Soupisky
Regionální přebor IV. třídy
TJ Sokol České Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Petr1978reg. muži N160. 
2.Javornický Aleš1975reg. muži 181-200. 
3.Nováček Jiří1977reg. muži 181-200. 
4.Zítko Pavel1947reg. muži 181-200. 
5.Čermák Jiří1951nez.  
TJ Sokol Horní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králíček Jaromír1958reg. muži 161-180 
2.Lanta Robert1971reg. muži 201-219 
3.Seidl Pavel1974reg. muži 201-219 
4.Vlček Petr1995reg. muži 201-219 
5.Jirásek Lukáš1986reg. muži N 
6.Gonák Aleš1966reg. muži N 
7.Horčička Libor1981reg. muži N 
8.Koblížek Jiří1965reg. muži N 
9.Kašpar Petr1965reg. muži N 
TJ START Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dörrová Iva1960reg. muži nkl 
2.Malinová Radka1970reg. muži nkl 
3.Nováková Štěpánka1969reg. muži nkl 
4.Šimůnková Hana1964reg. muži nkl 
5.Slavík Stanislav1946reg. muži nkl 
6.Šolc Zdeněk ml.1963reg. muži nkl 
7.Šolc Zdeněk st.1943reg. muži nkl 
8.Tlapák Vratislav1948reg. muži nkl 
TJ Sokol Zbečník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Jan1967reg. muži 141-160 
2.Červený Karel1964reg. muži 181-200 
3.Herzog Antonín1955reg. muži 201-219 
4.Štencl Josef1949reg. muži 201-219 
5.Štencl Josef ml.1974reg. muži 201-219 
6.Friede Norbert1964reg. muži 220N 
TJ Nahořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voborník Petr1967reg. muži 181-200 
2.Vlášek Kamil1978reg. muži 181-200 
3.Vlášek Aleš1980reg. muži 201-219 
4.Kárník Vladimír1973reg. muži 201-219 
5.Flek Vladimír1959nez. muži  
6.Pavlát Radek1981nez. muži  
SKIPINEX Dolní Radechová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Pavel1978reg. muži 161-180 
2.Nývlt Petr1965reg. muži 161-180 
3.Morávek Pavel1972reg. muži 180N 
4.Vlček Miroslav1975reg. muži 181-200 
5.Nýč Bohuslav1950reg. muži 200N 
6.Lokvenc Miroslav1958reg. muži 200N 
7.Tichý Dragutin1959reg. muži 200N 
8.Gebrt Miloň1974reg. muži 219N 
9.Matys Jaromír1968nez. muži  
10.Rais Tomáš1987nez. muži  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Martin1970reg. muži N 180 
2.Holeček David2005reg. muži N 200 
3.Matuška Petr1954reg. muži N 219 
4.Steinová Klára2006kraj. dky 14 
5.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. dky 15 
6.Jedličková Hana2011kraj. dky 17 - 19 
7.Jedličková Ema2008kraj. dky 17 - 19 
8.Nápravník Ondřej2010kraj. mži 20 - 22 
9.Matuška Tomáš2012kraj. mži 28.-29.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
10.Gorol Adam2012kraj. mži 32 - 35 
11.Cejnarová Tereza2009kraj. mžy 17 - 19 
12.Loudová Eliška2011kraj. nžy 18 - 20 
13.Vladovič Tomáš2010kraj. nži 24 - 27 
14.Buchal Oto2007nez.  
15.Vítek Josef1957nez.  
16.Kadaník Richard1969nez.  
17.Vrabec Vítězslav1967nez.  
TJ Sokol Česká Skalice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimburek Jaroslav1949reg. muži 141-160 
2.Čáp Petr1964reg. muži 161-180 
3.Hrubý Bohuslav1955reg. muži 161-180 
4.Kuťák Vladimír1948reg. muži 181-200 
5.Špetla Jaromír1947reg. muži 201-219 
6.Dvořáčková Naděžda1959nez. N 
TJ Sokol Česká Skalice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamza Daniel1990reg. muži N160 
2.Postupa Jan1977reg. muži 161-180 
3.Kučera Jan1984reg. muži N219 
4.Závoďančík Martin2008nez.  
5.Janko Jan2006nez.  
6.Měšťanová Pavlína2006nez.  
7.Dřízal Tomáš2006nez. sži N 
TJ Sokol Velká Jesenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
2.Cohorna Petr ml.1993reg. muži 181-200 
3.Zajíček Miloš1968reg. muži 181-200 
4.Vohralík Pavel1953reg. muži 201-219 
5.Fanta David1996reg. muži 200N 
6.Vojtas Miloš1972nez. muži 200N 
7.Zelený Lukáš1982reg. muži 219N 
TJ Sokol Libchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jiří1961reg. muži 61-70 
2.Kárník Milan1961reg. muži 71-80 
3.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
4.Kulhavý Petr1960reg. muži 161-180 
5.Hubka Tomáš1979reg. muži 181-200 
6.Konvalina Robert1976reg. muži 201-219 
7.Vacek Vladimír1958reg. muži N219 
TJ Sokol Jasenná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubnová Alena1971reg. muži 181 - 200 
2.Karel Jiří1973reg. muži 181 - 200 
3.Sedláček Petr1974reg. muži 200N 
4.Coufal Pavel1971reg. muži 201 - 219 
5.Samek David1977reg. muži 201 - 219 
6.Holeček Martin1976reg. muži 219N 
TJ Horní Kostelec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk František1973reg. muži 121-140 
2.Ligač Jozef1957reg. muži N140.cizinec 
3.Tichý Jan1959reg. muži 141-160 
4.Liška Lukáš2006reg. muži 181-200 
5.Lišková Kateřina2006reg. muži 201-219 
6.Šťovíček Tomáš2004reg. muži 201-219 
7.Hrstka Milan1966reg. muži N219 
8.Šimůnek Josef1948reg. muži N219 
9.Koblása Lubomír1970reg. muži nez. 
10.Tichý Karel1968reg. muži nez. 
TJ Jiskra Jaroměř G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Munzar Jiří1957reg. muži 180N 
2.Divecký Václav1966reg. muži 201-219 
3.Hardubejová Anna1964reg. muži 219N 
4.Kuneš Jan1957reg. muži NEZ 
5.Nedomlel Konstantin1969reg. muži NEZ 
6.Kočica Matyáš2008reg. muži NEZ 
7.Kočica Michal2005reg. muži NEZ 
8.Zapletal Jan2007reg. muži NEZ 
9.Vejroch Jiří2008reg. muži NEZ 
10.Konečný Miloš1940reg. muži NEZ 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy