Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy B
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
4.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
5.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
6.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
7.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
8.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
9.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40. N 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
12.Balcar Jaromír1947reg. muži 61.-80. N 
Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
3.Doležal Martin1998kraj. muži 101-130 
4.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
5.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
7.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
8.Jaroň Daniel2002kraj. muži 251-300 
9.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
10.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
11.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
12.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
13.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
14.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
15.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 71-100 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 131-160 
3.Hluchý Marek1989kraj. muži 131-160 
4.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
5.Jelínek Vladimír1964reg. muži 50,5 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
7.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 51-60 
8.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
9.Mitáš Josef1987reg. muži 70,5 
10.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
11.Wimmerová Lucie1975reg. muži 100,5 
Sokol Libčice nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Štefan1984kraj. muži 160 N 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 161-200 
3.Slaměník Richard1961kraj. muži 161-200 
4.Šulc Dalibor1953kraj. muži 201-250 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
6.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
7.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
8.Manek Jakub2000reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
10.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
TTC Brandýs n.L C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
3.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
4.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
5.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
6.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
7.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
8.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
9.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
10.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
11.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
12.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
13.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
14.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
15.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
16.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
17.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
18.Primáč Vojtěch2002nez. muži Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
2.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
4.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
7.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
8.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
9.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
10.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
11.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
Sokol Velké Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Petr1980kraj. muži 161.-200. 
2.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 201.-250. 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
4.Strnadová Karolína2003kraj. muži 300. N 
5.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
6.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
7.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
8.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
9.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
10.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
11.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
12.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
13.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 71.-100. 
3.Paroulek Milan1962kraj. muži 101.-130. 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 161.-200. 
5.Procházka Roman1979kraj. muži 201.-250. 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Luboš1965kraj. muži 101.N 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 101.-130. 
3.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 101.-130. 
4.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
5.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
6.Vaigl Martin2007kraj. muži 161.-200.Hostování z SKST Vlašim
7.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
8.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
9.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50 
10.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50 
11.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50 
12.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50 
13.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70 
14.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70. 
15.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
16.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34.Střídavý start z SKST Vlašim
Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101. - 130. 
2.Hendrych Jan1987kraj. muži 131. - 160. 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 161. - 200. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31. - 40. 
5.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
7.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
10.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
11.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
13.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
14.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
15.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
16.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 200. 
17.Hloušková Jana1976reg. muži 191. - 216. 
18.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 216. 
Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
3.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
4.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
5.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
6.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
7.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
8.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
9.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
10.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
11.Válek Zdeněk1974reg. muži 40.-60. 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
13.Beneš Tomáš1976nez.  
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 71.-100. 
2.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131.-160. 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 250 N. 
4.Šembera Karel1962reg. muži 21.-40. 
5.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
6.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
7.Lichtenberg Petr1983reg. muži 71.-100. 
8.Kopiště Milan1965reg. muži 101.-130. 
9.Bártová Věra1975reg. muži 101.-130 
10.Bártová Kateřina2006reg. muži 161.-190. 
11.Fišera Miloš1991reg. muži 161.-190. 
12.Formánek Josef2002reg. muži 161.-190. 
13.Neprášek Jakub2002reg. muži 161.-190. 
14.Novák František2002reg. muži 161.-190. 
15.Musil Vít2007reg. muži 191.-200. 
16.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-200. 
17.Bárta Jiří2009ČR mži 28 
18.Zaplatílek Ctibor1978nez.  
19.Holman Martin1967nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy