Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy B
Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 40 N 
2.Sirůček Jiří1972kraj. muži 201.-250. 
3.Gecašek Marek1995kraj. muži 201.-250. 
4.Točík Radek1994kraj. muži 251.-300. 
5.Brož Petr1980reg. muži 46.-60. 
6.Štipák Roman1981reg. muži 46.-60. 
7.Novotný Josef1985reg. muži 46.-60. 
8.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
9.Vedral Pavel1978reg. muži 46.-60. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
11.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
12.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
13.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
14.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
15.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
16.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
17.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
18.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
19.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
20.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
21.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
22.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
23.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
24.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
TJ Úholičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973kraj. muži 161-200 
2.Vojtěch Dušan1973kraj. muži 201-250 
3.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-350 
4.Novák Martin1974reg. muži 21-30 
5.Dvořák František2002reg. muži 61-70 
6.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
7.Tesař Ondřej1982reg. muži 81-90 
8.Dalihod Jakub2001reg. muži 91-100 
9.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
10.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
11.Dvořák Jiří1970reg. muži 111-120 
12.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
13.Novosad Rostislav1960nez. muži  
STC Slaný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
2.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
3.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
4.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5 
5.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
6.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
8.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5 
9.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
10.Materna George1989reg. muži 70,5 
11.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71.-80. 
12.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
13.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
14.Kulich Vladimír1963reg. muži 81.-90. 
15.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
16.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
17.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5 
18.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
19.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Sokol Stochov Honice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velc Tomáš1991kraj. muži 161-200 
2.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 251-300 
3.Jedlička Jaroslav1960kraj. muži 251-300 
4.Žák Roman1980kraj. muži 251-300 
5.Freiman Milan1967reg. muži 81-90 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
7.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
8.Šubrt Tomáš1965reg. muži 111-120 
9.Gniewek Michal1975reg. muži 111-120 
10.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967kraj. muži 201-250 
2.Fryš Zdeněk1978kraj. muži 201-250 
3.Urban Jiří1973kraj. muži 251-300 
4.Bucek Jindřich1976kraj. muži 301-350 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
6.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
8.Švejda Ondřej1994reg. muži 70,5 
9.Vondra Jakub1992reg. muži 70,5 
10.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
11.Mayer Lukáš1986reg. muži 80,5 
12.Ledvinová Lucie1986reg. muži 120,5 
Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
2.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
3.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
4.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
6.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
8.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
9.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
10.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
11.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
12.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
13.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
14.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
15.Vaněček Ondřej2003reg. muži 161.-180.N 
16.Zýka Jindřich2005reg. muži 161.-180.N 
17.Sklenář Patrik2007reg. muži 181-185.N 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
2.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
3.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
4.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
6.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
7.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
8.Kosár Ernest1961reg. muži 100,5 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
10.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 28 
2.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
3.Šulc Jiří1975reg. muži 41-50 
4.Teiml Marek1973reg. muži 61-70 
5.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 71-80 
6.Bromský Vladimír1952reg. muži 81-90 
7.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
8.Vinkl Milan1966reg. muži 81-90 
9.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
10.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
11.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
12.Šimáček Milan1964reg. muži 111-120 
Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 201-250 
2.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 251-300 
3.Lafek Dominik2002kraj. muži 301-350 
4.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 350N 
5.Štěpán Pavel1954reg. muži 80,5 
6.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-100 
7.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
8.Sláma Jan1951reg. muži 111-120 
9.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-130 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
4.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
5.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
6.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
7.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350,N 
8.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
9.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
10.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
11.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
12.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
13.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
14.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
15.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
16.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
17.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
2.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
3.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
4.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
6.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
7.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
8.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
9.Čech Pavel1968nez.  
10.Mikeš Milan1976nez.  
Sokol Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966kraj. muži 251.-300. 
2.Jansa Stanislav ml.1995kraj. muži 251.-300. 
3.Jansa Stanislav st.1964kraj. muži 251.-300. 
4.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
5.Stibor Josef1956kraj. muži 350.N 
6.Cibulka Josef1962reg. muži 51.-100. 
7.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
9.Miller František1950reg. muži 51.-100. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy