Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy C
Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
2.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
3.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
4.Jaroň Daniel2002kraj. muži 251-300 
5.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
6.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
7.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
8.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
9.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
10.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
11.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
12.Jaroňová Karolína2007kraj. muži NStřídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
Sokol Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Bohumil1972kraj. muži 251.-300. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 251.-300. 
3.Růžička Dušan1972kraj. muži 251.-300. 
4.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 21.-30. 
5.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21.-30. 
6.Kolman Leon2003reg. muži 41.-50. 
7.Sytař Dan2001reg. muži 61.-70. 
8.Křenovský Štěpán2003reg. muži 61.-70. 
9.Fryml Filip1993reg. muži 61.-70. 
10.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
11.Fiedler Jan1956reg. muži 81.-90. 
12.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
13.Růžička Daniel2006reg. muži 101.-120. 
14.Svoboda Jiří2004reg. muži 121.-149. 
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
2.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
3.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
4.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
5.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
6.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
7.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
8.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
9.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
10.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
12.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
13.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
14.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
15.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
16.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
17.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
18.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
19.Vydrová Lucie2004kraj. muži NStřídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 201-250 
2.Třešňák Josef1970kraj. muži 251-300 
3.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 251-300 
4.Hájek Zdeněk1974kraj. muži 301-350 
5.Piroutek Květoslav1957reg. muži 21-30 
6.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
7.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
8.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
9.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
10.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
11.Šimek Jiří1958reg. muži 70 N 
12.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
13.Rufer David1966reg. muži 71-100 
14.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
15.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
16.Veselý František2005reg. muži 101-150 
Sokol Přezletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slunéčko Radek1971kraj. muži 251-300 
2.Weishaupt Robert1980kraj. muži 301-350 
3.Hataš Martin1963kraj. muži 301-350 
4.Dvořák Jan1971kraj. muži 350N 
5.Poláček Petr1972kraj. muži 301-350 
6.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
7.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
8.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
10.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
11.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
12.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
13.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
14.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
15.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
16.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
17.Hrstka Tomáš1976nez.  
18.Ondráček Evžen1973nez.  
AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
2.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
3.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
4.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
5.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
6.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
7.Janoušková Jitka1975reg. muži 51-60 
8.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
9.Kupec Petr1977reg. muži 61-80 
10.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
2.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
3.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
4.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
5.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
6.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
7.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
8.Kracman Martin1973reg. muži 31.-40. 
9.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40.N 
10.Knobloch Pavel1989reg. mži 41. - 50.N 
11.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
13.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
14.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100.N 
15.Kučera Josef1961reg. muži 121.-150. 
16.Ort Josef1983nez.  
Sokol Otradovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
3.Charvát Jaroslav1966reg. muži 51-60 
4.Fidrant Michal1978reg. muži 51-60 
5.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
6.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
7.May Pavel1954reg. muži 121-150 
8.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966kraj. muži 201-250 
2.Rubín Pavel1974kraj. muži 201-250 
3.Růžička Zdeněk1959kraj. muži 301-350 
4.Polák Karel1997kraj. muži 301-350 
5.Primáč Vojtěch2002reg. muži 18-30 
6.Urban Milan1961reg. muži 18-30 
7.Bíba Jaroslav1951reg. muži 31-45 
8.Novák Aleš1975reg. muži 31-45 
9.Chalupa Josef1964reg. muži 46-60 
10.Kubíček David1980reg. muži 61-68 
11.Moulis Pavel1968reg. muži 69-79 
12.Jablončík Tomáš2006reg. muži 95N 
Sokol Dolní Beřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Radek1995kraj. muži 161 - 200 
2.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201 - 250 
3.Halama Jiří1963kraj. muži 301 - 350 
4.Hrdý Miroslav1967kraj. muži 301 - 350 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 18 - 30 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 31 - 45 
7.Šimon Vladimír1952reg. muži 80 - 90 
8.Danaj Milan1945reg. muži 96 - 103 
9.Hollein Martin1972reg. muži 96 - 103 
Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
2.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
3.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
5.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
6.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
7.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
8.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
10.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
11.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
12.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
13.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
14.Durdis Petr ml.1979nez. muži  
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 200.N 
2.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
3.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
4.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
5.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
6.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
7.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
8.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
9.Válek Zdeněk1974reg. muži 46.-60. 
10.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
11.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
12.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
13.Klouček Milan1957reg. muži 80.-90. 
14.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
15.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy