Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy D
Sokol Malín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 131.-160. 
3.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250. 
4.Hladík Jan1978reg. muži 30. N 
5.Beňuš Petr1976reg. muži 16.-20. 
6.Kvíz Martin1982reg. muži 30. N 
7.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
8.Kořínek Milan1976reg. muži 50. N 
9.Tivodar Michal1964nez.  
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985kraj. muži 201.-250. 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 251.-300. 
3.Bečvářová Michaela1996kraj. muži 251.-300. 
4.Šmíd Ondřej1984reg. muži 31.-50. 
5.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
6.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
7.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
8.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
9.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
10.Šimek Adam2005reg. muži 101. - 150.Střídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Martin1979kraj. muži 201-250 
2.Liška Josef1979kraj. muži 251-300 
3.Kořínek Miroslav1964kraj. muži 301-350 
4.Táborský Vladimír1979reg. muži 21-30 
5.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
6.Kristek Ondřej1999reg. muži 61-70 
7.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
8.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
9.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
10.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 161-200 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972kraj. muži 301-350 
4.Vacek Miroslav1960kraj. muži 350N 
5.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
6.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
7.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
8.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
9.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
10.Kortus Petr1967nez. muži  
Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vendl Jakub1985kraj. muži 130-N 
2.Jindra Josef1951kraj. muži 160-N 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 201-250 
4.Buriánek Daniel2000kraj. muži 251-300 
5.Lhoták Lubor1978kraj. muži 251-300 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
7.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
8.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
9.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40 
10.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
12.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
2.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
3.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
4.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
6.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
7.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
10.Stínil Václav1950reg. muži 61-70 
11.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
12.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
13.Reimann Jakub2007reg. muži 101-120 
14.Houdek Jakub2000reg. muži Nezař.Střídavý start z TJ Kavalier Sázava
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupták Marián1970reg. muži 11-20 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 21-40 
3.Pych Luděk1972reg. muži 21-40 
4.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
5.Řehák Josef ml.1987reg. muži 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
7.Holeček Martin1989reg. muži 71-100 
8.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
9.Šíma Roman1966reg. muži 101-130 
10.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
11.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
12.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
13.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
14.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
15.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
2.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
3.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
4.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
5.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
6.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
7.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
8.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
9.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
10.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
11.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
12.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
13.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
14.Maršál Petr1964nez. muži  
15.Šiler Jiří1946nez. muži  
Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 200N 
2.Šimek Jan1980reg. muži 21-30 
3.Číž Josef1977reg. muži 30N 
4.Zahrádka Zdeněk1988reg. muži 31-40 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
6.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
7.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
8.Vlasák Ota1958reg. muži 51-60 
9.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
10.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
11.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
13.Čížová Tereza2006ČR sži 13Střídavý start z SKST Vlašim
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
2.Vaigl Martin2007kraj. muži 161.-200.Hostování z SKST Vlašim
3.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
4.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50 
7.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50 
8.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70 
9.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70 
10.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70 
11.Plíšek Pavel2008reg. muži 71.-100 
12.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100 
13.Plíšek Jan2003reg. muži 71.-100 
14.Šachl David1972reg. muži 71.-100 
15.Váňa Miroslav1951reg. muži N. 
KST Týnec nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Blanka1994kraj. muži 200N 
2.Staněk Matěj Jiří1985kraj. muži 201-250 
3.Hrušková Hana1994kraj. muži 250N 
4.Hameta Oldřich1967kraj. muži 301-350 
5.Kašpárek František1954kraj. muži 301-350 
6.Balata Vladimír1960kraj. muži 350N 
7.Pospíšil Jiří1951reg. muži 51-70 
8.Kastner Karel1973reg. muži 51-70 
9.Kratochvíl Christian1999reg. muži 51-70 
10.Šípek Jiří1989reg. muži 71-100 
11.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-150 
12.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy