Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 3. třídy
TJ Hustopeče nad Bečvou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelský Marek1972reg. muži 101-150 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 101-150 
3.Dorazil Stanislav1965reg. muži 151-200 
4.Dorazil Jiří1965reg. muži 151-200 
5.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
6.Kollár Ladislav1997reg. muži 201-250 
7.Pavlištík Josef1991nez. muži  
8.Pavlištík Arnošt1963nez. muži  
9.Dorazilová Jana1968nez. ženy  
TJ Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vlastimil1973reg. muži 151-200 
2.Spáčil Martin1974reg. muži 201-250 
3.Strnadel Viktor1989reg. muži 201-250 
4.Hrabica Zdeněk1973nez. muži  
5.Mráček Jaromír1958reg. muži 251-300 
6.Špaček Josef1949reg. muži 251-300 
KST Hlinsko, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýs Tomáš1978reg. muži 101.-150. 
2.Šromota Josef1971reg. muži 151.-200. 
3.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151.-200. 
4.Dorňák Antonín1965reg. muži 201.-250. 
5.Machač Radek1967reg. muži 201.-250. 
6.Skopalík Jan1978reg. muži 201.-250. 
7.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251.-300. 
8.Šromota Petr1997reg. muži 251.-300. 
9.Přikryl Filip2007reg. muži 251.-300. 
10.Zlámal Adam2004reg. muži 251.-300. 
11.Skopalík Marek2009reg. muži 301.-305. 
12.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301.-305.N 
13.Linhart Filip2008reg. muži nezařen 
14.Peška Dan2008reg. muži nezařezen 
TJ Sigma Cidemat Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
2.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
3.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
4.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
5.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
6.Kozák Ivan1969reg. muži 201-250N 
7.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
8.Pospíchal Radek1962nez. muži  
9.Sigmundová Veronika1986nez.  
10.Janíček Miroslav1992nez.  
11.Stuchlík Pavel1978nez.  
TJ Sokol Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olivík Martin1975reg. muži 151-200 
2.Rozkošný Filip1999reg. muži 151-200 
3.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
4.Fryštacký Miroslav1969reg. muži 201-250 
5.Rozkošný Martin1974reg. muži 201-250 
6.Fryštacký Ondřej1994reg. muži 201-250 
TJ Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
2.Holík Ctirad1960reg. mži 101-150 
3.Viliš Libor1964reg. muži 101-150N 
4.Zábranský Marek1981reg. muži 151-200 
5.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
6.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
7.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
8.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
9.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
10.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
11.Pacáček Dominik1999reg. muži 201-250 
12.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
13.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
14.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
15.Hostášek Jakub1977reg. muži 251-300 
16.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-305 
17.Házová Tereza2002reg. muži 301-305 
TJ Chropyně "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižan Jakub2001kraj. muži 201-231 
2.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
3.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250N 
4.Ištvánek Dalibor1947nez.  
5.Krejčíř Jiří1960nez.  
6.Sigmundová Julie1998nez.  
7.Doseděl František1948nez.  
8.Novotný Michal2007nez.  
9.Bíbr Karel ml.2007nez.  
10.Baďura Jiří1998nez.  
TJ Sokol Loučka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháč Jaromír1966reg. muži 101-150 
2.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
3.Bluma Jindřich1955reg. muži 151-200 
4.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 151-200 
5.Pavlík Jiří1967reg. muži N 
6.Hostášek Pavel1976reg. muži 251-300 
7.Kubica Peter1971reg. muži N 
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
2.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
3.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
4.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
5.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
6.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
7.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
9.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
10.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
11.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
12.Červinka Lukáš2002nez. muži  
13.Šikl Richard2002nez. muži  
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašina Roman1973reg. muži 101-150 
2.Procházka Luděk1978reg. muži 151-200 
3.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 201-250 
4.Zela Milan1981reg. muži 301-305 
5.Ondruška Ivo1960reg. muži 251-300 
6.Olivík Marek2006nez. sži  
7.Šimák Jiří1958nez. muži  
TJ Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Petr1971reg. muži 101-150 
2.Hynčica Petr1970reg. muži 151-200 
3.Vacek Michal1976reg. muži 151-200 
4.Vašek Michal1975reg. muži 201-250 
5.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
6.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
7.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
8.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
9.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
10.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
11.Jiříček Antonín2000reg. muži N 
12.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
13.Nehyba Jan1996reg. muži N 
14.Svák Vladimír1989reg. muži N 
TJ Sokol Brodek u Přerova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Josef1948reg. muži 151-200 
2.Zelenka Václav1957reg. muži 151-200 
3.Navrátil Ladislav1961reg. muži 151-200 
4.Přivřel Zdeněk1957nez. muži  
5.Vaculka Vratislav1963reg. muži 201-250 
6.Školoud Miroslav1973nez. muži  
7.Koutný Radovan1968nez. muži  
8.František Stanislav1955nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy