Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 4. třídy
ST Rajnochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Jiří1983reg. muži 201-250 
2.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
3.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
4.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
5.Fojtík Jiří1986reg. muži N 
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
2.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961reg. muži 201-250 
4.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
5.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
6.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
SDH Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiřík Pavel1984reg. muži 201-250 
2.Hradilík Miroslav1993reg. muži 201-250 
3.Říha František1955reg. muži 201-250 
4.Stibořík Petr1980reg. muži 251-300 
5.Jiřík František1960reg. muži 251-300 
6.Hlaváč František1949nez. muži  
7.Hlaváč Jakub1948nez. muži  
8.Urbášek Petr1977nez. muži  
Sportovní klub Rakov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašláň Vladimír1973reg. muži 151.-200 
2.Kotas Jiří1978reg. muži 201.-250 
3.Dittrich Marcel1971reg. muži 251.-300 
4.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-300 
5.Horáček Miroslav1974reg. muži 251.-300 
6.Hradil Antonín1949nez.  
7.Řehák Jiří1976nez.  
8.Ludka Jan1993nez.  
9.Gába Jaromír1957nez.  
ST Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselák Tomáš1994reg. muži 101-150 
2.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
3.Němec Drahomír1955reg. muži 201-250 
4.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
5.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
6.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži 251-300 
7.Végh Jakub1996nez. muži  
Střelecký klub Polom A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1948reg. muži 101.-150. 
2.Koubek Miroslav1994reg. muži 151.-200. 
3.Kuchař Ivan1964reg. muži 151.-200. 
4.Dočkálek Antonín1952reg. muži 251.-300. 
5.Pivoňka Martin1969reg. muži 201-250 
6.Hunka Richard1977reg. muži 251-300 
7.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251-300 
8.Červený Martin1973reg. muži 251-300 
9.Hanzelka Radim1984reg. muži 251-300 
10.Šrámek Roman1973reg. muži 251-300 
11.Šíra Miroslav1953nez. muži N 
KST Hlinsko, z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machač Radek1967reg. muži 201.-250. 
2.Skopalík Jan1978reg. muži 201.-250. 
3.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 251.-300. 
4.Šromota Petr1997reg. muži 251.-300. 
5.Přikryl Filip2007reg. muži 251.-300. 
6.Zlámal Adam2004reg. muži 251.-300. 
7.Skopalík Marek2009reg. muži 301.-305. 
8.Skopalík Jan ml.2007reg. muži 301.-305.N 
9.Linhart Filip2008reg. muži nezařen 
10.Peška Dan2008reg. muži nezařezen 
TJ Sokol Dolní Újezd E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Stanislav1972reg. muži 151-200 
2.Házová Katarína1974reg. muži 201-250 
3.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
4.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
5.Hostášek Jakub1977reg. muži 251-300 
6.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-305 
7.Házová Tereza2002reg. muži 301-305 
TJ Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
2.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
3.Skopal Jaromír1972reg. muži 201-250 
4.Ház Jaroslav2000reg. muži 201-250 
5.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
6.Pacáček Dominik1999reg. muži 201-250 
TJ Sokol Tovačov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101.-150. 
2.Macháček Pavel1973reg. muži 101.-150.N 
3.Polčák Pavel1958reg. muži 101.-150. 
4.Smolka Marek1999reg. muži 151.-200. 
5.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
6.Frehar Jiří1949reg. muži 201.-250. 
7.Urbanec Radek1980reg. muži 201.-250. 
8.Ligurský Alois1952nez. muži  
9.Mraček Stanislav1968nez. muži  
10.Sedlář Petr1990nez. muži  
TJ Sokol Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151 - 200 
2.Wroblowský Michal1979reg. muži 151 - 200 
3.Dornica Miroslav1957reg. muži 201 - 250 
4.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
5.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
6.Hudeček Michal1997reg. muži Nezařazen 
TJ Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Marek1969reg. muži 201-250 
2.Mynařík Antonín1957reg. muži 251-300 
3.Hon Jiří1965reg. muži 251-300 
4.Sehnalíková Nikol2000reg. muži 251-300 
5.Pernický Marek1973reg. muži 251-300N 
6.Oblouk Josef1955reg. muži 251-300N 
7.Svák Vladimír1989reg. muži N 
8.Jiříček Antonín2000reg. muži N 
9.Nedělka Aleš1976reg. muži N 
10.Nehyba Jan1996reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy