Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 5. třídy
SDH Špičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
2.Voldán Michal1982reg. muži 251-300 
3.Rozkydal Jan1976reg. muži 251-300 
4.Hlaváčková Eva1988reg. muži 251-300 
5.Šíbal Jan1976reg. muži 251-300 
6.Beran Pavel1984reg. muži 251-300 
7.Šíbal Marek2005reg. muži nez.muži 
8.Trousil Ondřej2007reg. muži nez.muži 
9.Navrátil Kryštof2007reg. muži nez.muži 
10.Navrátil Lukáš2005reg. muži nez.muži 
ST Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
2.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži 251-300 
3.Blaha Igor1977nez. muži  
4.Sehnálková Lenka1974nez. muži  
5.Vaculík Jaroslav1978nez. muži  
6.Žákovský Libor1972nez. muži  
7.Skála Jiří1971nez. muži  
Střelecký klub Polom B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Martin1969reg. muži 201-250 
2.Hunka Richard1977reg. muži 251-300 
3.Malcher Jaroslav1970reg. muži 251-300 
4.Červený Martin1973reg. muži 251-300 
5.Šrámek Roman1973reg. muži 251-300 
Střelecký klub Polom C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzelka Radim1984reg. muži 251-300 
2.Dostál Ivo1979reg. muži N 
3.Man Kamil1971reg. muži N 
4.Ungermann Zbyněk1983reg. muži N 
5.Kolář Pavel1967reg. muži N 
SK Všechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Indruch Adam2002reg. muži 201-250 
2.Sedláček Jiří1983reg. muži 201-250 
3.Fryšák Roman1981reg. muži 201-250 
4.Ponížil Martin1991reg. muži 251-300 
5.Martin Tomáš1991reg. muži 251-300 
6.Huňka Martin1976reg. muži 251-300 
7.Zdražil David1979nez. muži  
8.Kopřiva Ondřej2002reg. muži nez 
SK Přerov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
2.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
3.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
4.Severa Milan2006reg. muži 201-250N 
5.Trunečka Milan1973reg. muži 201-250N 
6.Kajnar Milan1984reg. muži 251-300 
7.Severová Martina1975nez. muži  
8.Doušek Tomáš2007nez. muži  
9.Nadymáček František2008nez. muži  
10.Mikeš Aleš2008nez. muži  
11.Ďulák Michal2007nez. muži  
12.Skála Ondřej2009nez. muži  
13.Macíček Ondřej2004nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prečan Vít1972reg. muži 201 - 250 
2.Prokeš Jaroslav1962reg. muži 251 - 300 
3.Říhošek Josef1994reg. muži 251 - 300 
4.Hlaváčová Kateřina1976reg. muži 301 - 335 
5.Posinger Jiří1964reg. muži nez. muži 
6.Dvořáček Jiří1970reg. muži nez. muži 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy