Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1. třídy
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 51-60. 
2.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 91-100. 
3.Polívka Marian1978kraj. muži 171-200. 
4.Lulek Radim1989kraj. muži N200. 
5.Fiala Josef1976reg. muži 81-90. 
6.Plachta Jiří1989reg. muži 91-100. 
7.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Částka David1999kraj. muži N230 
8.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
9.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
10.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
11.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
12.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
13.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
14.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
15.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
16.Veldon John2008reg. muži 71-76 
17.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
Salamandr Hr.Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 81.-90. 
2.Klejch Filip1995kraj. muži 91.-100. 
3.Klejch Adam2002kraj. muži 101.-120. 
4.Petřivý Michal1981kraj. muži 101.-120. 
5.Zívr Pavel1971reg. muži 63. 
6.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 64. 
7.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
8.Ordáň Martin1971reg. muži 69. 
9.Šulc Milan1965reg. muži 75. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
12.Šulc Jan1988nez.  
Sokol PP Hr.Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
2.Jirásková Tereza2001kraj. muži 80 N 
3.Zeman Daniel1983kraj. muži 100 N 
4.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
5.Mynář Marian1988kraj. muži 141 N 
6.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
7.Zoubková Adéla2006kraj. muži 200 N 
8.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
9.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
10.Landa Matěj2008ČR mži 34 
11.Vícha Jan2010ČR nži 29 
12.Fidler Jakub2010ČR nži 36 
13.Novák Hynek2009kraj. mži 23 
14.Novák Daniel2009kraj. mži 32 
15.Mokrejš Jakub2010kraj. nži 29 
16.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 N 
17.Tomášková Jana2008ČR mžy 23 
18.Ciborová Natálie2009ČR mžy 29 
19.Ferbasová Dorothea2010ČR mžy 30 
20.Bártová Adéla2011ČR nžy 10 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91-100 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101-120 
3.Marx Jan1987kraj. muži 121-141 
4.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
5.Solovic Martin1994kraj. muži 142-170 
6.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 201-230 
7.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 61-70 
8.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
9.Špelda Jiří1960reg. muži 81-90 
10.Burdych Viktor1959reg. muži N90 
11.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
12.Kuře Otakar1946reg. muži 101-120 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 81-90 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-141 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
5.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
6.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
7.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
8.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
9.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
10.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
11.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
DTJ Hr.Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži 50N 
2.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
3.Pugzík Antonín1955kraj. muži 71-80 
4.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
5.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
6.Daněk Roman1976kraj. muži N120 
7.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-141 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 121-141 
9.Michálek Roman1970kraj. muži 142-170 
10.Skákal Martin1974kraj. muži N200 
11.Kolman Ivo1967kraj. muži N230 
12.Skákal Dominik2009kraj. nži 4 
13.Skákal Daniel2011kraj. nži 7 
14.Šilhanová Martina1971nez.  
Tatran Hostinné D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N90. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
3.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 142.-170. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 142.-170. 
5.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
6.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
7.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
8.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
9.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
10.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
11.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
12.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
13.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
14.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
15.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
16.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
17.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
18.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Jakub2004kraj. muži 71-80 
2.Šedivý Roman2000kraj. muži 81-90 
3.Cudlín Michael1975kraj. muži N90 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 101-120 
5.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
6.Jiřička Josef1983kraj. muži 142-170 
7.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
8.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
9.Havlín Jan1966reg. muži 117 
10.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
11.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
12.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
13.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
14.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 39-44 
15.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
16.Leden Michal1976reg. muži N 
17.Jeřábek Jan1973nez.  
18.Dosedělová Marcela1971nez.  
19.Kyceltová Petra2001nez.  
20.Zelenka Josef1960nez.  
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 61-70 
2.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 71-80 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 101-120 
5.Horák Jaroslav1949kraj. muži 142-170 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
7.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
8.Svoboda Bohumil1960reg. muži 131-140 
9.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-151 
10.Vích Karel1943reg. muži 141-151 
KPST Hr.Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101 - 120 
2.Příborský David1979kraj. muži 101 - 120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 121 - 140 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 171 - 200 
5.Rákosník Vladimír1955reg. muži 61 - 70 
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 51-60 
2.Brett Ondřej1987kraj. muži 101-120 
3.Trč Tomáš1978kraj. muži 101-120 
4.Pažout Radek1987reg. muži N80 
5.Tomi Marek1990reg. muži N85 
6.Stránský Michal1982reg. muži 98 
7.Macek David1982reg. muži 104 
8.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 113 
9.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
10.Berka Lukáš1989reg. muži N 226 
11.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200Střídavý start z TJ Sadská o.s.
12.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350Střídavý start z TJ Sadská o.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy