Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan1973kraj. muži 142-170 
2.Kuzma Dominik1998kraj. muži 142-170 
3.Budina Martin1979kraj. muži 142-170 
4.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
5.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
6.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
7.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
8.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
9.Knap Jiří1955reg. muži 168 
10.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
11.Kamler Ondřej1981nez. muži  
12.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
13.Kuřík Pavel1955nez. muži  
14.Lhota František1955nez. muži  
15.Pánek Milan1958nez. muži  
16.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
DTJ Hr.Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
2.Daněk Roman1976kraj. muži N120 
3.Trojan Luděk1966kraj. muži 121-141 
4.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-141 
5.Michálek Roman1970kraj. muži 142-170 
6.Skákal Martin1974kraj. muži N200 
7.Kolman Ivo1967kraj. muži N230 
8.Skákal Dominik2009kraj. nži 4 
9.Skákal Daniel2011kraj. nži 7 
10.Chládek Martin1997nez.  
11.Kalenský Štěpán1994nez.  
12.Křížek Pavel1960nez.  
13.Málek Daniel1996nez.  
14.Mates Michal1970nez.  
15.Obrdlíková Lucie1985nez.  
16.Pozníková Veronika1988nez. cizinec 
17.Šlechta Roman1967nez.  
18.Režný Pavel1966nez.  
Tatran Hostinné E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
2.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
3.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
4.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
5.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
6.Antošová Bára2007kraj. muži N230. 
7.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
8.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
9.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
10.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
11.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
12.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
13.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
14.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
15.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
16.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
17.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
18.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
19.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
20.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
21.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
22.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
23.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
24.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
Baník Žacléř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illner Dieter1970kraj. muži 171.-200. 
2.Albrechtová Renata1973kraj. muži N260 
3.Vaněk David1974reg. muži 56.-60. 
4.Huňka Aleš1976reg. muži 56.-60. 
5.Vlasák Miroslav1960reg. muži 71.-75. 
6.Demuth Roman1973reg. muži 76.-80. 
7.Mentl Jan1953reg. muži 91.-95. 
8.Maryška Josef1962reg. muži 101.-110. 
9.Vokatý Milan1966reg. muži N 
10.Huňka Tomáš2004reg. muži N 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120 
2.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 142-170 
4.Oravec Jakub1992kraj. muži 201-230 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
6.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230 
7.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260 
8.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 81 
10.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 89 
11.Hanuš Jaromír1985reg. muži 92 
12.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 94 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
2.Jiřička Josef1983kraj. muži 142-170 
3.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
4.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
5.Havlín Jan1966reg. muži 117 
6.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
7.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
8.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
9.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
10.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 39-44 
11.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
12.Leden Michal1976reg. muži N 
13.Jeřábek Jan1973nez.  
14.Dosedělová Marcela1971nez.  
15.Kyceltová Petra2001nez.  
16.Zelenka Josef1960nez.  
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
2.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
3.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
4.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
5.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
6.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
7.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
8.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
10.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
11.Spatzier František1940reg. muži 151N 
12.Fišera Jiří1963nez. muži  
13.Labíková Miluše1955nez. muži  
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Adam1994kraj. muži 91-100 
2.Veselý František1971kraj. muži N120 
3.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
4.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 201-230 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
6.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
7.Haltuf David2001reg. muži 110 
8.Veinfurter Karel1979reg. muži 190 
9.Sauer Miroslav1975reg. muži 203-204 
10.Panocha Jan1967reg. muži 246 
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harcuba Pavel1968kraj. muži 142-170 
2.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
3.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
4.Doule Petr1969reg. muži 70 
5.Kohut Jan1982reg. muži 71-72 
6.Rejha Josef1971reg. muži 78-79 
7.Novotný Milan1968reg. muži 80 
8.Novotný Zdeněk1967reg. muži 85 
9.Augustin Ondřej1998reg. muži 88 
10.Harcuba Petr1966reg. muži 93 
11.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 123-124 
12.Havránek Lukáš1997reg. muži 134 
Sokol Chomutice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tázler Jakub2002kraj. muži 142-170 
2.Břeský Jaroslav1989kraj. muži 142-170 
3.Chotěbor Tomáš1983kraj. muži 171-200 
4.Tonar Lukáš2002reg. muži 68 
5.Kučera Ondřej1989reg. muži 65 
6.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
7.Průša Jiří1976reg. muži 132 
8.Jón Miloš1973reg. muži 154 
9.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
10.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
11.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
12.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 81.-90. 
2.Hladík Michal1986kraj. muži 142.-170 
3.Švarc Zdeněk1964kraj. muži 201.-230. 
4.Taláb Tomáš2000kraj. muži 201.-230. 
5.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
6.Benko Jakub1998kraj. muži 231.-260. 
7.Falta Martin1973kraj. muži 231.-260. 
8.Birke Marek1973reg. muži 51.-55. 
9.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
10.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
11.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
12.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
13.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
14.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
15.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
16.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
17.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
18.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
19.Libnar Radek1975nez. muži  
20.Hanák Miroslav1974nez. muži  
21.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
22.Braun Jan1999nez. muži  
23.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
24.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
25.Taláb Ondřej2005nez. muži  
TJ Bernartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroh Petr1963kraj. muži 171-200 
2.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 171-200 
3.Szórád Adrian1990kraj. muži N230cizinec 
4.Podivinský Michal1982kraj. muži 231-260 
5.Tylš Adolf1978kraj. muži N260 
6.Voplatek Karel1947reg. muži 61-65 
7.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101-110 
8.Kleiner Reinhard1942reg. muži 141-151 
9.Kruliš Josef1943nez.  
10.Pokorný Jiří1966nez.  
11.Šnajdr Antonín ml.1972nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy