Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zhuravljev George1988kraj. muži N80cizinec 
2.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
3.Šuda Radek1972kraj. muži 201-230 
4.Richtr Jaroslav1964reg. muži 61-70 
5.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N70 
6.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 71-80 
7.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
8.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
9.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
10.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži N 120 
2.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 142-170 
3.Divíšek Dušan1971kraj. muži 142-170 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 171-200 
5.Petr Lukáš2006kraj. muži 142-170 
6.Ježek Robert1969kraj. muži N 200 
7.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
8.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
9.Šilar Petr1969kraj. muži N 230 
10.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
11.Myšák Luděk1967reg. muži N 51-60 
12.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
13.Dušek Josef1965reg. muži 81-90 
14.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
15.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
16.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
2.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
3.Částka David1999kraj. muži N230 
4.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
6.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
7.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
8.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
9.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
10.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
11.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
12.Veldon John2008reg. muži 71-76 
13.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N170cizinec 
2.Nowacki Olgierd1966kraj. muži N260cizinec 
3.Podhorský Pavel1981reg. muži 61-70 
4.Krejčí Petr1969reg. muži 81-90 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži N80cizinec 
6.Parszuto Dariusz1975reg. muži N90cizinec 
7.Vlach Tomáš1973reg. muži 121-140 
8.Sadílek Jiří1943reg. muži 121-140 
9.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
10.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
11.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
12.Kuchta Petr1955reg. muži N219 
13.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
14.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
15.Krejčí Matěj2013nez. nži  
Sokol PP Hr.Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Marian1988kraj. muži 141 N 
2.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
3.Zoubková Adéla2006kraj. muži 200 N 
4.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
5.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
6.Landa Matěj2008ČR mži 34 
7.Vícha Jan2010ČR nži 29 
8.Fidler Jakub2010ČR nži 36 
9.Novák Hynek2009kraj. mži 23 
10.Novák Daniel2009kraj. mži 32 
11.Mokrejš Jakub2010kraj. nži 29 
12.Drábek Zbyněk1962nez.  
13.Bém Milan1935nez.  
14.Peregrin Jaroslav1957nez.  
15.Riedl Josef1940nez.  
16.Tměj Milan1947nez.  
17.Zajíc Jiří1962nez.  
18.Tuček Tomáš1965nez.  
19.Tmějová Marta1948nez.  
20.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 N 
21.Tomášková Jana2008ČR mžy 23 
22.Ciborová Natálie2009ČR mžy 29 
23.Ferbasová Dorothea2010ČR mžy 30 
24.Bártová Adéla2011ČR nžy 10 
Baník Rtyně v P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 101. - 120. 
2.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 121. - 141. 
3.Hejna Vít2003kraj. muži 121. - 141. 
4.Brát Karel st.1962kraj. muži 170. N 
5.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231. - 260. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
7.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
8.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
9.Vlk Aleš1996reg. muži 151. N 
10.Valta Martin1969nez.  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
2.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
3.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
4.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
5.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
6.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
7.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
8.Hejna Lukáš2007reg. muži 151N 
9.Novotný Milan1960nez.  
10.Glemba Adam1994nez. muži  
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101-120 
2.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
3.Divecký Jan2000kraj. muži 142-170 
4.Pilař Matěj2000kraj. muži 170N 
5.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 171-200 
6.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
7.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
8.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
9.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-70 
10.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
11.Bouček Stanislav1943reg. muži 71-80 
12.Hrobský Petr1958reg. muži 91-100 
13.Doubek Ondřej2001reg. muži 101-120 
14.Jirásek Petr1958reg. muži 121-140 
15.Kyška Jiří1957reg. muži 121-140 
16.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 91.-100. 
2.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
3.Bín Roman1964kraj. muži 142.-170. 
4.Zmátlo Jan1983kraj. muži 201.-230. 
5.Koukola Jaromír1973kraj. muži 171.-200. 
6.Barták Zdeněk1950kraj. muži 231.-260. 
7.Truchlík František1950reg. muži 91.-100. 
8.Zelený Milan1964reg. muži 121.-140. 
9.Klug Karel1988reg. muži 219 N. 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 101 - 120 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 141 
3.Hlávková Hana1976kraj. muži N 141 
4.Bečička Milan1970kraj. muži N 260 
5.Michl Jakub2003kraj. muži 231 - 260Hostování z SK Dobré, z.s.
6.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N 260Hostování z SK Dobré, z.s.
7.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 46 
8.Trnka Jan1969reg. muži 51- 60 
9.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
10.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
11.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
12.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
13.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
14.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
15.Jireš Miloslav1973nez.  
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan ml.1985kraj. muži 121-140 
3.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
4.Ducháč Martin1980kraj. muži N170 
5.Stejskal Jiří1961reg. muži 61-70 
6.Kárník Milan1961reg. muži 71-80 
7.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy