Soupisky
Regionální přebor I třídy.
TJ Sokol Vel. Losiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949reg. muži 31-40 
2.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
3.Bureš Adam1999reg. muži 51-70 
4.Cikryt Petr1958reg. muži 51-70 
5.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
6.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
7.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
8.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
9.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
10.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
11.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
TJ Sokol Štíty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
2.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
3.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
4.Kudláček Pavel1969reg. muži 131.-160. 
5.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
6.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
7.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
8.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
9.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
10.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
11.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
12.Švéda Lukáš1979nez.  
13.Šula Radek1975nez.  
14.Minář Jan1999nez.  
TJ Sokol Bludov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150N 
2.Blaťák Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
3.Falhar Radek1973reg. muži 41-50 
4.Nejedlý Jiří1960reg. muži 51-70 
5.Srb Marek1999reg. muži 131-160 
6.Hubáček Jaroslav1981reg. muži 131-160 
7.Sedláček Josef1950reg. muži 131-160N 
8.Blaťák Adam1998nez. muži  
TJ Sokol Bludov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landa Josef1951reg. muži 51-70 
2.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
3.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
4.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-130 
5.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
6.Konečný Stanislav1964reg. muži 101-130N 
7.Večeř Milan1951reg. muži 161-200N 
8.Skoumal Vítek2006reg. sži 1 
TJ Sokol Dol. Studénky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Miroslav1960reg. muži 51 - 70N 
2.Hvožďara Vlastimil1958reg. muži 71 - 100N 
3.Sieratowski Pavel1953reg. muži 71 - 100 
4.Provazník Pavel1985reg. muži 101 - 130 
5.Klimeš Jiří1947reg. muži 101 - 130 
6.Navrátil František1954reg. muži 131 - 160 
7.Klimeš Petr1975reg. muži 131 - 160 
8.Benda Hynek1952reg. muži 161 - 200 
9.Navrátil Kamil1978reg. muži 161 - 200 
10.Vavruša František1946reg. muži 201 - 250 
ST Šumvald-Břevenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Petr1979reg. muži 31-40 
2.Filip Otakar1958reg. muži 101-130 
3.Sedláček Jaromír1973reg. muži 101-130 
4.Hrivnák Vladimír1950reg. muži 101-130 
5.Surma Marek1966reg. muži 131-160 
6.Filip Tomáš1988reg. muži 131-160 
7.Křístek Miroslav1973reg. muži 161-200 
8.Konečný Leopold1963reg. muži 161-200 
9.Valuch Pavel1952reg. muži 201-250 
10.Šenk Zbyňek1960reg. muži 201-250 
11.Unzeitig Jiří1967reg. muži 201-250 
12.Kunst Jaroslav1949reg. muži 201-250 
13.Berka Jíří1951reg. muži 251-306 
14.Struhár Radek1968reg. muži nezařazení 
15.Zvoneček Miroslav1962reg. muži nezařazeni 
TJ Sokol Nový Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
2.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
3.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
4.Jelínek František1963reg. muži 131-160 
5.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
6.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
7.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
8.Zádrapa Stanislav1948kraj. muži 131-160 
9.Kašpar František1961reg. muži 161-200 
10.Plhal David1975reg. muži 161-200 
11.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
TTC Mohelnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchaň Stanislav1986reg. muži 12N 
2.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
3.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
4.Iša David1991reg. muži 101-130 
5.Olejník Petr1967reg. muži 131-160 
6.Kolář Radek2001reg. muži 161-200 
7.Slamkova Petra1985reg. ženy 201-250 
8.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200N 
9.Ellner Michal1978reg. muži 201-250 
10.Bačevský Josef1948nez. muži  
11.Obr Jiří st.1940nez. muži  
12.Trenk Martin1992nez. muži  
13.Trenk Michal1992nez. muži  
14.Vaňourek Ladislav1964nez. muži  
15.Kolář Jan2005nez. dci  
16.Michna Marek2007nez. sži  
17.Nosek Šimon2007nez. sži  
18.Stejskal Tomáš2004nez. dci  
19.Slamka Daniel2010nez. nži  
20.Slamková Beata2010nez. nžy  
TJ Sokol Palonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valouch Jaroslav1963reg. muži 16 
2.Škrabal Václav1968reg. muži 30 
3.Valouch Zdeněk1959reg. muži 39 
4.Huličný Stanislav1965reg. muži nezařazen 
5.Mazánek Zdenek1962reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Jestřebí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
2.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
3.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
4.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
5.Zittová Radomíra1962reg. ženy 131-160 
6.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
7.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
TJ Postřelmov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Pavel1980kraj. muži 151.-200. 
2.Čecháček Radek1980reg. muži 18. 
3.Horký Roman1974reg. muži 51.-70. 
4.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
5.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
6.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-160. 
7.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200.N 
8.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-250. 
9.Šípová Miroslava1951reg. muži 201.-250. 
10.Kubíček Martin1973reg. muži 201.-250.N 
11.Stryková Iva1970reg. muži 251.-306. 
12.Kechrtová Lenka1984nez. muži  
TJ Sokol Jedlí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
2.Krňávek Zdenek ml.1989kraj. muži 151.-200.N 
3.Polách Petr1957reg. muži 101.-130. 
4.Rýznar Jaromír1964reg. muži 161.-200. 
5.Haltmar Jan2001reg. muži 101.-130. 
6.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
7.Kubíček František1971reg. muži 161.-200. 
8.Haltmar Antonín ml.1972reg. muži 201.-250. 
9.Diviš Ondřej1970nez. muži  
10.Haltmar Antonín1949nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy