Soupisky
Regionální přebor II třídy.
TJ Sokol Vel. Losiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
2.Berka Jiří1975reg. muži 71-100 
3.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
4.Hájek Lubomír1955reg. muži 131-160 
5.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
6.Berka Martin2001reg. muži 161-200 
7.Hejtmánek Lukáš1979reg. muži 201-250 
8.Janda František1948reg. muži 161-200N 
9.Žídek Marek1983reg. muži 251-306 
10.Šefraný Štěpán2007reg. muži 251-306 
11.Šefraný Lukáš1975reg. muži 251-306 
TJ Slavoj Loštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Luděk1977reg. muži 101-130 
2.Valášek Petr1991reg. muži 131-160 
3.Matějček Jan1969reg. muži 161 - 200 
4.Grézl Luděk1965reg. muži 161 - 200 
5.Vařeka Jaroslav1946reg. muži 161 - 200 
6.Zatloukal Bohumil1963reg. muži 161 - 200 
7.Kacr Antonín1960reg. muži 201-250 
8.Grézl Jan1986reg. muži 201-250 
9.Valenta Ivan1975nez.  
10.Kubík Jan1962nez.  
11.Henner Jaroslav1956nez.  
TJ Sokol Leština A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Zdenek1971reg. muži 71-100 
2.Mrázek Petr1980reg. muži 101-130 
3.Körner Jiří1973reg. muži 131-160 
4.Balcarek Jiri1973reg. muži 161-200N 
5.Jedelský Luděk1967reg. muži 131-160 
6.Valouch Miroslav1960reg. muži 201-250 
7.Bém Zdeněk1953reg. muži 201-250 
8.Koppa Tomáš1987reg. muži 201-250 
9.Schubert Petr1966reg. muži 201-250 
10.Körnerová Monika1997reg. muži 251-306 
11.Skalický Vojtěch2000reg. muži 251-306N 
12.Dvorak Dvorak Jaroslav1966reg. muži 251-306N 
13.Bezděk Tomaš1973reg. muži nez 
14.Augustin Roman2005reg. muži nez 
TJ Sokol Štíty D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
2.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
3.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
4.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
5.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
6.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
7.Benda František1953reg. muži 251.-306. 
8.Haltmarová Martina2008reg. mžy 19 
9.Koutná Klára2008reg. mžy 27 
10.Fabiánková Tereza2011reg. mžy 34 
11.Johnová Veronika2011reg. mžy 45 
12.Mareš Matěj2010reg. mži 73 
13.Pospíšilová Pavla2007reg. mžy 76 
14.Sasz Jiří1944nez.  
15.Bendová Martina2010nez.  
TJ Sokol Bludov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
2.Šupina Pavel1971reg. muži 71-100 
3.Huňat Miroslav1952reg. muži 101-130 
4.Srb Marek1999reg. muži 131-160 
5.Hubáček Jaroslav1981reg. muži 131-160 
6.Sedláček Josef1950reg. muži 131-160N 
7.Večeř Milan1951reg. muži 161-200N 
8.Konečný Stanislav1964reg. muži 101-130N 
9.Skoumal Vítek2006reg. sži 1 
10.Weiser Rostislav1963nez. muži  
ST Šumvald-Břevenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Marek1966reg. muži 131-160 
2.Filip Tomáš1988reg. muži 131-160 
3.Křístek Miroslav1973reg. muži 161-200 
4.Konečný Leopold1963reg. muži 161-200 
5.Kunst Jaroslav1949reg. muži 201-250 
6.Šenk Zbyňek1960reg. muži 201-250 
7.Unzeitig Jiří1967reg. muži 201-250 
8.Valuch Pavel1952reg. muži 201-250 
9.Berka Jíří1951reg. muži 251-306 
10.Struhár Radek1968reg. muži nezařazení 
11.Zvoneček Miroslav1962reg. muži nezařazeni 
TJ Sokol Dubicko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Rudolf1959reg. muži 51-70 
2.Vidomus Michal1983reg. muži 71-100 
3.Sobotík Petr1980reg. muži 101-130 
4.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
5.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
6.Braný Milan1953reg. muži 131-160N 
KS Lišnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Dušan st.1975reg. muži 71-100 
2.Jelínek Martin1978reg. muži 101-130 
3.Mikula Dušan ml.1999reg. muži 101-130 
4.Michal Marek1973reg. muži 101-130 
5.Hegr Radek1975reg. muži 201-250 
6.Linhart Josef1975reg. muži 131-160 
7.Michal Vojtěch2002reg. muži 161-200 
8.Havlíček Josef1974reg. muži 161-200 
TJ Sokol Nov. Malín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
2.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
3.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
4.Zádrapa Stanislav1948kraj. muži 131-160 
5.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
6.Kašpar František1961reg. muži 161-200 
7.Plhal David1975reg. muži 161-200 
8.Schnaubeltová Dana1977reg. muži 201-250 
9.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
10.Bačevský Drahomír1958reg. muži 201-250 
11.Dus Jaroslav1975reg. muži 201-250 
12.Stebnický Vladimír1977reg. muži 251-306 
TTC Úsov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fialek Jan1987reg. muži 131-160 
2.Iša Radek1989reg. muži 131-160 
3.Kondler Josef1959reg. muži 161-200 
4.Pospíšil Martin1991reg. muži 201-250 
5.Kočka Filip1977reg. muži 201-250 
6.Iša Ivan1965reg. muži 201-250 
7.Pavlík František1980reg. muži 201-250 
8.Hýbl Tomáš1998reg. muži 251-306 
9.Husárek Radim2003reg. muži 251-306 
10.Švihel Michal1982reg. muži 251-306 
11.Langer Milan1967reg. muži 251-306 
12.Nedvěd Jakub1980reg. muži 251-306 
KST Linhartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muselík Miroslav1962reg. muži 41-50 
2.Vymětal Libor1968reg. muži 71-100 
3.Coufal Jakub1990reg. muži 101-130 
4.Coufal Jiří1961reg. muži 101-130 
5.Holešovský Bohumil1939reg. muži 101-130 
6.Chladil Otto ml.2000reg. muži 161-200 
7.Kubálek Radek1972reg. muži 161-200 
8.Špaček Jaromír1955reg. muži 161-200 
9.Štrauch Richard1973reg. muži 161-200 
10.Pytlík Josef1947reg. muži 161-200 
11.Sádecký Miloš1968reg. muži 201-250 
12.Dolívka Jan1966reg. muži 201-250 
SK Kolšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
2.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
3.Poisl Isidor1965kraj. muži 151-200 
4.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
5.Dražný Alois1952kraj. muži 201-230 
6.Sitta František1949reg. muži 131-160N 
7.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
8.Los Alois1958reg. muži 161-200 
9.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
10.Hatala Milan1966reg. muži 161-200N 
11.Rabenseifner Pavel1974reg. muži 201-250 
12.Šíbl Martin1977reg. muži 251-306 
13.Bubeníček Matěj2007reg. muži 251-306 
14.Hatala Adam2006reg. muži 251-301 
15.Hecl Břetislav1961reg. muži 251-306 N 
16.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
17.Šmíd Tomáš2009reg. muži 251-301 
18.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
19.Kouřil Petr1984reg. muži N 
20.Barčík Tomáš2008reg. muži N 
21.Sapara Jakub2006reg. muži N 
22.Šíbl Jan2007reg. muži N 
23.Šíbl Václav2010reg. muži N 
24.Slezák Adam2010reg. muži N 
25.Peša Vlastimil1962reg. muži N 
26.Šmídová Tereza2011reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy