Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
TJ Spartak Čenkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosová Magdalena2005reg. muži 71.-100. 
2.Kubát Vojtěch2004reg. muži 101.-126. 
3.Šmejkal Pavel1999reg. muži 101.-126. 
4.Cvanciger Matúš2005reg. muži 126Ncizinec 
5.Škrabal Jaroslav1961nez.  
6.Vinš Karel1956nez.  
7.Čížek Radek1986nez.  
8.Anděl Milan1957nez.  
9.Škrabal Radek1987nez.  
10.Růtová Nela2005nez.  
11.Šmejkalová Aneta1999nez.  
12.Švec Ladislav1989nez.  
13.Kubát Jan1981nez.  
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Petr1994reg. muži N 
2.Pour Milan1969reg. muži N 
3.Trčka František1970reg. muži N 
4.Leitermann Pavel1989reg. muži N 
5.Toman Alexandr1966reg. muži N 
6.Hásek Pavel1984reg. muži N 
7.Vlasák Zbyněk1979reg. muži N 
8.Stejskal Jan1973reg. muži N 
9.Kůrka Jan1966reg. muži N 
10.Trčka David Josef2000reg. muži N 
TJ SLAVOJ Obecnice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
2.Eršil David2004reg. muži 100. N 
3.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
4.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
5.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
6.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
7.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
8.Petráň Ondřej1991nez.  
9.Srch Radek ml.2009nez.  
10.Burian Václav1962nez.  
TTC Příbram "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
2.Mazanec Petr1973reg. muži 128N 
3.Silavecká Ema2006kraj. sžy 8. 
4.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 56. 
5.Zeman Lukáš2005kraj. sži 46. 
6.Thomas Jan2006kraj. sži 25. 
7.Mertlík Václav2009kraj. mži 19. 
8.Sentenský Josef2007kraj. mži 25. 
9.Kříž Vojtěch2004reg. dci 6. 
10.Kočí Václav2004reg. dci 12. 
Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Patrik2004reg. muži 100.N 
2.Vobejda Ladislav1974reg. muži 101. - 128. 
3.Žaba Pavel1985reg. muži 101. - 128. 
4.Müller Jaroslav1961reg. muži 128.N 
5.Beran Vladislav1973reg. muži N. 
6.Jonák Václav1951reg. muži N. 
7.Drozd Aleš1974reg. muži N. 
Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hegedüs Petr2005reg. muži 101. - 128. 
2.Vobejda Marek2004reg. muži 101. - 128. 
3.Drozd Pavel2004reg. muži 128.N. 
4.Leitner Josef1969reg. muži 128.N. 
5.Pustějovský Jakub2005reg. muži N. 
6.Kovář Daniel2008reg. muži N. 
7.Lobodáš Michal2004reg. muži N. 
TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovalčík Vladimír1963reg. muži 71-100 
2.Plecitý Tomáš1996reg. muži 71-100 
3.Krýsl Roman1975reg. muži 71-100 
4.Stočes František1947reg. muži 101-128 
5.Vokurka Petr1966reg. muži 128N 
6.Štverák Josef ml.1978reg. muži N 
7.Hasman Pavel1964reg. muži N 
8.Šebek Stanislav1961reg. muži N 
9.Plecitý Jaroslav1953reg. muži N 
10.Procházka David1975reg. muži N 
SK Chraštice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mezek Josef1984reg. muži 101. - 128. 
2.Hrkal Jindřich2008reg. mži 101. - 128. 
3.Macoun Jiří1998reg. muži 101. - 128. 
4.Burian Josef1970reg. muži 101. - 128. 
5.Hrkal Jan2006reg. sži nez. 
TJ Sokol Drahlín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jan1967reg. muži 71-100 
2.Brynda Jaromír1972reg. muži 71-100 
3.Sláma Stanislav ml.1983reg. muži 71-100 
4.Lopata Stanislav1966reg. muži 100N 
5.Vlasatý Martin2005reg. muži 101-128 
6.Jaroš Antonín1952reg. muži 101-128 
7.Šefr Petr1964reg. muži N 
SK Klučenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulas Josef st.1966reg. muži 1 
2.Králíčková Jana1970reg. muži 2 
3.Trachta Zdeněk1963reg. muži 3 
4.Květ Jakub2002reg. muži 4 
5.Stehlík Filip2001reg. muži 5 
6.Kulas Josef ml.2006reg. muži 6 
7.Macke Michal1993reg. muži 7 
8.Lachout Pavel1957reg. muži 8 
TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koš Vít2002reg. muži 100N 
2.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
3.Červenka Tomáš1956reg. muži N 
4.Kubeček Pavel1984reg. muži N 
5.Špírková Michaela2005reg. muži NHostování z TJ Sokol Malá Hraštice
6.Čermáková Liliana2009reg. muži NHostování z TJ Sokol Malá Hraštice
7.Vávra Ondra2006reg. muži NHostování z TJ Sokol Malá Hraštice
8.Váňa Tomáš nejml.2008reg. muži NHostování z TJ Sokol Malá Hraštice
9.Kalaš Miloslav1951reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy