Soupisky
KP1.tř.sk.A - ukončeno
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
2.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 151 
3.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
4.Mezera Petr1964reg. muži 71 
5.Bistřický David2003kraj. muži 201 
6.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
7.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
8.Sýkora David2006reg. muži 101 
9.Vintr Josef2006reg. muži 101 
10.Trnka Josef1968reg. muži 101 
11.Bednář David2006reg. muži 131 
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
3.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
4.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
5.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
6.Koval Jan1993kraj. muži 151 
7.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
8.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 2 
9.Nováček Karel1973reg. muži 21 
10.Belfín Karel ml.2001reg. muži 21 
11.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
12.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
13.Kesman Karel1977reg. muži 31 
14.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
15.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
16.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
4.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
5.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
6.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
7.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
8.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
9.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
10.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
11.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
12.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
13.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
14.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
15.Oroš Karel1961nez.  
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 121 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201 
4.Kotva David1990kraj. muži 201 
5.Maier Zdeněk1988reg. muži 123 
6.Laubr Václav1969reg. muži 133 
7.Kotva Petr1965reg. muži 146 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
9.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
10.Kocna Dan2005reg. muži 194 
11.Vácha Karel1977reg. muži 199 
12.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
13.Jančík Pavel1977nez.  
14.Bauer Tomáš2007nez.  
15.Kovanda Jakub2008nez.  
16.Urx Miroslav2006nez.  
17.Zavalený Jiří2006nez.  
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
2.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
4.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 31-40 
7.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
8.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
10.Krsek Ivan1964reg. muži nez. 
11.Roubal Ondřej2005reg. muži nez. 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151.-201. 
2.Šrámek Martin1982kraj. muži 151.-201. 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201.-251. 
4.Skyba Antonín1965kraj. muži 201.-251. 
5.Kolena Jakub2003reg. dci 61.-70. 
6.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
7.Csukás Patrik2004reg. dci 91.-100. 
8.Csukás Karol1999reg. muži 101-110. 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Josef1987kraj. muži 81-100 
2.Kalavský Marcel1966kraj. muži 121-150 
3.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201-250 
4.Brzica Matěj1999kraj. muži 251 
5.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201-250 
6.Honalová Klára1996kraj. muži 251 
7.Hájek Karel1959nez. muži  
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
3.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 151,5 
4.Škrleta Luboš1961kraj. muži 151,5 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
2.Malý Josef1989kraj. muži 81 
3.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
4.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
5.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
6.Brant František1970kraj. muži 151 
7.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
8.Umner Filip2004reg. muži 18 
9.Urbanec Matěj2004reg. muži 30 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 201 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 251 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 11 
6.Wágner František1963reg. muži 13 
7.Alexa David1993reg. muži 17 
8.Krejčí Milan1970reg. muži 25 
9.Rolko Zdeněk1964reg. muži 31 
10.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
11.Alexa Marcel1969reg. muži N 
12.Marek Tomáš1976reg. muži N 
13.Petrželka Karel1970reg. muži N 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. muži 51-60 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 61-70 
3.März Miloslav1969kraj. muži 121-150 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 121-150 
5.Stanček Martin1988kraj. muži 151-200 
6.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
7.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
8.Hlavatý Petr1990kraj. muži 251-280 
9.Svoboda Josef1974kraj. muži 251-280 
10.Tochor Jiří1957reg. muži 51-60 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Jiří1962kraj. muži 121 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 151 
3.Švarc Václav1971kraj. muži 201 
4.Hýsek Tomáš1980kraj. muži 201 
5.Švarc Pavel1966kraj. muži 201 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy