Soupisky
Český pohár - ukončeno
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 125 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 127 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 138 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 139 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
6.Poch Petr1965kraj. muži 244 
7.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
8.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 41. 
2.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
3.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
4.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
6.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
7.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
10.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
11.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
12.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
13.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
14.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
15.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
16.Oroš Karel1961nez.  
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
4.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
5.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
6.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický David2003kraj. muži 201 
2.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
3.Vintr Josef2006reg. muži 101 
4.Sýkora David2006reg. muži 101 
5.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
6.Bednář David2006reg. muži 131 
7.Liška Josef2006reg. muži 141 
Lapák Třebomyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubač Lukáš1988reg. muži 61-112 
2.Trubač František1962reg. muži 61-112 
3.Kolář Michal1990reg. muži 61-112 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 61-112 
5.Šefl Marek1994nez. muži  
Lapák Třebomyslice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slováčková Jitka1956reg. ženy 3. 
2.Polena Luboš1976reg. muži 61-112 
3.Hodek Karel1949reg. muži 61-112 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
3.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
4.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
5.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
6.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
2.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
3.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
4.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100 
5.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
6.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
7.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
8.Jirák Aleš1978reg. muži 111.-128. 
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 81 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201 
4.Hranai Martin1995kraj. muži 251 
5.Mráz Václav1997reg. muži 36-40 
6.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
7.Plachý Pavel1970nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 81-100 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
7.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
8.Kantor František1969reg. muži 121-130 
9.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
10.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
11.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
12.Hrádek Josef2008reg. muži 151-160 
13.Oplová Renáta1968reg. muži 161-170 
14.Knoflíčková Nela2006reg. muži 171-182 
15.Hrádek Daniel2010reg. muži 171-182 
16.Hobl Václav1948nez.  
17.Hodek Jiří1957nez.  
18.Knoflíček Dan2011nez.  
19.Louda Jan st.1953nez.  
20.Šesták Patrik2007nez.  
21.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Luboš1970kraj. muži 101 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
5.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
6.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
7.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
8.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
9.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
10.Jung Milan1970reg. muži 51 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
12.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
14.Kohout Václav1967reg. muži 111 
15.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
16.Květon Jaroslav1965nez. muži  
17.Haas Václav1960nez. muži  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K81. - 101. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K121. - 151. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K151. - 201. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K151. - 201. 
5.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Jan1999reg. muži 4 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 8 
3.Císař Rudolf1961reg. muži 16 
4.Soukupová Jana1975reg. ženy 3 
5.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
6.Nič Jaroslav1963reg. muži 27 
7.Záliš Pavel1959reg. muži 29 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
2.Pešík Radek1970kraj. muži 201-250 
3.Šípek Filip2004kraj. muži 251-270 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 - 150 
2.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
3.Šulda David1976reg. muži 51-60 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26.-30. 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71.-80. 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81.-100. 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101.-120. 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101.-120.cizinec 
6.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121.-150. 
7.Auterský Václav1960kraj. muži 151.-200. 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 151.-200. 
9.Fencl Václav1995kraj. muži 201.-251. 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31.-40. 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81.-100. 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101.-120. 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121.-150. 
5.Hoang Tony1965kraj. muži 121.-150.cizinec 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201.-250. 
7.Nguyen Anh Hai1968reg. muži 111.-120. 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 31 
2.Zušťák Petr1976reg. muži 32 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 33 
4.Matejovič Lukáš1982reg. muži 48 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
2.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
3.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
4.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
5.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
6.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
7.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
8.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
9.Krsek Ivan1964reg. muži nez. 
10.Roubal Ondřej2005reg. muži nez. 
11.Růt Karel2007reg. muži nez. 
12.Šimanovský Filip2011reg. muži nez. 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 61. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 101. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 101. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 101. 
5.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
6.Vyskočil Martin1997nez. muži  
7.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
8.Matoušová Jana1973reg. muži 80. 
9.Lev Marek1983reg. muži 105. 
10.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
12.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
13.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 65.5 
2.Klíma Tomáš1981reg. muži 75.5 
3.Klíma Jan1981reg. muži 75.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 95.5 
5.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
6.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 95.5 
7.Petrák Jaroslav1954reg. muži 105.5 
8.Sutnar Josef1950reg. muži 135.5 
9.Kavina Tomáš1973reg. muži 145.5 
10.Hodina Marek1974reg. muži 145.5 
11.Kavina Tomáš ml.2003reg. muži 155.5 
12.Eliášová Hodinová Jana1979reg. muži 176.5 
13.Kavinová Klára2006reg. muži 176.5 
14.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151.-201. 
2.Šrámek Martin1982kraj. muži 151.-201. 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201.-251. 
4.Skyba Antonín1965kraj. muži 201.-251. 
5.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
6.Csukás Patrik2004reg. dci 91.-100. 
7.Csukás Karol1999reg. muži 101-110. 
8.Bláha Milan1965nez. muži  
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71-80 
2.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121-150 
3.Čákorová Tereza2007reg. muži 71-80 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 61 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 101 
3.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 121 
4.Hofman Martin1993kraj. muži 201 
5.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
6.Nový Josef1951reg. muži 126 
7.Oliverius Josef2009reg. muži 171 
8.Patera Michal1975reg. muži 118 
9.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
10.Cipra Petr1963reg. muži 119 
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
2.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
3.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
4.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
5.Levora Karel1975nez.  
6.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
7.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
8.Oliverius Petr1970nez.  
9.Klíma Jiří1983nez.  
10.Paterová Aneta2006reg. muži 208 
11.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
12.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy