Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I
SK Kamenice nad Lipou z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek František1973kraj. muži 171-200 
2.Strojek Radim1972kraj. muži 201-250 
3.Studený Jiří1952reg. muži 10 
4.Bořil Karel1973reg. muži 21-30 
5.Fenclová Jarmila1957reg. muži 61-70 
6.Luňák Zdeněk1964reg. muži 81-90 
7.Jůna Jiří1967reg. muži 81-90 
8.Fencl Jiří1950reg. muži 91-100 
9.Šiman Vojtěch1991reg. muži 91-100 
10.Jelínková Simona1997reg. muži 101-120 
11.Kubíska Radek1976reg. muži 101-120 
12.Kubů Štěpán1998reg. muži 101-120 
13.Dejmek Oldřich1962reg. muži 101-120 
14.Holub Karel2004reg. muži 141-160 
15.Havel Vladimír1968nez.  
TJ Sokol Těmice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plášil Jan1982reg. muži 10 
2.Brož Jindřich1997reg. muži 23 
3.Jirků Jan1971reg. muži 33 
4.Buček Daniel1989reg. muži 44 
5.Novák Lubomír1963reg. muži 51 
6.Kunc Milan1954reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Petr ml.1998kraj. muži 201-250 
2.Stehno Josef2005reg. muži 12 
3.Poulíček Josef1948reg. muži 21-30 
4.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
5.Hlaváček Milan2002reg. muži 51-60 
6.Herna Michal1984reg. muži 141-160 
7.Jaroš Vojtěch2001reg. muži 141-160 
8.Brzoň Luděk1958reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Stanislav1945reg. muži 21-30 
2.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
3.Novák Josef1948reg. muži 31-40 
4.Och Jan2000reg. muži 41-50 
5.Hložek František1951reg. muži 51-60 
6.Kubů Zdeněk1967reg. muži 61-70 
7.Zadina Josef1971reg. muži 101-120 
TJ Jiskra Humpolec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčil Tomáš1995kraj. muži 201-250 
2.Krčil Jiří1969reg. muži 21-30 
3.Prokop Jaroslav1966reg. muži 31-40 
4.Hamza Tomáš1976reg. muži 41-50 
5.Marek Martin1968reg. muži 61-70 
6.Prokop Tomáš1971reg. muži 61-70 
7.Kubíček Oldřich1968reg. muži 81-90 
8.Marek Jiří1974reg. muži 101-120 
TJ Jiskra Humpolec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966reg. muži 6 
2.Jaroš Jáchym2005reg. muži 31-40 
3.Rohová Michaela2007reg. muži 41-50 
4.Pazderka Patrik2004reg. muži 51-60 
5.Roh Tomáš2003reg. muži 71-80 
6.Janů Veronika2008reg. muži 101-120 
Spartak Pelhřimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Talíř Pavel1959reg. muži 1. 
2.Duda Lukáš1989reg. muži 2. 
3.Jírů Miroslav1964reg. muži 3. 
4.Angelis Jiří1960reg. muži 4. 
5.Brož Jakub1997reg. muži 7. 
6.Záboj Petr1993reg. muži 18. 
7.Mach Radek2001reg. muži 31.-40. 
8.Malý Zdeněk1961reg. muži 71.-80. 
9.Kubín Vlastislav1956reg. muži 81.-90. 
10.Duong Anh Nam2003reg. muži 91.-100. 
11.Zelenková Anna1991nez.  
12.Hrkal Václav1955reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Rynárec, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Eduard1969reg. muži 21-30 
2.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 41-50 
3.Vránek Vratislav1956reg. muži 51-60 
4.Březina Miroslav1955reg. muži 51-60 
SK Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorová Gabriela1975reg. ženy 15 
2.Marek Petr1966reg. muži 40 
3.Haruda Milan1965reg. muži 55 
4.Ptáček Pavel1980reg. muži 74 
5.Kratochvíl Jan1981reg. muži 76 
6.Sobotka Zdislav1956reg. muži 87 
7.Vyskočil Petr1982reg. muži 135 
8.Sejk Petr1964reg. muži 141 
9.Štěpánek Pavel1972reg. muži 161 
10.Kos Miroslav1964reg. muži 172 
11.Novotný Petr1966reg. muži nez. 
SK RODINOV A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válal Martin1974reg. muži 17. 
2.Pechek Luboš1972reg. muži 20. 
3.Běle Milan1959reg. muži 21.-30. 
4.Strašík Jiří1975reg. muži 51.-60. 
5.Tomec Pavel1961reg. muži 101.-120. 
6.Zikmund František1954reg. muži 101.-120. 
SK RODINOV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Jindřich st.1977reg. muži 21.-30. 
2.Daňhel Jiří1981reg. muži 41.-50. 
3.Tržil Jiří1977reg. muži 61.-70. 
4.Emr Čestmír1970reg. muži 71.-80. 
5.Novotný Petr1989reg. muži 121.-140. 
6.Semotán Jiří1957reg. muži 141.-160. 
7.Filípek Ondřej2004reg. muži 161.-180. 
8.Filípek Jindřich ml.2004reg. muži 161.-180. 
9.Starý Matyáš2004reg. muži 161.-180. 
10.Pechek Patrik2004reg. muži 181.-200. 
TJ Slavoj Pacov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Vladimír1946reg. muži 9-10 
2.Jaroš Marek1981reg. muži 10-20 
3.Barák Antonín1949reg. muži 21-30 
4.Kolář Jan1959reg. muži 31-40 
5.Sovka Martin1982reg. muži 31-40 
6.Krenar Pavel1966reg. muži 31-40 
7.Švec Antonín1970reg. muži 51-60 
8.Lískovec Martin1986reg. muži 61-70 
9.Pešek Vítek2005reg. dci 161-180 
10.Svoboda Otto1990reg. muži 10-20 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy