Soupisky
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
2.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
3.Havránek Lukáš2002kraj. muži 171-180 
4.Vízner Jiří1998kraj. muži 171-180 
5.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
6.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
7.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
9.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
10.Hrabec Lukáš1991reg. muži 101-110 
11.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
12.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 171-180 
2.Zajíc René1973kraj. muži 171-180 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 241-250 
4.Pešek Oldřich1980reg. muži 41 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
6.Filip Bohumír1961reg. muži 91-100 
7.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101-120 
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fila Martin1991kraj. muži 111 - 120 
2.Oleksík Václav1972kraj. muži 161 - 170 
3.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221 -230 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 281 - 290 
5.Tupec Pavel1978kraj. muži 221 - 230 
6.Tůma Pavel1969reg. muži 51 - 60 
7.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81 -90 
8.Zaplatil Radek1977reg. muži 81 -90 
9.Kozel Petr1981reg. muži 91 - 100 
10.Halický David2000reg. muži 101 - 110 
11.Adam Vlastimil1980reg. muži 121 - 130 
12.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 -130 
13.Holčik Petr1963reg. muži 121 -130N 
14.Herman Patrik1963reg. muži 131 -140 
15.Plotěný Karel1957reg. muži 141 -150 
16.Ondruš Milan1952reg. muži 141 -150 
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bábíček Josef1971kraj. muži 161-170 
2.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 191-200 
3.Hrubý Otto1999kraj. muži 211-220 
4.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 251-260 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291-300 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61-70 
7.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
8.Šrédl Pavel1989reg. muži 81-90 
9.Charvát Vít st.1975reg. muži 81-90 
10.Hrbáček Milan1970reg. muži 91-100 
11.Kordula Petr1983reg. muži 131-140 
12.Hradil Kryštof2000reg. muži 141-150 
13.Antošová Jolana2005reg. muži 311-320 N 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 91-100 
2.Šmídek Roman1975kraj. muži 201-210 
3.Galanda František1947kraj. muži 261-270 
4.Tatar Ivo1965reg. muži 71-80 
5.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
6.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
7.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
8.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
9.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
10.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
11.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
12.Švehla David1969reg. muži 111-120 
13.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
15.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
16.Voznica František1952reg. muži 131-140 
TTC MS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
2.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
3.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
4.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
5.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
6.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
7.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
8.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
9.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
10.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 71-80 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 131-140 
3.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 141-150 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 181-190 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
7.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
8.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
9.Marek Jan st.1973reg. muži 24 
10.Kubina Jaromír1966reg. muži 28 
11.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 81-90 
12.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 101. - 110. 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
3.Pyskatá Denisa1998kraj. muži 131. - 140. 
4.Grufík Kamil1989kraj. muži 201. - 210. 
5.Podrazil David2001kraj. muži 151. - 160. 
6.Koníček Marek1978kraj. muži 281. - 290. 
7.Polášek Zdenek1959reg. muži 49. 
8.Hrubý Petr1993reg. muži 61. - 70. N 
9.Sláma Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
10.Polášek Michal1984reg. muži 81. - 90. 
11.Němeček Radek2003reg. muži 91. - 100.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Maněk Marek2003reg. muži 101. - 120.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201-210 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241-250 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261-270 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
7.Krais Boris1963reg. muži 68 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
9.Luska Petr2007reg. muži 71 
10.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
11.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
12.Čakovský Jan1990reg. muži 81 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
2.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
3.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
4.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
5.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
6.Brhel Richard1965reg. muži 20 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 61-70 
8.Šprtová Karolína1999reg. muži 71-80 N 
9.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140 
10.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160 
11.Lorenc David2002ČR dci 108 
12.Brhel Tomáš1988nez.  
13.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 41 
14.Blechová Barbora1998ČR ženy 62 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 91-100 
2.Studýnka František1960kraj. muži 141-150N 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 271-280 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
7.Studýnka Miloslav1959nez. muži  
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 141-150 
2.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
3.Kubík Josef1999kraj. muži 191-200 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
8.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
9.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
10.Mocek Milan1987nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy