Soupisky
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 251-260 
2.Galla Martin1992kraj. muži 271-280 
3.Kadlec Milan1977kraj. muži 281-290 
4.Sova Jan1999kraj. muži 291-300 
5.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
6.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
7.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
8.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
9.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
10.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
Triangl Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 12 
2.Lužný Jiří1956kraj. muži 201-210 
3.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 251-260 
4.Zouhar Michal1983reg. muži 41-50 
5.Šustáček Ondřej1978reg. muži 41-50 
6.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
7.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
8.Koumar Jiří1966reg. muži 76-100 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-500 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kellner Aleš2000kraj. muži 261-270 
2.Pernička Pavel1988kraj. muži 271.-280. 
3.Žáček Michal1999kraj. muži 281.-290. 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 41-50 
5.Masařík Radim1969reg. muži 41-50 
6.Zouhar Ondřej1984reg. muži 76-100 
7.Žáček Miroslav1972reg. muži 101-150 
8.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
9.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
10.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
11.Žáček Roman2002reg. muži 151-250 
12.Zukal Filip2009reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
13.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240Střídavý start z KST Blansko, z.s.
14.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300Střídavý start z KST Blansko, z.s.
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Milan1963kraj. muži 291-300 
2.Šplíchal Jiří1963reg. muži 81-90 
3.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
4.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
6.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320Ncizinec 
7.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340N 
8.Raus Jan2005reg. muži 331-340N 
Sokol Velké Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lánský Jakub1988kraj. muži 51-60 
2.Türk Petr ml.1999reg. muži 33 
3.Peterka David1996reg. muži 34 
4.Veselý Ivo1966reg. muži 61-75 
5.Türk Petr st.1975reg. muži 61-75 
6.Vrbický Patrik1994reg. muži 76-100 
7.Vacula Aleš1995kraj. muži 76-100 
8.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 101-150 
9.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
TJ Mokrá-Horákov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 81-90 
2.Levardi Robert1973reg. muži 81-90 
3.Otych Roman st.1970reg. muži 111-120 
4.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
5.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
6.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
7.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
8.Harašta Ludislav1947reg. muži 191-200 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
10.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
11.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
2.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
3.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
4.Klusák Jaromír1974reg. muži 101-110. 
5.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
6.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
7.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
8.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
9.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
10.Nováček Libor1965nez. muži  
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
2.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
3.Babáková Radka1972kraj. muži 270-280 
4.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
5.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
6.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
7.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
8.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
9.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
10.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
11.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
12.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
13.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
14.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
15.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 141.-150. 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 161.-170. 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 201.-210. 
4.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
5.Illek Roman1963reg. muži 41.-50. 
6.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
7.Krása Petr st.1970reg. muži 61.-75. 
8.Stloukal Jiří1980reg. muži 61.-75. 
9.Sekanina Jan1963reg. muži 76.-100. 
10.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
11.Švancara Vladimír1965reg. muži 76.-100. 
KST DRAGON Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dofek David2003reg. muži 47 
2.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
3.Krais Boris1963reg. muži 68 
4.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
5.Luska Petr2007reg. muži 71 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
7.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
8.Čakovský Jan1990reg. muži 81 
9.Drápal Metoděj2006reg. muži 103 
10.Vlach Zdeněk1967reg. muži 100,5 
11.Tichý Zdeněk1973reg. muži 133 
12.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81-90 
2.Holec Ondřej1983kraj. muži 261.-270. 
3.Frimmer Ján1958reg. muži 34. 
4.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 42. 
5.Masařík Michal1987reg. muži 75. 
6.Götz Bořivoj1947reg. muži 90. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 95. 
8.Hasala Petr1984reg. muži 115. 
9.Kalouda Miroslav1955reg. muži 143. 
10.Fiala Jan1969reg. muži 252. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy