Soupisky
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz David1980kraj. muži 211-220 
2.Rulíšek Karel1962kraj. muži 211-220 
3.Jelínek Marek1977kraj. muži 211-220 
4.Spáčil Tomáš1959reg. muži 44 
5.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 48 
6.Fianta René1975reg. muži 67 
7.Dřímal Josef1981reg. muži 97 
8.Dvořák Jan1967reg. muži 102 
9.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 124 
10.Spáčil Petr1969nez. muži  
SPIN Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
2.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
3.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
4.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
5.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
6.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
7.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
8.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
9.Zechmeister Jan1984reg. muži 101-120 
10.Kováč Josef1966reg. muži 121-140 
11.Kabela Jan1957reg. muži 161-180 
12.Maňák Ladislav1949reg. muži 161-180 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
3.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
4.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
6.Rotrekl Michal1995kraj. muži 271-280 
7.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
8.Brzkovský Pavel1962reg. muži 51-60 
9.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 101-110 
10.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
11.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
12.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
13.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
14.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
15.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
16.Fučík Martin1990nez.  
17.Jelínek Stanislav1984nez.  
KST Prace A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995reg. muži 26-30 
2.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 31-40 
3.Hofírek Filip1996reg. muži 71-80 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 91-100 
5.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
6.Kupčíková Michaela1975reg. muži 161-170 
7.Cimbálník Radek1971reg. muži 181-190 
8.Boleslav Josef1956reg. muži 241-250 
9.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
10.Ševčenko Igor1974reg. muži 301-310 
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Leoš1974kraj. muži 221-230 
2.Brozák Radomír1970reg. muži 33 
3.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 46 
4.Mikulinec Roman1977reg. muži 71-80 
5.Vráblík Jan1975reg. muži 101-120 
6.Čížek Ondřej2002reg. muži 121-140 
7.Gajan Pavel st.1965reg. muži 141-160 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 231-240 
3.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 35 
5.Šebeček Antonín1973reg. muži 43 
6.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 55 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 86 
8.Cupák Radim1999reg. muži 120 
9.Heřmanský Josef1985reg. muži 136 
10.Šebeček Jan1999reg. muži 220 
11.Oplt Bolek2004reg. muži 244 
12.Fojtík Ondřej2006reg. muži 251 
13.Cikánek Martin2003reg. muži 262 
14.Jelínek Petr1977reg. muži 293 
15.Jelínek Dominik1981reg. muži 296 
16.Skalák Filip2006kraj. muži 363 
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
2.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
3.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
4.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
5.Marek Jan st.1973reg. muži 24 
6.Kubina Jaromír1966reg. muži 28 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 81-90 
8.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
9.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
10.Teturová Barbora1971reg. ženy 101-110 N 
11.Pukl Ondřej2004reg. muži 111-120 
12.Bureš Martin2004reg. muži 131-140 
13.Vaverka Lubomír1988nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
2.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
3.Goldmann Tomáš1977reg. muži 19 
4.Housar Jiří1970reg. muži 20 
5.Tuhý Roman1965reg. muži 21 
6.Pop Miroslav1976reg. muži 22 
7.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24 
8.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25 
9.Tuhá Valérie2009nez.  
10.Durda Vojtěch2003nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anth Zdeněk1983kraj. muži 151.-160. 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 201.-210. 
3.Suský Stanislav1967reg. muži 45. 
4.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
5.Valoušek František1988reg. muži 61.-70. 
6.Berka Petr1970reg. muži 101.-120. 
7.Fridrich Bronislav1966reg. muži 101.-120. 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-160. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
Orel jednota Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Petr1974kraj. muži 221. - 230. 
2.Záděra František1953kraj. muži 241. - 250. 
3.Vašulín Karel1960reg. muži 84. 
4.Kolbert Radek1985nez. muži  
5.Křupala Vladislav1963nez. muži  
6.Záděra Kamil1981nez. muži  
7.Horák Radek1979nez. muži  
8.Rohovský Tomáš2005nez. muži  
9.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Dušan st.1969kraj. muži 191-200cizinec 
2.Šaur Ivo1964kraj. muži 221-230 
3.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
5.Mikuš Martin2000reg. muži 161-170 
6.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
7.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
8.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
9.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
10.Lorenc David2002ČR dci 108Střídavý start z SKST Hodonín z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy