Soupisky
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150N 
2.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
3.Ilčík Ondřej1988reg. muži 29 
4.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 31-40 
5.Kotásková Petra2000reg. muži 81-91 N 
6.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
7.Stašek Lubomír1946reg. muži 111-120 
8.Budiš Tomáš1985reg. muži 131-140 
9.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
10.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 161-.170 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 211-220 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 211-220 
4.Malošek Radek1979reg. muži 61-70 
5.Kolář David1984reg. muži 81-90 
6.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
7.Valuch Michal1992reg. muži 111-120 
8.Zelinka Pavel1973reg. muži 111-120 
9.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
10.Rybecký Jakub1998reg. muži 141-150 
11.Příkaský Libor2005reg. muži 151-160 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Martin1999kraj. muži 241-250 
2.Ingr David1984kraj. muži 251-260 
3.Juras Pavel2001kraj. muži 271-280 
4.Kůřil Radim1995reg. muži 71-80 
5.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 101-110 
6.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
7.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
8.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 161-170 
9.Marada Tomáš1952reg. muži 171-180 
10.Chvátal Pavel1972reg. muži 181-190 
11.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 191-200 
Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 121-130 
2.Mikeska Michal1988kraj. muži 151-160 
3.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220 
4.Hřebačka Michal1988kraj. muži 231-240 
5.Bohunský Rostislav1965reg. muži 41-50 
6.Král Jiří1969reg. muži 61-70 
7.Salajka Milan1966reg. muži 61-70 
8.Drábek Ivo1958reg. muži 71-80 
9.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
10.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
11.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
12.Bursík Antonín1961reg. muži 191-200 
13.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 211-220 
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973reg. muži 7 
2.Šamšula Roman1975reg. muži 30 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 62 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 76 
5.Dvořáček František1949reg. muži 189 
6.Drkal Roman1978reg. muži 226 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 249 
8.Ondrášek Marek2004reg. muži 284 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Miloslav1954reg. muži 41 
2.Polouček Josef st.1972reg. muži 49 
3.Braun Karel1984reg. muži 56 
4.Malý Roman1980reg. muži 82 
5.Polouček Josef ml.1993reg. muži 89. 
6.Skokan Milan1963reg. muži 91. 
7.Idrný František1979reg. muži 138. 
8.Juhás Pavel1985reg. muži 144. 
9.Budíková Alena1990reg. muži 145. 
10.Skřivánek Pavel1958reg. muži 169. 
11.Knapek Bronislav1972reg. muži 175. 
12.Flössler Jaromír1959reg. muži 180. 
13.Odstrčil Martin1987nez. muži  
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
3.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
4.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
5.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
6.Blažek Jiří1974reg. muži 48 N 
7.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
8.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
9.Hanák František1971reg. muži 101-120 
10.Topinka Ondřej2009reg. dci 41-50 
11.Sedláček Jakub2009reg. dci 41-50 
12.Ovesný Marek2009reg. dci 41-50 
13.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 94 
14.Horák Ondřej1990nez. muži  
15.Šafařík Jan1978nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
3.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
4.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
5.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 23 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil David2001kraj. muži 151. - 160. 
2.Koníček Marek1978kraj. muži 281. - 290. 
3.Polášek Zdenek1959reg. muži 49. 
4.Hrubý Petr1993reg. muži 61. - 70. N 
5.Sláma Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
6.Polášek Michal1984reg. muži 81. - 90. 
7.Němeček Radek2003reg. muži 91. - 100.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
8.Tomek Jan1958reg. muži 91. - 100. 
9.Maněk Marek2003reg. muži 101. - 120.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 131-140 
2.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
3.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 231-240 
4.Mišejka Luboš1958kraj. muži 261-270 
5.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
6.Vrbacký Pavel1974reg. muži 51-60 
7.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
8.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
9.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
10.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
11.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 131-140 
12.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
13.Skála Marek2004reg. muži 121-130NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
2.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
3.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
4.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
5.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
6.Mrázek Petr2004reg. muži 201-250 
7.Hřebačka Tomáš1966nez.  
8.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70Střídavý start z Orel jednota Šitbořice

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy