Soupisky
Divize ženy
TT Moravský Krumlov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
2.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 66-70 
3.Slaná Pavla2008kraj. ženy 71-75 
4.Šedová Natálie2008ČR mžy 36Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Amélie2007reg. muži 359 
2.Musilová Lucie2005reg. muži 380 
3.Začalová Kristýna2007reg. muži 390 
4.Trávníčková Regina1973nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrušíková Petra1975kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Sokol Nosislav z.s.
2.Škňouřilová Tereza1999kraj. ženy 51-55Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
3.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 51-55 
4.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 56-60 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 46.-50. 
2.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 56.-60. 
3.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 66.-70. 
4.Helešicová Nikol2005kraj. dci 117. 
5.Struhárová Jana2011kraj. nži 70. 
6.Jungová Nicol2008nez.  
7.Daňková Sofie Karolína2009nez.  
8.Tichá Lucie2008nez.  
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborská Iveta1963kraj. ženy 51-55 
2.Sýkorová Natálie2005kraj. ženy 56-60 
3.Kopřivová Jana1978kraj. ženy 61-65 
4.Kalousová Sandra2004kraj. ženy 61-65 
5.Machová Adélka2011kraj. ženy 71-75 
6.Langová Kateřina2006reg. ženy 36-40 
7.Kopřivová Eliška2010reg. ženy 41-50 
8.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 11 
9.Štvrtecká Markéta2007reg. dci 61-70 
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
2.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
3.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
4.Goliášová Jana1967nez.  
5.Palbuchtová Lucie1984nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartakovičová Nicole2006kraj. sžy 13. 
2.Oleksíková Lucie2009kraj. mžy 9.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
3.Vacková Mia2010kraj. nžy 10.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
4.Plíšková Kristýna2008reg. mžy 2.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
5.Plíšková Kateřina2008reg. mžy 4.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
6.Rotreklová Jana2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy