Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KP2 - UKONČENO
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101-120 
2.Egert Miroslav1968kraj. muži 121-150 
3.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 121-150 
4.Vonšovský Miroslav1968reg. muži 51-60 
5.Kajzar Robert1978nez. muži  
6.Roštejnský Josef1970nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 101-120 
2.Kročák Roman1980kraj. muži 101-120 
3.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
4.Vrzal Ivan1967reg. muži 61-70 
5.Heřman Milan1953reg. muži 61-70 
6.Benčík Jiří1959reg. muži 61-70 
7.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
8.Novotný Roman1976reg. muži 61-70 
9.Nohýnek Jan1938reg. muži 71-80 
10.Maxová Radka1976nez.  
11.Šindelář Jiří1965nez.  
12.Matoušek Jiří1982nez.  
13.Krondl Lukáš1981nez.  
14.Preisler František1957nez.  
15.Surma Daniel2001nez.  
16.Dellamária Marko2006nez.  
17.Leichter Adam2008nez.  
18.Novotný Tomáš2009nez.  
19.Böhm Adam2011nez.  
20.Haláček Lukáš2006nez.  
21.Košek Dominik2008nez.  
22.Prokopová Martina1969nez.  
23.Munirová Polina2004nez.  
24.Říhová Matylda2005nez.  
25.Slaná Marika2005nez.  
26.Bednáriková Marie2005nez.  
27.Lešková Linda2008nez.  
28.Burešová Ella2010nez.  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horn Jan1959kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 81-90 
3.Kocum Ondřej1992kraj. muži 91-100 
4.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
5.Nalezenec Jaroslav1961kraj. muži 121-150 
6.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
7.Maixner Milan1964reg. muži 41-50 
8.Čácha David2008reg. muži 51-60 
9.Ujváry Tadeáš2007reg. muži 61-62 
10.Holý Jiří1944nez. muži  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáchová Lucie2005kraj. muži 101-120 
2.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
3.Sucharda Jiří1984kraj. muži 121-150 
4.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
5.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 10N 
6.Kraus Václav st.1960reg. muži 41-50 
7.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
8.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
9.Kočárníková Snižana1984reg. muži 51-60 
10.Kraus Václav nejml.2003nez. muži  
SKST Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
2.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
3.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
4.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
5.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
6.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
7.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
8.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
9.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
10.Kořínková Nela2008reg. muži 93-96 
11.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
12.Fassel David st.1975nez.  
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
2.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
3.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
4.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
5.Ježek Tomáš2004nez.  
6.Kuchař Ondřej2003nez.  
TJ Baník Vintířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
2.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
3.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
4.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
5.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
6.Kraka Lukáš1998reg. muži 73-77 
7.Daněk Roman1968reg. muži 78-84 
8.Nesměrák Jiří st.1971reg. muži 78-84 
9.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 78-84 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
11.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
SK Děravý pálky Jenišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel ml.1970kraj. muži 31-40 N 
2.Záhorec Michael1989reg. muži 51-60 
3.Červenka Anatol1962reg. muži 51-60 
4.Kraus Milan1951reg. muži 61-70 
5.Hauptmann Werner1968reg. muži 61-70 
6.Nováček Tomáš1966reg. muži 61-70 
7.Schmidt Beno1974nez.  
8.Šoupal Jan2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy