Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
KST Slezan Opava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Martin2001kraj. muži 141-180 
2.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 181-220 
3.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Bednařík Miroslav1951reg. muži 31-40 
5.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
6.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
7.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
8.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
9.Frenzel Tomáš2005reg. muži 173,5 
10.Seemann Jan2004reg. muži 173,5 
11.Černý David2004reg. muži 173,5 
12.Černý Patrik2004reg. muži 173,5 
TTC Bolatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
2.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
3.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
4.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
5.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
6.Suchánek Michal1990reg. muži 101-120 
7.Strak Jiří1978reg. muži 120,5 
8.Suchánek Rostislav1975reg. muži 121-140 
9.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
10.Jurček Jakub2007reg. muži 161-173 
11.Hluchník Josef Ondřej2005reg. muži 173,5 
12.Kramářová Lucie2005reg. muži 173,5 
13.Křesťan Karel2004reg. muži 173,5 
14.Pavlík Jiří2008reg. muži 173,5 
15.Pavlíková Magdaléna2008reg. muži 173,5 
16.Plušková Eva2011reg. muži 173,5 
17.Výpala Dominik2006reg. muži 173,5 
18.Strak Teodor2009reg. muži 173,5Hostování z TT Club Ostrava, z.s.
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gasman Zdeněk1962reg. muži 30,5 
2.Holubec Jiří1973reg. muži 51 
3.Woitek Jan1973reg. muži 61 
4.Vyhňák Zdeněk1946reg. muži 71 
5.Pánik Jaroslav1963reg. muži 71 
6.Černín Tomáš1964reg. muži 81 
7.Matýsek Petr st.1972reg. muži 91 
8.Matýsek Jaromír1965reg. muži 101 
9.Beneš Martin1981reg. muži 121 
10.Hřebíček Miroslav1967reg. muži 141 
11.Schreier Ivo1966reg. muži 141 
12.Hadámek Jiří1949reg. muži 141 
13.Šulc Milan1949reg. muži 160,5 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 141-180 
2.Kozelský Martin1998kraj. muži 181-220 
3.Ribka Filip1995kraj. muži 261-300N 
4.Kuře Jiří1962kraj. muži 181-220N 
5.Kurka Kamil1963reg. muži 61-70 
6.Bala Zdeněk1944reg. muži 71-80 
7.Kramar Ladislav1989reg. muži 141-160 
TJ Sokol Kateřinky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borunský Pavel1964kraj. muži 221-260 
2.Radek Libor1971reg. muži 41-50 
3.Válek Jiří1974reg. muži 41-50 
4.Štejnar Jakub1992reg. muži 41-50 
5.Lebeda Vít1948reg. muži 101-120 
6.Sýkora Vlastimil1965reg. muži 101-120 
7.Šindler Emanuel1950reg. muži 120,5 
8.Bouchala Jan1974reg. muži 120,5 
9.Zela Ondřej1987reg. muži 141-160 
TJ Sokol Bobrovníky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spevák Juraj1966reg. muži 51-60 
2.Pospěch Marek1967reg. muži 61-70 
3.Dočekal Tomáš1992reg. muži 61-70 
4.Lasák Milan1962reg. muži 61-70 
5.Valík František1953reg. muži 120,5 
6.Kačmař Jiří1960reg. muži 120,5 
7.Koloděj Jan1963reg. muži 120,5 
8.Cigan Ivan1975reg. muži 141-160 
9.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 91-100Střídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
TJ Sokol Bobrovníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Jiří1993reg. muži 21-30 
2.Milota Tomáš1966reg. muži 41-50 
3.Hrubý Martin1987reg. muži 41-50 
4.Juráň Petr1990reg. muži 41-50 
5.Stoch Jan1980reg. muži 51-60 
6.Seidler Jiří1959reg. muži 140,5 
7.Honus Miroslav1968reg. muži 140,5 
8.Koubík Pavel1962reg. muži 160,5 
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmela Tibor1985reg. muži 9 
2.Kružberský Lumír1970reg. muži 19,5 
3.Muroň Richard1990reg. muži 31 - 40 
4.Gebek Evald1980reg. muži 50,5 
5.Grygar Lukáš1995reg. muži 50,5 
6.Lazecký Daniel1972reg. muži 51 - 60 
7.Virág Alexandr1962reg. muži 51 - 60 
8.Bednář Roman1971reg. muži 71 - 80 
9.Šnek Radim1967reg. muži 81 - 90 
10.Krejčí Petr1989reg. muži 90,5 
11.Chmela Ladislav1961reg. muži 91-100 
12.Muroň Jiří1968reg. muži 91 - 100 
13.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
14.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 101 - 120 
15.Poledník Jan1959reg. muži 101 - 120 
16.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
17.Žurek Filip1988reg. muži 121 - 140 
SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivka Tadeáš2005reg. muži 71-80 
2.Sněhota Dušan1982reg. muži 71-80 
3.Weczerek Hubert1966reg. muži 81-90 
4.Břemek Rudolf1955reg. muži 101-120 
5.Žídek Karel1987reg. muži 101-120 
6.Juchelka Josef1950reg. muži 101-120 
7.Maňas Ladislav1955reg. mži 101-120 
8.Szewieczek Maxmilián1960reg. muži 121-140 
9.Weczerek Marek1973reg. muži 120,5 
10.Mrkwa Martin1977reg. muži 160,5 
11.Nevřela Jiří st.1975reg. muži 160,5 
12.Nevřela Jiří2007reg. muži 161-173 
13.Peterek Jan2005reg. muži 173,5 
14.Weczerek Michael2004reg. muži 173,5 
TJ Sokol Dolní Životice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrózek Marian1992reg. muži 15 
2.Mrózek Marek1995reg. muži 30,5 
3.Mrózek Marian st.1960reg. muži 51-60 
4.Najser Vojtěch1993reg. muži 61-70 
5.Essler Michal1985reg. muži 61-70 
6.Buchtel Michael1979reg. muži 81-90 
7.Hrbáč Michal1984reg. muži 120,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy