Soupisky
Okresní přebor 2.třídy
KST Slezan Opava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
2.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
3.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
4.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
5.Frenzel Tomáš2005reg. muži 173,5 
6.Seemann Jan2004reg. muži 173,5 
7.Černý David2004reg. muži 173,5 
8.Černý Patrik2004reg. muži 173,5 
TJ Jiskra Jančí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Jiří1985reg. muži 81-90 
2.Hanák Tadeáš1997reg. muži 91-100 
3.Sommer Zdeněk1991reg. muži 91-100 
4.Hanák Zbyněk1971reg. muži 121-140 
5.Vícha Miroslav1950reg. muži 101-120 
6.Kvasnička Radim1973reg. muži 121-140 
7.Minařík Vít1967reg. muži 140,5 
8.Minařík Petr1970reg. muži 140,5 
9.Vícha Štěpán2003reg. muži 141-160 
10.Vícha Aleš1977reg. muži 141-160 
11.Čech Miroslav1962reg. muži 160,5 
12.Murin Petr2003reg. muži 161-173 
13.Turek Kryštof2008reg. muži 173,5 
14.Hanák Šimon2008reg. muži 173,5 
15.Murin Matěj2007reg. muži 173,5 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalvar Milan1974reg. muži 50,5 
2.Mohelník Radek1996reg. muži 51-60 
3.Kalvar Pavel1982reg. muži 61-70 
4.Vilč Jaroslav1982reg. muži 71-80 
5.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 81-90 
6.Blejchař Marek2004reg. muži 141-160 
7.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
KST Darkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 91-100 
2.Bury Marek1970reg. muži 100,5 
3.Mentzik David1977reg. muži 101-120 
4.Kozla Petr1982reg. muži 120,5 
5.Olšar David2006reg. muži 121-140 
6.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
7.Kalvarová Magdaléna2005reg. muži 141-160 
8.Pater Tomáš2005reg. muži 141-160 
9.Janečka David2006reg. muži 161-173 
10.Jarošová Eliška2007reg. muži 161-173 
11.Halfar Ondřej2007reg. muži 161-173 
12.Kalvar Mikuláš2008reg. muži 161-173 
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synková Kristýna1998reg. muži 61-70 
2.Harvánková Dana1965reg. muži 80,5 
3.Uvírová Nela2000reg. muži 81-90 
4.Jurdzinová Petra1996reg. muži 90,5 
5.Synková Markéta2001reg. muži 91-100 
6.Synek Karel1983reg. muži 101-120 
7.Gasman Jakub2007reg. muži 121-140 
8.Brežný Sebastian2006reg. muži 173,5 
TJ Sokol Děhylov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Jiří1962reg. muži 41-50 
2.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
3.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90 
4.Michalák Pavel1977reg. muži 91-100 
5.Valík Miroslav1962reg. muži 120,5 
6.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 120,5 
7.Neuwirth Lukáš1978reg. muži 121-140 
8.Zavadil Jiří1972reg. muži 121-140 
9.Hanák Mario1962reg. muži 140,5 
10.Holuša Vít1966reg. muži 141-160 
11.Grománek Dalibor1962reg. muži 160,6 
TJ Sokol Chvalíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lazecký Daniel1972reg. muži 51 - 60 
2.Virág Alexandr1962reg. muži 51 - 60 
3.Bednář Roman1971reg. muži 71 - 80 
4.Šnek Radim1967reg. muži 81 - 90 
5.Žiga Miroslav1949reg. muži 101 - 120 
6.Ausficír Pavel1963reg. muži 101 - 120 
7.Moša Robert1974reg. muži 121 - 140 
8.Rozsíval Miroslav1957reg. muži 121 - 140 
9.Hrbáč Jiří1940reg. muži 121 - 140 
10.Balnar Milan1955reg. muži 121 - 140 
11.Žurek Filip1988reg. muži 121 - 140 
12.Raška Pavel1988reg. muži 141 - 160 
13.Beinhauer Milan1972reg. muži 141 - 160 
TJ Sokol Chvalíkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grygar Lukáš1995reg. muži 50,5 
2.Krejčí Petr1989reg. muži 90,5 
3.Chmela Ladislav1961reg. muži 91-100 
4.Muroň Jiří1968reg. muži 91 - 100 
5.Týn Miroslav1959reg. muži 101 - 120 
6.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 101 - 120 
7.Rychlý Karel1943reg. muži 101 - 120 
8.Poledník Jan1959reg. muži 101 - 120 
9.Žídek Čestmír1968reg. muži 121 - 140 
10.Olšovec Ivan1977reg. muži 121 - 140 
11.Rozsíval Petr1989reg. muži 141 - 160 
12.Beránek Petr1988reg. muži 160,5 
13.Žurek Jiří1957reg. muži 161 - 173 
TTC Hať B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařecha Pavel1963reg. muži 41 - 50 
2.Holeček Jiří1964reg. muži 71 - 80 
3.Pískala Pavel1991reg. muži 91 - 100 
4.Machalla Jiří1991reg. muži 91 - 100 
5.Janík Miroslav1965reg. muži 101 - 120 
6.Kubík Richard2002reg. muži 141 - 160 
7.Mec Vlastimil2001reg. muži 141-160 
8.Plačková Gabriela1997reg. muži 160,5 
9.Sobek Vojtěch1991nez. muži  
10.Mikeska Jan1961nez. muži  
KST Oldřišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilík Petr1968reg. muži 31-40 
2.Pardy Tomáš1981reg. muži 41-50 
3.Burda Tomáš1969reg. muži 80,5 
4.Komárek Daniel1975reg. muži 100,5 
5.Gebauer Lukáš1977reg. muži 120,5 
6.Hartman Stanislav1967reg. muži 120,5 
7.Mikolajský Viktor1948reg. muži 173,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy