Soupisky
1.liga žen sk.A
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 8 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 16-20 
3.Hagino Petra1974kraj. ženy 16-20 
4.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 16-20 
5.Mrázková Lia2002kraj. ženy 80N 
6.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11.Střídavý start z SKST Vlašim
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 11-15 
2.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 26-30 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-50 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
6.Pokorná Bára2003nez. Střídavý start z TJ Jizera Káraný, spolek
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004ČR ženy 66 
2.Nečasová Natálie2003ČR ženy 93Hostování z KST Orel ČB
3.Procházková Šárka2002kraj. ženy 19 
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
5.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 51-70 
6.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
7.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005ČR ženy 49.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Stránská Anna2002ČR ženy 63.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Kaba Radka1975ČR ženy 73. 
4.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 84. 
5.Diblíková Klára1997ČR ženy 86. 
6.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 50.cizinec 
7.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
8.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
9.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 51Hostování z TJ Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 80 
3.Jehlíková Petra1993ČR ženy 98Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003ČR ženy 100Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Marešová Zdeňka1977kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
6.Hnojská Helena1974nez. ženy  
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 52 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 54 
3.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 14N 
4.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 27NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
5.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 30 
6.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 23 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 59 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 89 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 12 
4.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
5.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 20 
6.Střihavková Zdeňka1989nez. ženy  
7.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3Střídavý start z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 50Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
2.Strnadová Karolína2003ČR ženy 87Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
3.Síbrtová Kateřina1971kraj. ženy 11-15 
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 26-30 
5.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
6.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 NHostování z TTC Rebel z.s.
7.Blažková Anežka2002kraj. ženy 51-60 
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 96 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 7 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
5.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
6.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
7.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
9.Lněničková Marta1979kraj. ženy 18 
10.Vyletová Helena1972reg. ženy 12 
11.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
KST Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 79 
2.Prášilová Petra1980ČR ženy 81 
3.Hanušová Monika1972kraj. ženy 9Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
4.Pavelková Lenka1981kraj. ženy 10Hostování z T.J. Sokol Terezín
5.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 14Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
6.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 15Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 82 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 90Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
3.Škopková Věra1994ČR ženy 95 
4.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 21-25 
5.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
6.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
7.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 41-50 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-25 
2.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-25 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 26-30 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
5.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
6.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
7.Havlíková Jana1976kraj. ženy 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy