Soupisky
2.liga žen sk.A
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
2.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 13 
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 18 
4.Brožová Alena1974kraj. ženy 19Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
5.Vobrubová Zuzana2006kraj. sžy 2Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
6.Růžičková Barbora2007kraj. sžy 4Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
7.Škapová Alžběta2008kraj. mžy 1 
8.Kuželová Sabina2011kraj. nžy 1 
9.Sedláčková Marie Emma2011kraj. nžy 2 
10.Fulínová Hana1975reg. muži 130,5 
11.Vítová Drahomíra1959reg. muži 130,5 
12.Hořínková Slávina1948reg. muži 130,5 
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 9NcizinecHostování z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Votice
3.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 31-40 
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-50 
TJ Sokol Plzeň V B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
2.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
3.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
4.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
5.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
6.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
7.Lněničková Marta1979kraj. ženy 18 
8.Vyletová Helena1972reg. ženy 12 
9.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
10.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 18 
11.Jarošová Tereza1993reg. ženy 19 
12.Jůzová Viktorie2008reg. ženy 20 
13.Jaramillo Julie2009reg. ženy 21-25 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 43. 
3.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11. 
4.Čížová Tereza2006kraj. ženy 18.-19. 
5.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 23. 
6.Pěnkavová Dagmar1998reg. muži 20.NHostování z Sokol Divišov
7.Beranová Sára1999nez.  
8.Budilová Ella2012nez.  
9.Jírová Monika1971nez.  
10.Štauberová Adéla2006nez.  
11.Zelingrová Kamila1999nez.  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Janků Renata1969kraj. ženy 11 
5.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
6.Kupčíková Nela2007ČR sžy 33 
7.Hrubá Nikol2008nez.  
8.Radová Ema2009nez.  
9.Šimáčková Barbora2008nez.  
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 20-22 
2.Slámová Andrea2008kraj. ženy 20-22 
3.Maurerová Lucie2007kraj. ženy 24-27 
4.Hýžová Denisa2006kraj. ženy 28 
5.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 29Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
6.Voráčová Anna2009ČR nžy 8 
7.Toužimská Rozálie2009ČR nžy 20 
8.Toužimská Leontýna2011ČR nžy 40 
9.Martinovská Alena2005kraj. dky 17 
10.Šafková Veronika2005kraj. sžy 22 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 21-25 
2.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
4.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 41-50 
5.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
6.Tichá Vendula1994kraj. ženy 51-60Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 3 
2.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 4 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Písek
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
6.Škochová Klára2010kraj. sžy 16 
7.Riantová Lucie2010kraj. sžy 17 
8.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 71 
2.Plachá Liliana2003ČR ženy 78Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41-50 
4.Březáková Helena1960kraj. ženy 51-60 
5.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61-80 
6.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5. 
2.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 8. 
3.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 21.-30. 
4.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy