Soupisky
2.liga žen sk.B
TJ ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 31-40 
2.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 31-40 
3.Černá Martina1983kraj. ženy 41-50 
4.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 50N 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
6.Černá Lenka1986kraj. ženy NHostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 84. 
2.Diblíková Klára1997ČR ženy 86. 
3.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 50.cizinec 
4.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
5.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
6.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
7.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
8.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
9.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
10.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
AST Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výborná Michala1982kraj. ženy 4Hostování z SK Malá Veleň
2.Tonarová Tereza2006kraj. ženy 7-10Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
3.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 11Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 30 
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
2.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 18 
3.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N18 
4.Macurová Denisa2003kraj. ženy N19 
5.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 20 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N20 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 23 
8.Bačinová Lucie2004kraj. dky N7 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
2.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 20 
3.Hlavacká Jana1971reg. ženy 6 
4.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 5Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
5.Švihnosová Eliška2006reg. ženy 8 
6.Hampejsová Lucie2004reg. ženy 9 
7.Kubánková Kateřina2009kraj. mžy 8 
8.Martinová Amálie2009kraj. mžy 9 
9.Kuthanová Veronika2006kraj. sžy 27 
10.Polanská Jana1970nez. ženy  
11.Nesměráková Eliška1999nez. ženy  
12.Hojková Tereza1984nez. ženy  
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 26-30 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 NHostování z TTC Rebel z.s.
4.Blažková Anežka2002kraj. ženy 51-60 
5.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
6.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
7.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
8.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
9.Makarová Tereza2009ČR mžy 31Hostování z Stolní tenis club Slaný, z.s.
10.Alinčová Michaela2010ČR mžy 55 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 12-13 
2.Čermáková Anna1964kraj. ženy 14NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
3.Hudečková Věra1962kraj. ženy 15-17Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
4.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 18-19 
5.Tomsová Kateřina1972nez. ženy  
6.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
7.Hudečková Hana1987nez. ženy Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy N12Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14 
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 26 
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N24 
5.Měšťanová Pavlína2006nez. sžy N 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005kraj. ženy 12-13 
2.Ginzlová Eva1989kraj. ženy 15-17Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 15-17 
4.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 22 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
5.Vlasáková Martina1975reg. ženy 4Hostování z Stolní tenis Dolní Bousov, z.s.
6.Švachová Lenka1986reg. ženy 7 
TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3 
2.Křížová Gabriela1992kraj. ženy 3Hostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
3.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 5 
4.Madaraszová Klára1994kraj. ženy 17NHostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
5.Mašková Nicole2003nez. Hostování z SK Toužim
6.Kopecká Klára1979nez.  
7.Čupcová Viktorie2009nez.  
8.Čupcová Valerie2012nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy