Soupisky
2.liga mužů sk.A
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
3.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
5.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
7.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
8.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
9.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
10.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 12. 
2.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15. 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
4.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
5.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
6.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
7.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N90. 
8.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 142.-170. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíma Miroslav1991kraj. muži 4 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 9 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 12 
4.Macháček Jan1970kraj. muži 13 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 35,5 
7.Rovner Antonín1980kraj. muži 45,5 
8.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
9.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
10.Keller Filip2003kraj. muži 55,5 
11.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
12.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
13.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
14.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
15.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
16.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
17.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
TJ Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 19 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 21-30 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 61-80 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 41-60 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
7.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
8.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
10.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
11.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
12.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
13.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100Střídavý start z Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
14.Benák Vít2005kraj. muži 101-150Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
15.Benák Jan2005kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži 3N 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 6 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
6.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
7.Závora Adam2001kraj. muži 21 
8.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
9.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
10.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 94 
2.Thang Do Trong1985kraj. muži 17 Ncizinec 
3.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
8.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
9.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
10.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
11.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
13.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
14.Kuchařík Martin1981kraj. muži 151-200 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 3. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 5. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 13. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
7.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
8.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
9.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
10.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
11.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
13.Slavík Radek2000kraj. muži 31.-40.Střídavý start z SK cyklistiky Zruč nad Sázavou
TTC Karlovarsko 2020
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 79 
2.Polák Michal1979kraj. muži 3 
3.Žák Jan1989kraj. muži 4 
4.Hobl Lukáš1998kraj. muži 6 
5.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5 
6.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
7.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
8.Palkovský David1984nez.  
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 4 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 5 
3.Kříž Dominik1999kraj. muži 10 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 21 
5.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 11 
6.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
7.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
8.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
9.Pitra František1960kraj. muži 101 
10.Krivda František1976kraj. muži 101 
11.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 2 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 3 
3.Skokan Viktor2003kraj. muži 8 
4.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
5.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50N 
6.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
7.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
8.Vajgl Lukáš1984reg. muži 20 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 7. 
2.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 11. 
3.Postelt Tomáš1994kraj. muži 14. 
4.Juklík Tomáš1973kraj. muži 31-40 
5.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
6.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
7.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
8.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
9.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
10.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
11.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
12.Kos Tomáš1976nez.  
13.Grubr Vojtěch2002nez. Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 44 
2.Čamr František2000ČR muži 93 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 18 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
9.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
11.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
13.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
14.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 6 
2.Bartošek Vít1986kraj. muži 7 
3.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 14 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 15 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
6.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
7.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
8.Steif Richard1965kraj. muži 71-80 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peko Štefan2000ČR muži 60 Ncizinec 
2.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
3.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
6.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
7.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
8.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
9.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
10.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
11.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
10.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 20 
2.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
5.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
6.Podrazil Václav2005kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
8.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
9.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41-60cizinec 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
11.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
12.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy