Soupisky
3.liga mužů sk.A
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
3.Závora Adam2001kraj. muži 21 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
6.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
7.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
3.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
4.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 60 N 
6.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
7.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
8.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
9.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Jan1988nez.  
6.Cafourek Tomáš1986nez.  
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.NStřídavý start z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
TJ ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 63 
2.Brožek Michal1987kraj. muži 21-30 
3.Hýža Daniel2000kraj. mži 21-30 
4.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
5.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
7.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
8.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
9.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-50 
10.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
11.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
12.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
13.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
12.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
13.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
14.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
TJ Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Jiří1965kraj. muži 7 
2.Kuchař Jan1999kraj. muži 25 
3.Oláh Michal1980kraj. muži 26-30 
4.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
5.Vařečka Pavel1978kraj. muži 41-50 
6.Novák Radek1975kraj. muži 51-60 
7.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
8.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
9.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
10.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
SportSpin TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 6. N 
2.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 31-40 
4.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-40 
5.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
8.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
9.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
10.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 31-40 
3.Myler Matěj2004kraj. muži 51-70 
4.Škopek Stanislav1956kraj. muži 71-100 
5.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100N 
6.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
7.Kaisler Robert1975kraj. muži 161-200 
8.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 251-300 
9.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
10.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50Střídavý start z KST Orel ČB
SKST Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček František1989kraj. muži 1 N 
2.Minář Marek1985kraj. muži 8 
3.Huleš Petr1971kraj. muži 11 
4.Kruliš David1994kraj. muži 15 
5.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 13 
6.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
7.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
8.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
9.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
10.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
11.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
12.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 31-40 
7.Kysela Martin1975kraj. muži 51-60 
8.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
9.Kunst Petr1981kraj. muži 71-80 
10.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71-80 
11.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
12.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
2.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41-60cizinec 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
4.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
5.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 81-100 
7.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr2000kraj. muži 14 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
6.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
7.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
8.Vondruška Oldřich1950reg. muži 34-40 
9.Klabík Vilém1979reg. muži 41-50 
10.Novotný Martin1958reg. muži 41-50 
11.Sedlický Jaroslav1971reg. muži 51-60 
12.Matějů Petr1976reg. muži 61-80 
13.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
14.Cvach Jiří1950reg. muži 81-100 
15.Hložek Pavel1956reg. muži 81-100 
16.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
17.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
4.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy