Soupisky
Krajský přebor I. třídy
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Martin1970kraj. muži 91-100 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 91-100 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 101-120 
4.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
5.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
6.Soukup Karel1959kraj. muži 141-160 
7.Hrivňák Petr1967kraj. muži 161-180 
8.Mašek Martin2000kraj. muži 201-250 
9.Mládek Petr1990reg. muži 31-40 
10.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
11.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 51-60 
12.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
8.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
9.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
12.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
13.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
14.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
17.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
18.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Görner Darin1968kraj. muži 51-60 
2.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 91-100 
3.Gono Milan1971kraj. muži 101-120 
4.Podařil Petr1995kraj. muži 141-160 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 181-200 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 201-250 
7.Šašek Vladimír1961kraj. muži 251-296 
8.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 259-296 
9.Figa Norbert1978kraj. muži 251-296 
KST Apollo Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk1976kraj. muži 21-30 
2.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
3.Budinský Petr1979kraj. muži 61-70 
4.Nechyba Radim2007kraj. muži 141-160 
5.Hanušová Monika1972kraj. muži 141-160 
6.Kabelka Jakub2009kraj. muži 141-160 
7.Jedlička Karel2008kraj. muži 181-200 
8.Kmoníčková Petra2005kraj. muži 201-250 
9.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 251-296 
10.Lžičař Martin1985reg. muži 9 
11.Kmoníček Martin st.1975reg. muži 39 
12.Konya Miroslav1947reg. muži 48 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítů Václav2004kraj. muži 51-60 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 61-70 
3.Ajdini Tereza2003kraj. muži 71-80 
4.Boehm Přemysl1955kraj. muži 141-160 
5.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
6.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
7.Mach František2001kraj. muži 201-250 
8.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
9.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 201-250 
10.Demeter Jan1961kraj. muži 201-250 
11.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 201-250 
12.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-296 
13.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-296 
14.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-296 
15.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
16.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
17.Blažek Jan1999nez. muži  
TJ Slavoj Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 61-70 
2.Weichart Martin1977kraj. muži 81-90 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 101-120 
4.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 181-200 
5.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
6.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-296 
7.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-296 
8.Mašek Jan2005kraj. muži 251-296 
9.Novák Jiří1956reg. muži 54 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
3.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
4.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
5.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
7.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
9.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
10.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
11.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
2.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
3.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 130,5 
5.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
6.Šístek Pavel1966reg. muži 45,5 
7.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
8.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
9.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 18 
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1977kraj. muži 75,5 
2.Šimonek Milan1956kraj. muži 130,5 
3.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
4.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
6.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
8.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
9.Domáň Josef2005reg. muži 85,5 
10.Žilka Filip2004reg. muži 95.5 
11.Fürst Jan1953nez. muži  
12.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
3.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 273 
5.Hofmann Martin st.1969reg. muži 45,5 
6.Sebránek Jan2004reg. muži 45,5 
7.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
2.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
4.Srp Pavel1974reg. muži 45,5 
5.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
6.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
7.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
8.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
3.Dvořák Martin1991kraj. muži 91-100 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
5.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
6.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
7.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
8.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
9.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
10.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
11.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy