Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Podlázky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Jakub1991reg. muži 61 - 80 
2.Marján Marcel1977reg. muži 101 - 120 
3.Kučera Kryštof1991reg. muži 101 - 120 
4.Kučera Michal st.1970reg. muži 101 - 120 
5.Mlčoch Petr1963reg. muži 101 - 120 
6.Michal Jaroslav1978reg. muži 101 - 120 
7.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
8.Gavura Jan1966reg. muži 121 - 150 
9.Venera Petr1966reg. muži 121 - 150 
10.Žďánský Karel1962reg. muži 151 - 180 
TJ Sokol Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 81-100 
2.Charvát Milan1961reg. muži 81-100 
3.Duška Jan1984reg. muži 81-100 
4.Šálený Petr2006reg. muži 81-100 
5.Berky Jozef1966reg. muži Ncizinec 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
2.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
3.Balcar Jaromír1947reg. muži 61.-80. N 
4.Blecha Lubomír1971reg. muži 101.-120. 
5.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
6.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
7.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 121.-150. 
8.Svobodová Lucie1990nez.  
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1951reg. muži 61-80 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 81-100 
3.Pejta Petr st.1963reg. muži 101-120 
4.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
5.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150 
6.Šaněk Pavel1972reg. muži 121-150 
7.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
8.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
9.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
10.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
11.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
12.Jonáš Marek st.1975reg. muži 151-180.N 
13.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Miroslav1974reg. muži 81-100 
2.Vilhan Martin1991reg. muži 101-120 
3.Ungr Milan1961ČR muži 101-120 
4.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
5.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 121-150 
6.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
7.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
8.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
9.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
10.Hanč Martin1981reg. muži 181-207cizinec 
11.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
12.Matějčková Zuzana1988reg. muži 181-207 
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
2.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
3.Stejskal Jindřich1946reg. muži 101-120 
4.Čuban Zdeněk1964reg. muži 101-120 
5.Trlida Hubert1957reg. muži nez 
6.Magušin Petr1966reg. muži nez 
7.Vyrtych Jiří1955reg. muži 101-120 
8.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
9.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 151-180 
10.Marek Jiří1956reg. muži 151-180 
11.Mejsnar Jan1973reg. muži 181-210N 
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
2.Kupec Petr1977reg. muži 61-80 
3.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 
5.Sluka Čeněk1948reg. muži 101-120 N 
6.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
7.Veselý Adam2003reg. muži 121-150 
8.Jírovec Václav1942reg. muži 121-150 N 
9.Čapek Adam2005reg. muži 181-207 
10.Dlouhý Martin ml.2008reg. muži 181-207 
11.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
12.Čapek Tomáš1971reg. muži 181-207 N 
13.Hendrych Petr1958nez.  
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
2.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
3.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
4.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
5.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
6.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
7.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
8.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
9.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
10.Odnoha Václav2006reg. sži 6. 
11.Štolovský David2008reg. mži 9, 
12.Daníček David2007reg. mži 16, 
13.Potměšil Pavel1962nez. muži  
TJ Sokol Kněžmost A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986reg. muži 11-15N 
2.Březina Pavel1986reg. muži 121-150 
3.Macek Jaroslav1977reg. muži 121-150 
4.Hybner Martin1969reg. muži 121-150 
5.Kalina Jaroslav1960reg. muži 121-150 
6.Sajdl Radek1981reg. muži 181-207 
7.Rašín Rastislav1975reg. muži 181-207 
8.Maršálek Petr1972reg. muži 181-207N 
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampas František1952reg. muži 101-120 
2.Smutný Vratislav1949reg. muži 101-120N 
3.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-150 
4.Weber Quan Hai2004reg. muži 151-180 
5.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
6.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
7.Ďurfina Karel1958reg. muži 151_180 
8.Holub Vladimír1959reg. muži 151_180 
9.Chuvan Quy1962reg. muži 151_180cizinec 
10.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151_180 
11.Doubek Miroslav1953reg. muži 151_180 
12.Rampas Jakub2007reg. muži N 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1980reg. muži 51-60 
2.Sekelský Jan st.1946reg. muži 51-60 
3.Novotný Josef1949reg. muži 61-80 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 81-100 
5.Červinka František1983reg. muži 121-150 
6.Tahal Jiří1978reg. muži 121-150N 
7.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181-207 
8.Vosyka Jiří ml.2003reg. muži 181-207 
9.Vonášek Pavel1981reg. muži 181-207 
10.Martiak Pavol1967reg. muži 181-207 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
2.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
3.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
4.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
5.May Pavel1954reg. muži 121-150 
6.Mareš Pavel1954reg. muži 151-180 
7.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
8.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
9.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
10.Fiala Jan1980nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy