Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlčoch Petr1963reg. muži 101 - 120 
2.Michal Jaroslav1978reg. muži 101 - 120 
3.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
4.Gavura Jan1966reg. muži 121 - 150 
5.Venera Petr1966reg. muži 121 - 150 
6.Žďánský Karel1962reg. muži 151 - 180 
7.Röckel Sascha1980reg. muži 151 - 180 
8.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 180 
9.Kozák Roman1969reg. muži 151 - 180N 
10.Hladký Petr1973reg. muži 181 - 207 
11.Živný Josef1954nez. muži  
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 81-100 
2.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150 
3.Šaněk Pavel1972reg. muži 121-150 
4.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
5.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
6.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
7.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
8.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
9.Jonáš Marek st.1975reg. muži 151-180.N 
10.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
11.Jonáš Marek ml.2007reg. muži 181-207 
12.Šlambor Zdeněk1979reg. muži 181-207 
13.David Petr1969reg. muži 181-207.N 
14.Hercík Jiří ml.2007reg. muži 181-207.N 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 121-150 
2.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
3.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
4.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
5.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
6.Hanč Martin1981reg. muži 181-207cizinec 
7.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
8.Matějčková Zuzana1988reg. muži 181-207 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jiří1956reg. muži 151-180 
2.Vyrtych Jiří1955reg. muži 101-120 
3.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
4.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 151-180 
5.Mejsnar Jan1973reg. muži 181-210N 
6.Landsinger Tomáš1982reg. muži nez 
7.Zítka Miloslav1976reg. muži nez 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150 
2.Takács Petr2002reg. muži 121-150 
3.Trlida Michal1978reg. muži 151-180 
4.Volák Martin1964reg. muži 101-120 
5.Svoboda Pavel1978reg. muži N 
6.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
7.Vovčák Zdeněk1970reg. muži 181-207 
8.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
9.Novotný David2001reg. muži 181-207 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948reg. muži 101-120 N 
2.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
3.Veselý Adam2003reg. muži 121-150 
4.Jírovec Václav1942reg. muži 121-150 N 
5.Čapek Adam2005reg. muži 181-207 
6.Dlouhý Martin ml.2008reg. muži 181-207 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
8.Čapek Tomáš1971reg. muži 181-207 N 
9.Čamrová Eliška1993nez.  
10.Dlouhý Martin st.1977nez.  
TJ Sokol Kosmonosy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
2.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
3.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
4.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
5.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
6.Odnoha Václav2006reg. sži 6. 
7.Štolovský David2008reg. mži 9, 
8.Daníček David2007reg. mži 16, 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jiří1951reg. muži 81-100 
2.Just Miloslav1969reg. muži 121-150 
3.Tominec Aleš1971reg. muži 121-150 
4.Vedral Jan1953reg. muži 121-150N 
5.Šnajdr Josef1975reg. muži 151-180N 
6.Bišický Michal1996nez.  
7.Dutý Radek1972nez.  
8.Myška Jiří1953nez.  
TJ Slavoj Čistá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
2.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
3.Ďurfina Karel1958reg. muži 151_180 
4.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151_180 
5.Holub Vladimír1959reg. muži 151_180 
6.Chuvan Quy1962reg. muži 151_180cizinec 
7.Doubek Miroslav1953reg. muži 151_180 
8.Rampas Jakub2007reg. muži N 
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 121-150 
2.Mareš Pavel1954reg. muži 151-180 
3.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
4.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
5.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
6.Honzák Miloš1961reg. muži 181-207 
7.Černý Vladimír1950reg. muži 181-207 
8.Richter Jan1943reg. muži 181-207 
9.Tonar Josef1950reg. muži 181-207 
10.Macura Zdeněk1991nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
2.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
3.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
4.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100.N 
5.Kučera Josef1961reg. muži 121.-150. 
6.Kasal Jan2006reg. muži 181.-207. 
7.Šumera Matěj2009nez.  
8.Beran Martin2008nez.  
9.Douda Jan2007nez.  
10.Kracman Horst1998nez.  
11.Koťátko Matouš2005nez.  
12.Maděra Zdeněk1958nez.  
13.Matějů Štěpán2009nez.  
14.Švejdar Ondřej2008nez.  
TTC HESO Nepřevázka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císařovský Petr1965reg. muži 151-180 
2.Škába Petr1954reg. muži 151-180 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-180N 
4.Pulda Tomáš1996reg. muži N 
5.Pulda Radek1971reg. muži 181-207 
6.Jaček Pavel1965reg. muži 181-207N 
7.Beran Antonín1967reg. muži 181-207 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy