Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TTC Brandýs n.L D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
2.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
6.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
7.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
8.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
10.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
11.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
12.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
13.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
14.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
15.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
16.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
17.Šumelda Alan1990nez. muži  
TJ Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
2.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
3.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
4.Pavlišák Jan1965reg. muži 41-60 
5.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
6.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
7.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
8.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
9.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
10.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
11.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
12.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
13.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
14.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
15.Duška Rudolf1957reg. muži N 
16.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
17.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
18.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Vlastislav1970reg. muži 41. - 60. 
2.Jandovský Petr1986reg. muži 41. - 60. 
3.Kukla Oldřich ml.1974reg. muži 61. - 80. 
4.Michal Tomáš1979reg. muži 61. - 80. 
5.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
6.Ittner Karel1962reg. muži 81. - 100. 
7.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
8.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
9.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
10.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
11.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
12.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
13.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
14.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
15.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
16.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
17.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
18.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
19.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
20.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
21.Šochman Karel1952nez. muži  
22.Minařík Vladimír1951nez. muži  
23.Staněk Miroslav1981nez. muži  
24.Kocurek Martin1982nez. muži  
25.Hošek Petr1949nez. muži  
26.Procházka Milan1967nez. muži  
27.Bartel Michal1997nez. muži  
28.Hůlková Amálie2008nez. muži  
29.Koch Antonín2007nez. muži  
30.Mouchová Andrea2007nez. muži  
31.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
32.Štěpánek Vít2002nez. muži  
33.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
34.Trojanová Alena2008nez. muži  
35.Zemanová Klára2008nez. muži  
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
2.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
3.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
4.Dědič David2004reg. muži 101-130 
5.Šafařík Jakub2005reg. muži 131-160 
6.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
7.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
8.Doskočil Jan1974reg. muži 131-160 
9.Severa Lukáš2005reg. muži 161-190 
10.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-216 
11.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
12.Menclová Kateřina1977nez.  
13.Jícha Tomáš1972nez.  
14.Voráč Jiří1982nez.  
Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
2.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
3.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
4.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
5.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
6.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
7.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
8.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
9.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
10.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
11.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
12.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
13.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
14.Dvořák Martin1971nez. muži  
15.Zita Petr1968nez. muži  
Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
2.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
3.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
5.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
2.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
3.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
4.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
5.Hloušková Jana1976reg. muži 191. - 216. 
6.Šulek Jakub2011nez. muži N 
7.Jež Rostislav1950nez. muži N 
8.Vyvialová Tereza2008nez. muži N 
9.Kuchynka Lukáš2009nez. muži N 
Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
2.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
3.Tkáč Jan1955reg. muži 101. - 130.N 
4.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 200. 
5.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 216. 
6.Fišmistr Josef2004reg. muži 191. - 216. 
7.Fišmistrová Anna2004reg. muži 191. - 216. 
8.Fofonka Karel1992nez. muži N 
9.Soušek Daniel2011nez. muži N 
TJ Mnichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 41-60 
2.Novotný Miloslav1959reg. muži 61-80 
3.Kožíšek Tomáš1961kraj. muži 81-100 
4.Trojánek Antonín1962reg. muži 101-130 
5.Bareš Luboš1961reg. muži 131-160 
6.Kovařík Petr1963nez. muži  
7.Marešovský Lukáš1986nez. muži  
8.Skolil Lukáš1974nez. muži  
9.Novotný Richard1989nez. muži  
10.Zvěřina Tomáš1976nez. muži  
Sokol Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964reg. muži 31-40 
2.Zloch Petr1985reg. muži 31-40N 
3.Laštůvka Petr1982reg. muži 41-60 
4.Ptáček Josef1969reg. muži 61-80 
5.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
6.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
7.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
8.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
9.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
10.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
11.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
12.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
13.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
14.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
15.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
16.Lecot Damian2003reg. muži N 
Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 61-80 
2.Němeček Petr1977reg. muži 81-100 
3.Novák Václav1977reg. muži 101-130 
4.Malý Jaroslav1960reg. muži 101-130 
5.Světlík Jiří1974reg. muži 101-130 
6.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži nez. 
7.Sládek Daniel1974reg. muži nez. 
8.Němeček Pavel1977reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy