Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2.třídy
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 126 
2.Králík Martin1993reg. muži 139 
3.Králík Pavel1964reg. muži 141 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 165 
5.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 196 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži N 
TTC Brandýs n.L E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
2.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
3.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
4.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
5.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
6.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
7.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
8.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
9.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
10.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
11.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
12.Šumelda Alan1990nez. muži  
13.Holub Zdeněk1954nez. muži  
14.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
15.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
16.Svoboda Milan1999nez. muži  
Jizera Káraný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlička Jan1968reg. muži 41 - 60 
2.Čmuhař Daniel1993reg. muži 61 - 80 
3.Michalec Ondřej1997reg. muži 81 - 100 
4.Leistner Jan ml.1975reg. muži 101 - 130 
5.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
6.Fridrichová Nikola2002reg. muži 131 - 160 
7.Jarý Jan1972reg. muži 131 - 160 
8.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 216 
9.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 216 
10.Bergman Matyáš2008reg. muži 191 - 216 
11.Cafmeyer Nathan2009reg. mži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
12.Leistner Petr1978reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
2.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
3.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
4.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
5.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
6.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
7.Paal Daniel2000reg. muži 131-160 
8.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
9.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
10.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
11.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
12.Dvořák Jakub2006reg. sži 191-216 
13.Duška Rudolf1957reg. muži N 
14.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
15.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
16.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
2.Ittner Karel1962reg. muži 81. - 100. 
3.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
4.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
5.Kocurek Martin1982nez. muži  
6.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
7.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
8.Bartel Michal1997nez. muži  
9.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
10.Hošek Petr1949nez. muži  
11.Procházka Milan1967nez. muži  
12.Hůlková Amálie2008nez. muži  
13.Štěpánek Vít2002nez. muži  
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
2.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
3.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
4.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
5.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
6.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
7.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
8.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
9.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
10.Šochman Karel1952nez. muži  
11.Minařík Vladimír1951nez. muži  
12.Staněk Miroslav1981nez. muži  
13.Trojanová Alena2008nez. muži  
14.Mouchová Andrea2007nez. muži  
15.Koch Antonín2007nez. muži  
16.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
17.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
18.Zemanová Klára2008nez. muži  
Sokol Mratín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967reg. muži 61 - 80 
2.Vajgl Lukáš1979reg. muži 81-100 
3.Samborský Vladimír1961reg. muži 101 - 130 
4.Samborský Jakub1987reg. muži 101 - 130 
5.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
6.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
7.Carda Roman1961reg. muži N 
8.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
9.Protiva Václav1965reg. muži N 
10.Šulc Pavel1963reg. muži N 
11.Slezák Jakub1987reg. muži N 
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
2.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
3.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
4.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
5.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
6.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláček Petr1972kraj. muži 301-350 
2.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
3.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
4.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
5.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
6.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
7.Horálek Jiří1966nez.  
8.Hanzal Filip2003nez.  
9.Antoš Václav2008nez.  
Sokol Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
2.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
3.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
4.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
5.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
6.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
7.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
8.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
9.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
Sokol Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
2.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
3.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
4.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
5.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
6.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
7.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
8.Lecot Damian2003reg. muži N 
9.Veleba Dušan1975reg. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy