Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 3.třídy
Sokol Zvánovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohm Luděk1992nez.  
2.Dvořák Michael1995nez.  
3.Hobík Zdeněk1973nez.  
4.Karel Břetislav1956nez.  
5.Karel Dušan1985nez.  
6.Krčmář Daniel2004nez.  
7.Krčmářová Martina1989nez.  
8.Kubíček Jan1986nez.  
9.Povýšil Tomáš1987nez.  
10.Šimek Oldřich1973nez.  
11.Strnad Václav1966nez.  
Jizera Káraný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
2.Fridrichová Nikola2002reg. muži 131 - 160 
3.Jarý Jan1972reg. muži 131 - 160 
4.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 216 
5.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 216 
6.Bergman Matyáš2008reg. muži 191 - 216 
7.Cafmeyer Nathan2009reg. mži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
8.Leistner Petr1978reg. muži N 
9.Havránek Lukáš2004reg. muži N 
10.Komárková Alžběta2004reg. muži N 
11.Dušák Josef2005reg. muži N 
12.Vaňousek Vojtěch2006reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
2.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
3.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
4.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
5.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
6.Dvořák Jakub2006reg. sži 191-216 
7.Vorasický Adam2008reg. mži N 
8.Musil Tomáš2007reg. sži N 
9.Čech Jakub1976reg. muži N 
10.Novotný Jakub2006reg. sži N 
11.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
12.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
13.Michelčík Adam2007reg. sži N 
14.Dvořák Tomáš1978reg. muži N 
15.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lágner Václav1952reg. muži N81-100 
2.Paal Daniel2000reg. muži 131-160 
3.Matouš Karel1948reg. muži 131-160 
4.Alexander Jaroslav1949reg. muži 161-190N 
5.Marfinec Václav1974reg. muži 191-216 
6.Mužíková Jana1976reg. ženy 191-216 
7.Skála Lukáš1980reg. muži 191-216 
8.Tvrdý Vladimír1960reg. muži 191-216 
9.Zaviačičová Monika1989reg. ženy N 
10.Ulman Jiří1975reg. muži N 
11.Macková Dana1981reg. ženy N 
12.Hrabal Štěpán1975reg. muži N 
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
2.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
3.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
4.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
5.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
6.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
7.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
8.Hošek Petr1949nez. muži  
9.Procházka Milan1967nez. muži  
10.Staněk Miroslav1981nez. muži  
11.Bartel Michal1997nez. muži  
12.Kocurek Martin1982nez. muži  
13.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
14.Minařík Vladimír1951nez. muži  
15.Šochman Karel1952nez. muži  
16.Hůlková Amálie2008nez. muži  
17.Koch Antonín2007nez. muži  
18.Mouchová Andrea2007nez. muži  
19.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
20.Štěpánek Vít2002nez. muži  
21.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
22.Trojanová Alena2008nez. muži  
23.Zemanová Klára2008nez. muži  
Sokol Mratín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
2.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
3.Carda Roman1961reg. muži N 
4.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
5.Protiva Václav1965reg. muži N 
6.Šulc Pavel1963reg. muži N 
7.Slezák Jakub1987reg. muži N 
TTC Říčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Pavel2001reg. muži 131-160 
2.Dušek Zdeněk1983reg. muži 161-190 
3.Mencl Adam2006reg. muži 161-190 
4.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
5.Hobzík Ondřej2007reg. muži 191-216 
6.Vrána Lukáš2004reg. dci 9 
7.Daněk Šimon2009reg. mži 7 
8.Kohout Jindřich1949nez.  
9.Menclová Kateřina1977nez.  
10.Voráč Jiří1982nez.  
11.Valenta Vratislav1976nez.  
12.Dušek Denis2008nez.  
13.Pavlíček Radek1959nez.  
14.Brunner Lukáš2005nez.  
Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
2.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
3.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
4.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
5.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
6.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
7.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
8.Beneš Vojtěch2002nez. muži 161. - 190. 
9.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
10.Dvořák Martin1971nez. muži  
11.Zita Petr1968nez. muži  
12.Černý Václav2001nez. muži  
TJ Sokol Nehvizdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počepický Petr1972reg. muži 101-130 
2.Jankovská Iveta1984reg. muži 101-130 
3.Cimbůrek Martin1980reg. muži 101-130 
4.Liehm Ondřej1988reg. muži 131-160 
5.Macko Arnošt1968reg. muži 161-190 
6.Macko Lukáš1991reg. muži 161-190 
TJ Sokol Nehvizdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jan1998reg. muži 131-160 
2.Hrdina Pavel1968reg. muži 161-190 
3.Horák Pavel1972reg. muži 191-216 
4.Pastír Roman1965reg. muži 191-216 
5.Holub Daniel1979reg. muži 191-216 
6.Znamenáček Petr1968reg. muži 217-218 
Sokol Líbeznice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
2.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
3.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
4.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
5.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
6.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
7.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
8.Lecot Damian2003reg. muži N 
9.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
10.Veleba Dušan1975reg. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy