Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Kácov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frajt František1951reg. muži 71-80 
2.Svoboda Josef1940reg. muži 80n 
3.Kohout Milan1959reg. muži 81-90 
4.Lepič Jaroslav1961reg. muži 81-90 
5.Novotný Pavel1970reg. muži 91-100 
6.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
7.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
8.Křen Petr1958reg. muži 101-120 
9.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
10.Svoboda Milan1964reg. muži N 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
2.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
3.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
4.Nácovský Ondřej2007reg. muži 121.-149. 
5.Baloun Jan2004reg. muži 101.-120. 
6.Fuchsová Kateřina2006reg. sži 8.N 
7.Fuchsová Adéla2008reg. sži 11.-15.N 
8.Langer Josef2013reg. sži 21.-30. 
9.Cendelín Tomáš ml.2011reg. sži 21.-30. 
10.Kupsa Radim2008reg. muži 201.-250.Střídavý start z SKST Vlašim
11.Kupsa Tomáš2008reg. muži 201.-250.Střídavý start z SKST Vlašim
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
2.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
3.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
4.Jajčišin Martin1970reg. muži 101.-120. 
5.Cendelín Filip2008reg. muži 121.-149. 
6.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
7.Förster Tomáš2009reg. muži 121.-149. 
TJ Sokol Malešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Martin1974reg. muži 41-50 
2.Douda Jiří1962reg. muži 81-90 
3.Melvald Lukáš1977reg. muži 91-100 
4.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
5.Mráz Zdeněk1972reg. muži 101-120 
6.Balán Miloslav1958reg. muži 120N 
7.Kamenář Jan1991reg. muži nezařazen 
8.Starý Milan1961reg. muži nezařazen 
Sokol Močovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
2.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
3.Rychetský Pavel1946reg. muži 81-90 
4.Kvaček Miloslav1972reg. muži 91-100 
5.Novotný Luboš1959reg. muži 101-120 
6.Neužil Jaroslav1972reg. muži 101-120 
7.Ošťádal Daniel1975reg. muži 121-149 
8.Stojanov Alexandr1951reg. muži 121-149 
9.Hatala Peter1963nez. muži N 
10.Schoř Ladislav1981nez. muži N 
11.Kvaček Karel2002nez. muži N 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
2.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
3.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
4.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
5.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-149 
6.Skalický Tomáš1969reg. muži 121-149 
7.Puflerová Markéta2006reg. muži 121-149 
8.Loužil Rostislav2008reg. sži 11-15 
9.Čermák Roman2007reg. sži 16-20 
10.Loužil Tomáš2007reg. sži 16-20 
11.Procházka David2006reg. sži 16-20 
12.Trojan Josef1952nez.  
SKP Olympia Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977reg. muži 51 - 60 
2.Vaněk Jiří1959reg. muži 51 - 60 
3.Chyba Jaroslav1950reg. muži 61 - 70 
4.Remsa Vladimír1976reg. muži 90N 
5.Hurt Jan1978reg. muži 91 - 100 
6.Vlach Luděk1974reg. muži 101 - 120 
7.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101 - 120 
8.Freund Jiří1953nez.  
9.Hrčka Tomáš1981nez.  
TJ Sokol Malín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
2.Fiedler Jan1956reg. muži 81.-90. 
3.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
4.Růžička Daniel2006reg. muži 101.-120. 
5.Svoboda Jiří2004reg. muži 121.-149. 
6.Veverková Kateřina2003reg. muži 121.-149. 
7.Procházka Albert2003nez.  
8.Uhrová Tereza2005reg. muži 121-149Střídavý start z TJ Církvice, spolek
TJ Sokol Zbraslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandík Luboš1964reg. muži 81-90 
2.Břečka Josef1965nez. muži 90N 
3.Fuchs Josef1949reg. muži 91-100 
4.Malina Jaroslav1957reg. muži 91-100 
5.Stoklasa Jan2002reg. muži 121-149 
6.Samek Vladimír1945nez. muži  
TJ Sokol Chlístovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Lukáš1983reg. muži 41-50 
2.Král Miloslav1953reg. muži 41-50 
3.Král Milan1955reg. muži 51-60 
4.Sojka Tomáš1995reg. muži 71-80 
5.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
6.Podholová Soňa1985reg. muži 101-120 
7.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-149 
8.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-149 
9.Krtil František1947reg. muži 121-149 
10.Čermáková Markéta2005reg. muži 149 N 
11.Hervertová Natálie2001reg. muži 149 N 
12.Zikmunda Petr1966reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy