Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
TJ Sokol Velké Svatoňovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuťák Petr1979reg. muži 61. - 65. 
2.Kult Vladimír1958reg. muži 66. - 70. 
3.Copák Juraj1946reg. muži 71. - 75. 
4.Landsmann Ivo1967reg. muži 81. - 85. 
5.Bradáč Ladislav1964reg. muži 91. - 95. 
6.Kult David1979reg. muži 101.- 110. 
7.Mlynář Rudolf1967reg. muži 101.- 110. 
8.Vavřena Luboš1979reg. muži 111. - 120. 
9.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
10.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
11.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
12.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
13.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
14.Krišťák Milan1967nez. muži  
15.Kalhous Matěj1999nez.  
16.Kuťák Dominik2005nez. muži  
17.Kuťák Petr ml.2014nez.  
SK Janské Lázně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toth Vlastimil1963reg. muži 29 
2.Nývlt Ladislav1964reg. muži 42N 
3.Holub Petr1966reg. muži 66-70 
4.Soukup Josef1949reg. muži 71-75 
5.Erban Jakub1993reg. muži 101-110 
6.Bureš Petr1944reg. muži 101-110 
7.Maksymov Milan1964reg. muži 121-130 
8.Siddall Ronald2002reg. muži 131-140 
9.Zbitková Anna2004reg. dky 151N 
10.Kábrt Milan st.1956nez. muži N 
11.Resler Jiří1978nez. muži N 
12.Tůma Erhard1965nez. muži  
TJ Tatran Hostinné "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
2.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
3.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
4.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
5.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
6.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
7.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
8.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
9.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
10.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
11.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
12.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
13.Jindřišek Erik2006nez. sži  
TJ Tatran Hostinné "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
2.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
3.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
4.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
5.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
6.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
7.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
8.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
9.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
10.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
11.Bönisch Milan1947nez. muži  
12.Plecháč Jiří1949nez. muži  
13.Cilerová Eva1950nez. ženy  
TJ Bernartice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Antonín1952kraj. muži 171-200 
2.Tylš Adolf1978kraj. muži N260 
3.Voplatek Karel1947reg. muži 61-65 
4.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101-110 
5.Kleiner Reinhard1942reg. muži 141-151 
6.Kruliš Josef1943nez.  
7.Pokorný Jiří1966nez.  
8.Šnajdr Antonín ml.1972nez.  
TJ Rudník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matěásko Jiří1970reg. muži 56-60 
2.Toman Luboš1969reg. muži 61-65 
3.Toman Richard1966reg. muži 66-70 
4.Havelka Miloslav1963reg. muži 86-90 
5.Steklý Pavel1974reg. muži 86-90 
6.Voňka Martin1982reg. muži 95-100 
7.Bernášek Miroslav1962reg. muži 121-130 
8.Černý Vladimír1958reg. muži 131-140 
9.Pavlata Jiří1958reg. muži 151N 
10.Pilnáček Jiří1931nez. muži - 
11.Voňka Martin ml.2007nez. muži - 
12.Vašata Milan1968nez. muži - 
TJ Lokomotiva Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiránek Tomáš1980reg. muži 42 
2.Čurda Zdeněk1976reg. muži 51-55 
3.Polák Martin1971reg. muži 71-75 
4.Doubek Václav1972reg. muži 111-120 
5.Březina Tomáš2003reg. muži 86-90 
6.Macl Marek2005reg. muži 111-120 
7.Hrušková Veronika1978reg. muži 120N 
8.Malík Ondřej2008reg. muži 141-151 
9.Kalášková Lenka1952reg. muži N 
TJ Dvůr Králové n.L.,"C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
2.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
3.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
4.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
5.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
6.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
7.Spatzier František1940reg. muži 151N 
8.Fišera Jiří1963nez. muži  
9.Vašina Lukáš1992nez. muži  
10.Novotný Petr1963nez. muži  
11.Labíková Miluše1955nez. muži  
12.Hronešová Jana1973nez. muži  
13.Masopustová Klára2001nez. muži  
TTC KB Brázda Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jaroslav1949kraj. muži 142-170 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
3.Svoboda Bohumil1960reg. muži 131-140 
4.Šín Jiří1948nez. muži  
5.Vitvar Jan2006nez. sži  
6.Studecký Marián2007nez. sži  
7.Tomeš Petr1957nez. muži  
TJ Trutnov - Poříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
2.Benko Jakub1998kraj. muži 231.-260. 
3.Falta Martin1973kraj. muži 231.-260. 
4.Birke Marek1973reg. muži 51.-55. 
5.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
6.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
7.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
8.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
9.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
10.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
11.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
12.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
13.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
14.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
15.Libnar Radek1975nez. muži  
16.Hanák Miroslav1974nez. muži  
17.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
18.Braun Jan1999nez. muži  
19.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
20.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
21.Taláb Ondřej2005nez. muži  
22.Golík Matěj2007nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy