Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
TJ Sparta Úpice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
2.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
3.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
4.Hejna Lukáš2007reg. muži 151N 
5.Petera Ondřej2004reg. muži 141-151 
6.Vraňan Miroslav1946nez.  
7.Novotný Milan1960nez.  
8.Mílová Alena1958nez.  
9.Glemba Adam1994nez. muži  
TJ Baník Žacléř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Miroslav1960reg. muži 71.-75. 
2.Demuth Roman1973reg. muži 76.-80. 
3.Mentl Jan1953reg. muži 91.-95. 
4.Maryška Josef1962reg. muži 101.-110. 
5.Vokatý Milan1966reg. muži N 
6.Řehák Oldřich1947reg. muži N 
7.Gajdoš Martin1969reg. muži N 
8.Huňka Tomáš2004reg. muži N 
9.Mach Patrik1998reg. muži N 
10.Mach Lukáš2001reg. muži N 
TJ Sokol Velké Svatoňovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Ladislav1964reg. muži 91. - 95. 
2.Kult David1979reg. muži 101.- 110. 
3.Mlynář Rudolf1967reg. muži 101.- 110. 
4.Vavřena Luboš1979reg. muži 111. - 120. 
5.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
6.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
7.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
8.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
9.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
10.Kalhous Matěj1999nez.  
11.Krišťák Milan1967nez. muži  
12.Kuťák Dominik2005nez. muži  
13.Kuťák Petr ml.2014nez.  
TJ Tatran Hostinné "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
2.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
3.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
4.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
5.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
6.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
7.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
8.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
9.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
10.Cerman Jakub2010kraj. mži 19. 
11.Donát Antonín2010ČR nži 36. 
12.Gazárek Radim2011ČR nži 36. 
13.Bönisch Milan1947nez. muži  
14.Plecháč Jiří1949nez. muži  
15.Jindřišek Erik2006nez. sži  
16.Cilerová Eva1950nez. ženy  
TJ Lánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Goll Jan1964reg. muži 37 
2.Čivrný Vladimír1961reg. muži 81-85 
3.Erlebach Josef1954reg. muži 95-100 
4.Erlebach Miloš1961reg. muži 111-120 
5.Kalenský Josef1964reg. muži 111-120 
6.Matěják Stanislav1961reg. muži 121-130 
7.Blažek Jiří1935reg. muži 121-130 
8.Pištora Josef1966reg. muži 131-140 
9.Talášek Vlastimil1951reg. muži 141-151 
10.Hlava Jan1988reg. muži 151N 
11.Mikeška Michal1998nez. muži N 
12.Otradovský Jaroslav1945nez. muži N 
TJ Lokomotiva Trutnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Tomáš2003reg. muži 86-90 
2.Hrušková Veronika1978reg. muži 90N 
3.Macl Marek2005reg. muži 111-120 
4.Malík Ondřej2008reg. muži 141-151 
5.Kalášková Lenka1952reg. muži N 
6.Novotný Lukáš2008reg. muži N 
7.Topalovský Petr2007reg. muži N 
8.Nosek Jan2008reg. muži N 
9.Javůrek Petr2006reg. muži N 
10.de Man Ashley2009reg. muži N 
TJ Trutnov - Poříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
2.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
3.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
4.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
5.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
6.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
7.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
8.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
9.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
10.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
11.Libnar Radek1975nez. muži  
12.Hanák Miroslav1974nez. muži  
13.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
14.Braun Jan1999nez. muži  
15.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
16.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
17.Taláb Ondřej2005nez. muži  
18.Golík Matěj2007nez. muži  
TJ Baník Rtyně v P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
2.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
3.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
4.Vlk Aleš1996reg. muži 151. N 
5.Cvrkal Mikuláš2005nez.  
6.Šolc Adolf1941nez.  
7.Valta Petr1997nez.  
8.Kábrt Jiří2010nez.  
9.Jansa Marek2007nez.  
10.Vlček Vojtěch2009nez.  
SPST Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastor Jan1960reg. muži 2 
2.Friedrich Tomáš1988reg. muži 3 
3.Prouza Jan1974reg. muži 4 
4.Arnošt Antonín1965reg. muži 5 
5.Prouza Vojtěch1999reg. muži 7 
SPST Trutnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerberich Miroslav1971reg. muži 1 
2.Gerberich Petr1972reg. muži 5 
3.Vlček Petr1968reg. muži 6 
4.Vladovič Miloš1968reg. muži 7 
5.Hrbek Martin1969reg. muži 8 
6.Braun Miroslav1968reg. muži 9 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy