Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
TJ Sparta Úpice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petera Ondřej2004reg. muži 141-151 
2.Dub Josef2004reg. muži 141-151 
3.Dub Josef st.1972reg. muži 141-151 
4.Dubova Renata1979reg. muži 151N 
5.Vraňan Miroslav1946nez.  
6.Novotný Milan1960nez.  
7.Mílová Alena1958nez.  
8.Glemba Adam1994nez. muži  
TJ Sokol Velké Svatoňovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Lukáš1979reg. muži 95. - 100. 
2.Císař Miroslav1964reg. muži 111. - 120. 
3.Vavřena Vladimír1950reg. muži 131.- 140. 
4.Havlas Petr1966reg. muži 131.- 140. 
5.Bradáč Ladislav ml.2002reg. muži 141. - 151. 
6.Vlček Jan st.1967reg. muži 151.N 
7.Krišťák Milan1967nez. muži  
8.Kalhous Matěj1999nez.  
9.Kuťák Dominik2005nez. muži  
10.Kuťák Petr ml.2014nez.  
SK Janské Lázně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erban Jakub1993reg. muži 101-110 
2.Bureš Petr1944reg. muži 101-110 
3.Maksymov Milan1964reg. muži 121-130 
4.Siddall Ronald2002reg. muži 131-140 
5.Zbitková Anna2004reg. dky 151N 
6.Resler Jiří1978nez. muži N 
7.Tůma Erhard1965nez. muži N 
8.Kábrt Milan st.1956nez. muži N 
9.Erban Matěj2010reg. mži N 
10.Feik Jan ml.2010reg. nži N 
11.Píchová Karolina2002nez. dky N 
TJ Rudník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steklý Pavel1974reg. muži 86-90 
2.Voňka Martin1982reg. muži 95-100 
3.Bernášek Miroslav1962reg. muži 121-130 
4.Černý Vladimír1958reg. muži 131-140 
5.Pavlata Jiří1958reg. muži 151N 
6.Voňka Martin ml.2007nez. muži - 
7.Vašata Milan1968nez. muži - 
8.Balog Petr2003nez. muži - 
9.Rodr Patrik2004nez. muži - 
10.Trenkler Aleš2003nez. muži - 
11.Pilnáček Jiří1931nez. muži - 
TJ Lánov, B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matěják Stanislav1961reg. muži 121-130 
2.Blažek Jiří1935reg. muži 121-130 
3.Pištora Josef1966reg. muži 131-140 
4.Talášek Vlastimil1951reg. muži 141-151 
5.Hlava Jan1988reg. muži 151N 
6.Mikeška Michal1998nez. muži N 
7.Otradovský Jaroslav1945nez. muži N 
TJ Dvůr Králové n.L.. D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
2.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
3.Spatzier František1940reg. muži 151N 
4.Fišera Jiří1963nez. muži  
5.Novotný Petr1963nez. muži  
6.Vašina Lukáš1992nez. muži  
7.Labíková Miluše1955nez. muži  
8.Hronešová Jana1973nez. muži  
9.Masopustová Klára2001nez. muži  
10.Vojtíšek Daniel2007nez. muži  
11.Šrámek Ondřej2006nez. muži  
12.Andrlová Jana2008nez. muži  
13.Holan Ondřej2009nez. muži  
14.Křenek Tomáš2008nez. muži  
15.Vaníček Matěj2008nez. muži  
TTC KB Vrchlabí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
2.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-151 
3.Vích Karel1943reg. muži 141-151 
4.Antošová Alena1948nez. ženy 141-151 
5.Tomeš Petr1957nez. muži  
6.Vitvar Jan2006nez. sži  
7.Studecký Marián2007nez. sži  
TJ Sokol Žireč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolín Jan1966reg. muži 91 
2.Rezek Radek1970reg. muži 111 
3.Šévl Vladimír1971reg. muži 111 
4.Kábrt Jan1978reg. muži 121 
5.Šévl Martin1986reg. muži 130 
6.Kremlička Radovan1974nez. muži  
7.Kerner Pavel1955nez. muži  
8.Šévl Daniel1975nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy