Soupisky
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 81-90 
2.Schuster Lukáš2005kraj. muži 101-110 
3.Hájek Petr1975kraj. muži 121-130 
4.Fanta Marek st.1965kraj. muži 141-150 
5.Sadilek Stanislav1970kraj. muži 171-180 
6.Šmíd Václav1970kraj. muži 191-200 
7.Schuster Tomáš2000reg. muži 111-120 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 131-140 
9.Janča Michal1973reg. muži 131-140 
10.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
11.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 171-190 
12.Míšek Jiří1979reg. muži N 191-210 
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Martin1982kraj. muži 121-130 
2.Vidlář Pavel1973kraj. muži 141-150 
3.Ondrašík Petr1978kraj. muži 161-170N 
4.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
5.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
6.Plišťák Miroslav1951reg. muži 81-90 
7.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90N 
8.Cviček Petr1947reg. muži 121-130 
9.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
10.Jílek Petr1962reg. muži 181-190 
11.Urban Roman1957reg. muži 191-200N 
12.Vyvlečka Filip2005reg. muži 281-300N 
13.Spurný Tomáš2007reg. muži 281-300N 
TJ Jiskra Otrokovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Václav2002kraj. muži 61-70 
2.Silný Jakub1998kraj. muži 171-180 
3.Mareš Lukáš2004kraj. muži 171-180 
4.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
5.Jelínek Petr2002reg. muži 91-100 
6.Černohous Jan2006reg. muži 101-110 
7.Búbela Pavel1993reg. muži 131-140 
8.Šindelář Petr1976reg. muži 171-180 
9.Krčma Lukáš2005reg. muži 201-220 
10.Hrbáček Dominik2005reg. muži 281-300 
11.Hladil Jáchym2005reg. muži 281-300N 
12.Matesko Martin2008reg. muži 281-300N 
13.Vrzala Vojtěch2002nez. muži N 
TJ Drslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000kraj. muži 51.-60. 
2.Orlovský Martin1982kraj. muži 101.-110. 
3.Kubeš Čeněk1977kraj. muži 121.-130. 
4.Zemánek Tomáš1991reg. muži 81.-90. 
5.Trtek Tomáš1999reg. muži 91.110. 
6.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
7.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
8.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
9.Kryštof Radek1977reg. muži 101.-110. 
10.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
11.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
12.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
2.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
3.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
4.Hrabcová Helena1997kraj. muži 181-190 
5.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
6.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
7.Huňka Tomáš1981reg. muži 71-80 
8.Říha Petr1974reg. muži 71-80N 
9.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 71-80N 
10.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
11.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
12.Fišer Jiří1980reg. muži 81-90 
13.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90N 
14.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
15.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
16.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 131-140 
17.Šumbera Robert1973reg. muži 151-160 
18.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
19.Karal Miroslav1966nez. muži  
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
2.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
3.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
4.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
5.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
6.Krejčí Pavel1969reg. muži 41-50 
7.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
8.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
9.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
10.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
11.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-90 
12.Prášil Milan1966reg. muži 71-90 
13.Hlobílková Leona2002reg. muži 71-90 
14.Lochman Radek1968reg. muži 91-120 
15.Varaďa Marcel1976reg. muži 91-120 
16.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-120 
17.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-120 
18.Hošťálek Ivan1963reg. muži 91-120 
19.Krejčí Jakub2003reg. muži 91-120 
20.Holík Lukáš2004reg. muži 91-120 
21.Mikulík Jan2005reg. muži 91-120 
ST Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 41.-50, 
2.Šiller Jan1995kraj. muži 111.-120.N 
3.Zavadil Antonín1990kraj. muži 131.-140. 
4.Fibichr Petr1965kraj. muži 141.-150. 
5.Blaha Jan2003kraj. muži 171.-180. 
6.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
7.Pekař Tomáš2003reg. muži 71.-80. 
8.Pospíšil Marek1973reg. muži 121-130. 
9.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
10.Holub Petr1965reg. muži 131.-140. 
11.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 141.-150. 
13.Janků Martin2000reg. muži 171.-190. 
14.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-210. 
15.Pospíšil František ml.1984reg. muži 191.-210. 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
2.Sadílek Jan1981kraj. muži 91-100 
3.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
4.Čaník Tomáš1995kraj. muži 101-110 N 
5.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
6.Salát Jan1988kraj. muži 121-130 
7.Matějíček Jakub1988reg. muži N 
TJ Bojkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 121-130 
2.Matějík Richard1976kraj. muži 141-150 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 151-160 
4.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 91-100 
5.Stehlík Miroslav1956reg. muži 91-100 
6.Šašinka Jiří1956reg. muži 91-100 
7.Kolařík Radomír1974reg. muži 101-110 
8.Richter David1990reg. muži 171-190 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladiš Libor1985kraj. muži 151.-160. 
2.Janča Tomáš1986kraj. muži 181.-190. 
3.Miko Lubomír1967kraj. muži 181.-190. 
4.Turzík Vlastimil1982reg. muži 61.-70. 
5.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
6.Janečka Jiří1952reg. muži 81.-90. 
7.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
8.Kapsa Michal1985reg. muži 101.-110.N 
9.Libra Petr1989reg. muži 121.-130. 
10.Fraňo Jan1964reg. muži 211.-230. 
11.Šopík Jiří1985nez. muži  
12.Lekeš Roman2007reg. muži 71.-80.Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
13.Surý Jakub2001reg. muži 81.-90.Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
TJ Štítná nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostrhůn Tomáš1974kraj. muži 161-170 
2.Trčka Petr1959kraj. muži 171-180 
3.Fojtík Petr1957kraj. muži 191-200 
4.Svoboda Vlastimil ml.1974kraj. muži 191-200 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 91-100 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 111-200 
7.Šuráň Petr1958reg. muži 121-130N 
8.Petrů František1983reg. muži 141-150 
9.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
10.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 201-220 
11.Hnaníček Josef1964reg. muži 221-240 
12.Faldík František1964reg. muži 221-240N 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
2.Žák Radek1977kraj. muži 101-110 
3.Mokrý Filip1992reg. muži 101-110 
4.Rašík David2000reg. muži 111-120 
5.Gazdoš Dominik2002reg. muži 131-140N 
6.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 151-160 
7.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 171-180 
8.Gazda Zdeněk1963reg. muži 191-200 
9.Malota Filip2003reg. muži 201-220 
10.Janík Dominik2001reg. muži 221-240 
11.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-260 
12.Gazdoš Martin1980reg. muži 261-280 
13.Juřica Jakub2003reg. muži 261-280N 
14.Vrzala Jakub2006reg. muži 281-300 
15.Ordáň David2005reg. muži 281-300N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy