Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
2.Číž Rostislav1977kraj. muži 60,5N 
3.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
4.Horut Daniel1981kraj. muži 120,5 
5.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
6.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
7.Balvar Adam1975kraj. muži 240,5 
8.Slaný Martin2008reg. muži 75,5 
9.Přeček Erik2007reg. muži 110,5 
10.Balvar Oliver2009reg. muži 110,5 
11.Olejník Oliver2011reg. muži 130,5 
12.Janošec Jakub2009reg. muži 150,5 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61-80 
2.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
3.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
4.Guřan Jiří1978kraj. muži 101-140 
5.Lulek Tomáš1961kraj. muži 181-220 
6.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
7.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51-100 
8.Müller Dominik1999reg. muži 51-100N 
9.Válek Petr1965reg. muži 101-150 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60 
2.Wallik Lukáš1989kraj. muži 61-80 
3.Vícha Radomír1980kraj. muži 81-100 
4.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
5.Dzida Martin2001kraj. muži 141-180 
6.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 181-220 
7.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
8.Bednařík Miroslav1951reg. muži 31-40 
9.Vajda Marek1973reg. muži 71-80 
10.Vykydal Tomáš1963reg. muži 71-80 
11.Vícha Radomír st.1954reg. muži 101-120 
12.Stania Jindřich1937reg. muži 120,5 
TJ Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 90,5 
2.Skácelík František1965kraj. muži 120,5 
3.Niedoba Roman1967kraj. muži 120,5 
4.Rucki Sylwester1974kraj. muži 140,5cizinec 
5.Skácelík Richard1968kraj. muži 160,5 
6.Siuda Tomáš1984kraj. muži 240,5 
7.Lupinski Milan1967kraj. muži 280,5 
8.Jokiel Patrik2001reg. muži 75,5 
9.Heczko Kazimierz1958reg. muži 75,5cizinec 
10.Zíka Tadeáš2000reg. muži 85,5 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-60N 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-60N 
3.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
4.Herold Jan2002kraj. muži 101-140 
5.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
6.Rychlík Evžen1972kraj. muži 141-180 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
8.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
9.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
10.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
11.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
12.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Szotkowski Jan2003kraj. muži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
9.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220N 
10.Makara Nico2000kraj. muži 261-300N 
11.Cieslar Radek1967reg. muži 41-45N 
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 81-100 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 101-140 
3.Tichavský Filip2004kraj. muži 101-140 
4.Vojvodík Roman1998kraj. muži 101-140 
5.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-180 
6.Mezera Ondřej2002kraj. muži 261-300 
7.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 41-45 
8.Juroška Radan1969reg. muži 41-45 
9.Mezera Matěj2000reg. muži 46-50 
10.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
11.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
12.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
13.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
14.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
15.Pustka Matouš2001kraj. muži 221-260Střídavý start z Stolní tenis Kozlovice z.s.
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 70,5 
2.Lisztwan Jan2005kraj. muži 70,5 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 70,5 
4.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100Ncizinec 
5.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
6.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
7.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
8.Malík David1998kraj. muži 160,5 
9.Slavík Lukáš2004kraj. muži 200,5 
10.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 220N 
11.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
12.Hýl Jakub2006kraj. muži 280,5 
13.Herman Ondřej2008reg. muži 225,5 
14.Březinová Barbora2004kraj. ženy 15 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 81-100 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 101-140 
3.Randis Vilém1977kraj. muži 101-140 
4.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-140 
5.Pařil Ondřej2003kraj. muži 181-220 
6.Merenda Ladislav1968kraj. muži 181-220N 
7.Hodaň Jiří1978reg. muži 51-60 
8.Klečka Miroslav1966reg. muži 51-60 
9.Šmída Radek1991reg. muži 81-90 
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 41-60 
2.Střílka Jakub1991kraj. muži 101-140 
3.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 101-140 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 141-180 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 141-180 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 181-220 
7.Kuře Jiří1962kraj. muži 181-220N 
8.Borunský Pavel1964kraj. muži 221-260 
9.Ribka Filip1995kraj. muži 261-300N 
10.Štejnar Jakub1992reg. muži 41-50 
11.Bala Zdeněk1944reg. muži 71-80 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
2.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
3.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
4.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
5.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
6.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
7.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
8.Musil Milan1960kraj. muži 221-260 
9.Sionkala Eduard1952kraj. muži 261-300 
10.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300 
11.Adamczyk Jiří2002reg. muži 61-70 
12.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
13.Wilk Adam2005reg. muži 71-80 
14.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 81-90 
15.Blucha Tomáš2001reg. muži 91-100 
16.Sikora Radek1979kraj. muži N 
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80N 
3.Kotek Dominik1999kraj. muži 81-100 
4.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 81-100N 
5.Horáková Libuše1976kraj. muži 101-140 
6.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
7.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
8.Novák Lukáš1999kraj. muži 261-300 
9.Židek Jiří1988reg. muži 41-45 
10.Kaloč Jan1978reg. muži 121-140 
11.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
12.Zahrádka Jiří1966reg. muži 141-160 
SK - Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
2.Skulina David1991kraj. muži 101-140 
3.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
4.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
5.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
6.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
7.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220 
8.Javůrek Martin1970kraj. muži 181-220N 
9.Chovanec Pavel1970kraj. muži 221-260 
10.Turay Tomáš1967kraj. muži 221-260 
11.Zapletal František1987kraj. muži 261-300 
12.Kus Ondřej2000kraj. muži 261-300 
SK Slavia Orlová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gembala Jan1991kraj. muži 41 - 60 
2.Heuman Ivan1980kraj. muži 61 - 80 
3.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101 - 140 
4.Kupec Rostislav1997kraj. muži 181 - 220 
5.Zářický Petr1978kraj. muži 181 - 220 
6.Swaczyna Radek1988kraj. muži 181 - 220 
7.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 221 - 260 
8.Kupec Ladislav1998kraj. muži 221 - 260 
9.Škerko Milan1974kraj. muži 261 - 300 
10.Miškolci Ivo1962reg. muži 91 - 100 
11.Balica Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
12.Čempel Milan1961reg. muži 101 - 120 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy