Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž I.třídy
TTC Ostrava-Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
2.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
3.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
4.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
5.Horná Petra1986kraj. muži 141-180 
6.Chalupa Michal1980kraj. muži 181.-220.N 
7.Danko Petr1966kraj. muži 221-260 
8.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
9.Jurdzin Tomáš1969nez.  
10.Muroň Petr1973nez.  
11.Kolář Martin ml.2002nez.  
TJ ODRY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
2.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 181-220 
3.Barša Michal1980kraj. muži 221-260 
4.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
6.Bača Jaroslav1972kraj. muži 221-260 
7.Král Petr1956reg. muži 51-60 
8.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
9.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
10.Jakubec Vladimír1962reg. muži 91-100 
11.Lev Jindřich1953reg. muži 91-100 
12.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
13.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
14.Kubík Tomáš1989reg. muži 111-120 
15.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-130 
16.Kolek Šimon2007reg. muži 121-130 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 101 - 140 
2.Przybyla Jan1997kraj. muži 141 - 180 
3.Volný Marek1967kraj. muži 141 - 180 
4.Chudík Jiří1951kraj. muži 181 - 220 
5.Przeczek Kamil1980kraj. muži 141 - 180 
6.Benesz Radomír1977kraj. muži 221 - 260 
7.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 261 - 300 
8.Literáková Taťána1977reg. muži 121 - 140 
9.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
10.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
11.Rusnák Tomáš1969reg. muži 181 - 200 
12.Bugoš Rostislav1978reg. muži 181 - 200N 
KST Darkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 90,5 
2.Chvojka Peter1983kraj. muži 280,5 
3.Vavrečka Michal1997reg. muži 50,5 
4.Milota Jan1991reg. muži 50,5 
5.Kalvar Milan1974reg. muži 50,5 
6.Mohelník Radek1996reg. muži 51-60 
7.Kalvar Pavel1982reg. muži 61-70 
8.Vilč Jaroslav1982reg. muži 71-80 
9.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 81-90 
10.Jonáš Bartoloměj2005reg. muži 91-100 
11.Bury Marek1970reg. muži 100,5 
12.Mentzik David1977reg. muži 101-120 
13.Kozla Petr1982reg. muži 120,5 
14.Folta Jindřich1959reg. muži 121-140 
15.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
16.Olšar David2006reg. muži 121-140 
17.Blejchař Marek2004reg. muži 141-160 
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 61-80 
2.Holaň Petr1969kraj. muži 101-140 
3.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 181-220 
4.Vidlička Radomír1970reg. muži 101-150 
5.Kanclíř Roman1975nez.  
6.Holaň Dominik2002nez.  
7.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
8.Stempak Tomáš2001reg. muži 101-150Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
2.Rychlík Evžen1972kraj. muži 141-180 
3.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
4.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
6.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
7.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
8.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
9.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
10.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
11.Humplík David1976reg. muži 121-140 
12.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
13.Hýl Jakub2006kraj. muži 261-300Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
2.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
4.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
5.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220N 
6.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 261-300 
7.Makara Nico2000kraj. muži 261-300N 
8.Cieslar Radek1967reg. muži 41-45N 
9.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
10.Mitrega Roman1990reg. muži 121-140 
11.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
12.Weber Milan1956reg. muži 161-180 
13.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
14.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
15.Delina Jan1953reg. muži 251-300 
16.Szotek David2003reg. muži 61.-70.Střídavý start z Klub stolního tenisu a plavání Karviná, z.s.
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavliska Martin1968kraj. muži 141-180 
2.Mohyla Petr1992kraj. muži 181-220 
3.Pustka Matouš2001kraj. muži 221-260 
4.Mohyla Jan1994kraj. muži 221-260 
5.Pustka Mikuláš1994kraj. muži 261-300 
6.Blabla Ladislav1962reg. muži 101-120 
7.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
8.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
9.Polášek Pavel1969kraj. muži 141-160 
10.Pustka Filip1993reg. muži 141-160 
11.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 141-160 
12.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 81-100 
2.Poloch Roman1977kraj. muži 141-180 
3.Valenta Daniel1966kraj. muži 181-200 
4.Novák Michal2000kraj. muži 221-260 
5.Růža Jiří ml.1981kraj. muži 261-300 
6.Němčík Pavel1976kraj. muži 261-300 
7.Michna Petr1975kraj. muži 261-300 
8.Taichman Ivo1960kraj. muži 261-300N 
9.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
10.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
11.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
12.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
13.Růža Jiří st.1953reg. muži 201.250N 
14.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
15.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400N 
16.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260Střídavý start z TJ Sokol Brušperk, z.s.
17.Janečka Martin2002reg. muži 121-140Střídavý start z TJ Sokol Brušperk, z.s.
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 61-80 
2.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 141-180 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 141-180 
4.Popelář Radim1967kraj. muži 221-260 
5.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 221-260 
6.Spiel Petr1974reg. muži 101-120 
7.Velička Martin1987reg. muži 161-180 
8.Neubauer Pavel1968reg. muži 201-250 
9.Veličková Petra1991reg. muži 201-250 
10.Petr Jaromír1948reg. muži 251-300 
11.Kubala Patrik2001reg. muži 301-350 
12.Samek Petr1974reg. muži 351-400 
13.Pavlů Libor1985reg. muži 351-400 
SK - Svinov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
2.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
3.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220 
4.Javůrek Martin1970kraj. muži 181-220N 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 221-260 
6.Turay Tomáš1967kraj. muži 221-260 
7.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 221-260 
8.Zapletal František1987kraj. muži 261-300 
9.Chovancová Marie2002kraj. muži 261-300 
10.Oborný Dominik1999kraj. muži 261-300 
11.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150 
12.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150 
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Ondřej1987kraj. muži 160,5 
2.Chlad Petr1996kraj. muži 200,5 
3.Valošek Jakub2000kraj. muži 260,5N 
4.Molin Vojtěch1999reg. muži 75,5 
5.Osvald Petr1967reg. muži 75,5 
6.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
7.Trojek Ivo1963reg. muži 75,5 
8.Osvald David1990reg. muži 100,5 
9.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
10.Stempak Lukáš2001reg. muži 125,5 
11.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berbr Aleš1976kraj. muži 81-100 
2.Drozd Aleš1984kraj. muži 101-140 
3.Berbr Marek1976kraj. muži 181-220 
4.Cieslar Marcin1986kraj. muži 181-220Ncizinec 
5.Zavřel Ivo1957reg. muži 121-140 
6.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 141- 160 
7.Drozd Kamil1979reg. muži 141- 160 
8.Wawreczka Česlav1960reg. muži 181-200 
9.Stonavský Luděk1965reg. muži 181-200N 
10.Wojnar Daniel1973reg. muži 251-300 
11.Kotajny Jakub2003reg. muži 251-300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy