Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž II. třídy sk. A
TJ Sokol Ropice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przeczek Kamil1980kraj. muži 141 - 180 
2.Benesz Radomír1977kraj. muži 221 - 260 
3.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 261 - 300 
4.Literáková Taťána1977reg. muži 121 - 140 
5.Čellár Jaroslav1944reg. muži 141 - 160 
6.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
7.Rusnák Tomáš1969reg. muži 181 - 200 
8.Bugoš Rostislav1978reg. muži 181 - 200N 
9.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
10.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
11.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
12.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 251 - 300 
13.Zvrtek Jan2004reg. ženy 91-100Střídavý start z SK Návsí - Milíkov
TJ Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 160,5 
2.Siuda Tomáš1984kraj. muži 240,5 
3.Lupinski Milan1967kraj. muži 280,5 
4.Jokiel Patrik2001reg. muži 75,5 
5.Heczko Kazimierz1958reg. muži 75,5cizinec 
6.Daníšek Richard1973reg. muži 85,5 
7.Zíka Tadeáš2000reg. muži 85,5 
8.Halfar Marek1976reg. muži 130,5 
9.Szczelina Krystian1998reg. muži 150,5 
10.Kurek Tomáš1970reg. muži 150,5 
11.Duda Lukáš2001reg. muži 150,5 
12.Sagan Jakub2000reg. muži 170,5 
13.Brudny Sebastian2008reg. muži 190,5 
14.Janeczek Ondřej2004reg. dci 190,5 
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krček Kamil1966kraj. muži 141-180 
2.Poruba Jiří1967kraj. muži 261-300 
3.Velička Lukáš1995kraj. muži 261-300 
4.Pavlištík Břetislav1964reg. muži 41-45 
5.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Fojtík Luděk1954reg. muži 61-70 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 81-90 
9.Peichel Stanislav1978reg. muži 91-100 
10.Krompolc Jiří1972reg. muži 141-150 
11.Pařil Ondřej2003kraj. muži 181-220Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TJ Sokol Brušperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
2.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
3.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
4.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260 
5.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
6.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
7.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
8.Humplík David1976reg. muži 121-140 
9.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
10.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
11.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
12.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-180 
2.Mezera Ondřej2002kraj. muži 261-300 
3.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 41-45 
4.Mezera Matěj2000reg. muži 46-50 
5.Juroška Radan1969reg. muži 41-45 
6.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
7.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
8.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
9.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
10.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
11.Milata Radek2002reg. muži 91-100 
12.Sobota Martin2004reg. muži 111-120 
TJ MSV Studénka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Pavel1960kraj. muži 261-300 
2.Pupák David1992kraj. muži 261-300 
3.Stanečka Martin1974reg. muži 46-50 
4.Šenk Pavel1991reg. muži 51-60 
5.Vojtěšek Martin1980reg. muži 121-130 
6.Vodný Stanislav1958reg. muži 131-140 
7.Hrstka David1980reg. muži 161-170 
8.Vavřík Lukáš2004reg. muži 171-180 
9.Žigmund Daniel2005reg. muži 181-190 
10.Olajoš Patrik2007reg. muži 181-190 
11.Vlk David2008reg. muži 181-190 
12.Návedla Matyáš2003reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s.
SK Stolní tenis Pstruží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 181-220 
2.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 221-260 
3.Spiel Petr1974reg. muži 101-120 
4.Velička Martin1987reg. muži 161-180 
5.Neubauer Pavel1968reg. muži 201-250 
6.Veličková Petra1991reg. muži 201-250 
7.Petr Jaromír1948reg. muži 251-300 
8.Kubala Patrik2001reg. muži 301-350 
9.Samek Petr1974reg. muži 351-400 
10.Pavlů Libor1985reg. muži 351-400 
11.Šigut Matěj2003reg. muži 121-140Střídavý start z TJ Sokol Metylovice
12.Bakota Adam2006reg. muži 201-250Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SSK Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Aleš1965kraj. muži 141-180 
2.Přibyl Jan2000kraj. muži 141-180 
3.Branny Daniel1981kraj. muži 181-220 
4.Machander Dalimil1971kraj. muži 221-260 
5.Návrat Lubomír1953kraj. muži 221-260 
6.Kroupa Pavel1992kraj. muži 221-260 
7.Galuszka Weronika1992kraj. muži 221-260 Ncizinec 
8.Pagáč Zbyněk1975reg. muži 61-70 N 
9.Nikl Zdeněk1948reg. muži 101-120 
10.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
11.Galmus Libor1963reg. muži 141-160 N 
12.Chylek Rostislav1970reg. muži 161-180 
TTC Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáková Libuše1976kraj. muži 101-140 
2.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
3.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
4.Židek Jiří1988reg. muži 41-45 
5.Novák Lukáš1999kraj. muži 261-300 
6.Kaloč Jan1978reg. muži 121-140 
7.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
8.Zahrádka Jiří1966reg. muži 141-160 
9.Papřok Martin1963reg. muži 181-200 
10.Tkáč Richard1970reg. muži 201-250 
11.Ondračka Adam2007reg. muži 201-250Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SK - Svinov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chovanec Pavel1970kraj. muži 221-260 
2.Turay Tomáš1967kraj. muži 221-260 
3.Zapletal František1987kraj. muži 261-300 
4.Chovancová Marie2002kraj. muži 261-300 
5.Kus Ondřej2000kraj. muži 261-300 
6.Oborný Dominik1999kraj. muži 261-300 
7.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150 
8.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 101-150 
9.Mička Jaroslav1965reg. muži 101-150 
KST NOVÝ JIČÍN C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
2.Trabura Lubomír1983kraj. muži 141-180 
3.Kment Tomáš2006kraj. muži 141-180 
4.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
5.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 221-260 
6.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 221-260N 
7.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
8.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
9.Ščibrániová Jana1971reg. muži 71-80 
10.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
11.Černý Luboš1961reg. muži 91-100 
12.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
13.Beier David2000reg. muži 101-110 
14.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy