Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž II. třídy sk. B
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
2.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
3.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
4.Fojtíková Jana1964reg. muži 65,5 
5.Balvar Adam1975kraj. muži 240,5 
6.Ščibraniová Magdaléna2007reg. muži 75,5 
7.Slaný Martin2008reg. muži 75,5 
8.Grimmerová Diana2004reg. muži 85,5 
9.Přeček Erik2007reg. muži 110,5 
10.Balvar Oliver2009reg. muži 110,5 
11.Klus Daniel1969reg. muži 110,5 
12.Olejník Oliver2011reg. muži 130,5 
13.Janošec Jakub2009reg. muži 150,5 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
2.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
3.Strak Martin1978kraj. muži 261-300 
4.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
5.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
6.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
8.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
9.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
10.Suchánek Michal1990reg. muži 101-120 
11.Suchánek Rostislav1975reg. muži 121-140 
12.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
TJ Sokol Radvanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 160,5 
2.Hrstka Pavel1962kraj. muži 240,5 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 280,5 
4.Pastrňák Jan1966kraj. muži 280,5 
5.Chobot Pavel1982kraj. muži 280,5 
6.Vicher Roman1976kraj. muži 300,5 
7.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 75,5 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 100,5 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
10.Topinka Bohumír1951reg. muži 125,5 
11.Lodňan Josef1959reg. muži 175,5 
12.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
13.Muroň David1970reg. muži 175,5 
14.Neuvirth Jan1953reg. muži 175,5 
15.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
TJ Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 81.-100. 
2.Perutka Radomír1975kraj. muži 181.-200. 
3.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 181.-200. 
4.Mikulíček Vladimír1968reg. muži 61.-70. 
5.Palička Jiří1953reg. muži 71.-80. 
6.Koch Petr1975reg. muži 91.-100. 
7.Jochym David1979reg. muži 101.-120. 
8.Táborská Eliška2004reg. muži 141.-160. 
9.Kocur Rostislav1963nez.  
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Petr1975kraj. muži 181-220 
2.Segetová Patricie2004kraj. muži 221-260 
3.Koblovská Dominika1998kraj. muži 261-300 
4.Straková Bára2005reg. muži 61-70 
5.Synková Kristýna1998reg. muži 61-70 
6.Harvánková Dana1965reg. muži 80,5 
7.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90 
8.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
9.Uvírová Nela2000reg. muži 81-90 
10.Slivka Tadeáš2005reg. muži 71-80Střídavý start z Sportovní klub Kravaře,z.s.
TJ Ostrava KST F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
2.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100N 
3.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
4.Malík David1998kraj. muži 160,5 
5.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
6.Slavík Lukáš2004kraj. muži 200,5 
7.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 220N 
8.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
9.Hýl Jakub2006kraj. muži 280,5 
10.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
11.Bajger Zbyněk1948reg. muži 200,5 
12.Herman Ondřej2008reg. muži 225,5 
13.Levický Matěj2003reg. muži 225,5 
14.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 125,5 
15.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TTC Hať
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libscher Petr1968kraj. muži 181 - 220 
2.Smetka Pavel1961kraj. muži 181 - 220 
3.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 181 - 220 
4.Plaček Tomáš1966kraj. muži 221 - 260 
5.Vařecha Pavel1963reg. muži 41 - 50 
6.Holeček Jiří1964reg. muži 71 - 80 
7.Machalla Jiří1991reg. muži 91 - 100 
8.Pískala Pavel1991reg. muži 91 - 100 
9.Janík Miroslav1965reg. muži 101 - 120 
10.Kubík Richard2002reg. muži 141 - 160 
11.Plačková Gabriela1997reg. muži 160,5 
12.Mikeska Jan1961nez.  
13.Sobek Vojtěch1991nez.  
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Jakub1994kraj. muži 141.-180. 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 181.-200. 
3.Szotek David2003reg. muži 61.-70. 
4.Krafčík Tomáš1993reg. muži 71-80 
5.Kosellek Tomáš1992reg. muži 71-80 
6.Novák František1954reg. muži 91.-100. 
7.Reicher Lukáš1990reg. muži 91.-100. 
8.Reitz Aleš1999reg. muži 91-100 
9.Górecki Bronislav1966reg. muži 101-120 
10.Vaněk Tomáš2006reg. muži 181.-200. 
11.Martinovský Ondřej2007reg. muži 181.-200. 
12.Břenková Kristina2009reg. muži 181.-200. 
13.Břenek Jiří2009reg. muži 181.-200. 
14.Motyková Martina1990nez. N 
15.Zajíc Filip2004reg. muži 151-200Střídavý start z Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
2.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
3.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
4.Musil Milan1960kraj. muži 221-260 
5.Sionkala Eduard1952kraj. muži 261-300 
6.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300 
7.Adamczyk Jiří2002reg. muži 61-70 
8.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
9.Wilk Adam2005reg. muži 71-80 
10.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 81-90 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 91-100 
12.Czolko Daniel2002reg. muži 121-140 
13.Kubíček Pavel2003reg. muži 161-180 
14.Kubíček Pavel st.1967kraj. muži 161-180 
15.Florková Adela2001reg. muži 161-180 
16.Sitková Valentina2008reg. muži 181-200 
17.Valošková Jana2009reg. muži 181-200 
SK Slavia Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zářický Petr1978kraj. muži 181 - 220 
2.Swaczyna Radek1988kraj. muži 181 - 220 
3.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 221 - 260 
4.Kupec Ladislav1998kraj. muži 221 - 260 
5.Škerko Milan1974kraj. muži 261 - 300 
6.Miškolci Ivo1962reg. muži 91 - 100 
7.Balica Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
8.Čempel Milan1961reg. muži 101 - 120 
9.Valčák Petr1985reg. muži 101 - 120 
10.Pelikán Antonín1968reg. muži 101 - 120 
11.Šeliga Roman1967reg. muži 101 - 120 
12.Sikora Michal1976reg. muži 121 - 140 
13.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 141 - 160 
14.Swaczyna Bruno1958reg. muži 161 - 180 
15.Fusek Jan1973reg. muži 161 - 180 
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Otakar1962kraj. muži 141-180 
2.Bajtek Pavel1964kraj. muži 221-260 
3.Janovský Aleš1974reg. muži 71-80 
4.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži 71-80 
5.Bednářová Bronislava1969reg. muži 71-80 
6.Chlán Vladimír1967reg. muži 81-90 
7.Fusek Radovan1980reg. muži 81-90 
8.Budirský Roman1964reg. muži 91-100 
9.Motak Jiří1968reg. muži 101-120 
10.Petr Radim1973reg. muži 101-120 
11.Müller Roman1972reg. muži 141-160 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy