Soupisky
Český pohár - 1. stupeň
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. muži 181-200 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 201-250 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 251-296 
4.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-296 
5.Opolský František1976reg. muži 61-70 
6.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
7.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
9.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
10.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
3.Dvořák Martin1991kraj. muži 91-100 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
5.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
6.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
7.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
8.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
9.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
6.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
7.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
8.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
9.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
2.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
3.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
4.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
5.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
6.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
7.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
8.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
9.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
4.Brožová Alena1974kraj. muži 273,5 
5.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
6.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
7.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
8.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
9.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
10.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
11.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
12.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
13.Melisov Aibek1973reg. muži Ncizinec 
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
2.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
3.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
4.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
5.Pich Jan st.1969kraj. muži 110,5 
6.Brejška Roman1975reg. muži N 
Stolní tenis Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 121-140 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 161-180 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 181-200 
4.Kalivoda Petr1961kraj. muži 201-250 
5.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 201-250 
6.Šolar Milan1958reg. muži 51-60 
7.Šolar Ladislav1962reg. muži 71-80 
8.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
9.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
10.Ježek Karel1948nez. muži  
11.Štokr Martin1965nez. muži  
T.J. Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 101-120 
2.Pavelková Lenka1981kraj. muži 141-160 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 161-180 
4.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 181-200 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 201-250 
6.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
7.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
8.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
9.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
10.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
T.J. Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
2.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
3.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
4.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
5.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
6.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
7.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
8.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 61-70 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 181.-200 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 201.-250 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 251.-296 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16 
2.Blažek Jan1953reg. muži 23 
3.Stütz Rainer1968reg. muži 27 
4.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
5.Dobrovolný Rostislav1959nez. muži nez. 
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šablatůra Kolman1961nez. muži nez. 
2.Zuzák Miroslav1969nez. muži nez. 
3.Juchnievicz Andrzej1956nez. muži nez. 
4.Kozlík David1996nez. muži nez. 
5.Tomeš Jiří1968nez. muži nez. 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 35,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 35,5 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 55,5 
4.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
5.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Drahota David1996nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 10 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 31-40 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Michal1984kraj. muži 41-50 
5.Vondráček Josef1973kraj. muži 51-60 
6.Mikač Jiří1981kraj. muži 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy