Soupisky
Krajský přebor II. tř. sk.C
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
2.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150,5 
3.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 170,5 
4.Laube Robert1974kraj. muži 190.5 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
7.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 75,5 
8.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
9.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 130,5 
2.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150,5 
3.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 170,5 
4.Kotrba Petr1982kraj. muži 170,5 
5.Bláha František1952reg. muži 25,5 
6.Čada Jaroslav1975reg. muži 65,5 
7.Plicka František1956reg. muži 75,5 
8.Zimák Michal1951reg. muži 75,5 
9.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
10.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
11.Cinibulk Miloš1974kraj. muži nez. 
SK Štětí Bechlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
2.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
3.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
4.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
5.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
6.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
7.Macek Jan1957reg. muži 71-80 
8.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
9.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
10.Šmejkal Michal1993reg. muži 91-100 
11.Plšek Richard1978reg. muži 91-100 
12.Beran Aleš1974reg. muži 101-120 
13.Novotný Pavel1975reg. muži 121-140 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 101-120 
2.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 121-140 
3.Honzík Stanislav1959kraj. muži 201-250 
4.Svrček Petr1947kraj. muži 251-296 
5.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 201-250 
6.Karásek Jiří1961reg. muži 45 
7.Duplinský Milan1987reg. muži 56 
8.Kovář Dušan1972reg. muži 64 
9.Barták Tomáš1979reg. muži 68 
10.Hladík Václav1947reg. muži 114 
11.Pospíšil Pavel1971reg. muži 118 
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 79 
2.Prášilová Petra1980ČR ženy 81 
3.Málek Josef1951kraj. muži 201-250 
4.Jonáš Stanislav1956kraj. muži 251-296 
5.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 201-250 
6.Bartošek Ivo1959reg. muži 61-70 
7.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
8.Zeman Vladimír1964reg. muži 85,5 
9.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 85,5 
10.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
11.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. muži 101-120 
2.Špička Zbyněk1962kraj. muži 161-180 
3.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
4.Allertová Sára1999reg. muži 13N 
5.Barták Karel2000kraj. muži 251-296 
6.Hauznerová Michaela1977reg. muži 22 
7.Vašinová Karina1977reg. muži 36 
8.Vršovský Rudolf1976reg. muži 53N 
9.Běhounek Marcel1975reg. muži 69 
10.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 73 
11.Peštová Eva1950reg. muži 85 
12.Smetana Václav1965reg. muži 86 
13.Pavlík Václav1946reg. muži 95 
14.Vašina Václav2009reg. muži 113 
15.Rada Filip2006reg. muži 116 
16.Malý Štěpán2005reg. muži 119 
17.Wallach Jindřich1970reg. muži 123 
SKST Děčín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003kraj. muži 85,5 
2.Novák Ondřej2005kraj. muži 190 
3.Hloska Jan1998reg. muži 35,5 
4.Štěrba Pavel1973reg. muži 35,5 
5.Němec Rostislav1971reg. muži 35.5 
6.Pfleger Stanislav1958reg. muži 46 
7.Povejšil Bohumil1959reg. muži 47 
8.Himko Jaroslav1950reg. muži 52 
9.Ramešová Magdaléna2002reg. muži 65 
10.Hrodek Šimon2004reg. muži 70 
11.Hlavacká Jana1971reg. muži 71 
12.Markalous Daniel2005reg. muži 78 
13.Nováková Eva1975nez. muži  
14.Čížková Jana1995nez. muži  
15.Jankovič Ondřej2005nez. muži  
16.Hampejsová Lucie2004nez. muži  
17.Švihnosová Eliška2006nez. muži  
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Petr1974kraj. muži 130,5 
2.Hanuš Jiří1971kraj. muži 130,5 
3.Štípek Martin1975kraj. muži 170,5 
4.Scháněl Jaroslav1975kraj. muži 190,5 
5.Výborná Michala1982kraj. muži 225,5 
6.Stínil Luděk1975kraj. muži 273,5 
7.Bajus Roman1977reg. muži 65,5 
8.Frühauf Petr1966reg. muži 35,00 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
2.Schneider Lubor1951kraj. muži 161-180 
3.Zach Vladimír1954kraj. muži 201-250 
4.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-296 
5.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-296 
6.Mašek Jan2005kraj. muži 251-296 
7.Pucherna Lubomír1949reg. muži 67 
8.Novák Jiří1956reg. muži 54 
9.Konrád Miroslav1954reg. muži 74 
10.Šimpach Josef1949reg. muži 98 
11.Konrád Josef1948reg. muži 108 
12.Kacerovský Pavel ml.2004reg. muži 112 
13.Kubín Miroslav1956reg. muži 120 
14.Kacerovský Pavel st.1962reg. muži 124 
TTC Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steif Richard1965kraj. muži 71-80 
2.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
3.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
4.Vajgl Lukáš1984reg. muži 20 
5.Petržílková Eliška2006reg. muži 51-60 
6.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
7.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
8.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
9.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
10.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
11.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
12.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
TJ Pikron A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav1950reg. muži 29 
2.Bechtold Roman1962reg. muži 32 
3.Brabec Vlastimil1970reg. muži 38 
4.Derfl Dušan1978reg. muži 41 
5.Mergl Milan1963reg. muži 58 
6.Mareček Michal1963reg. muži 59 
7.Kronbauer Marek1965reg. muži 60 
TJ Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 121-140 
2.Charouzek Martin1989kraj. muži 201-250 
3.Peleška Jiří1967kraj. muži 201-250 
4.Bušek Jiří1955kraj. muži 251-296 
5.Holubec Jiří1984kraj. muži 251-296 
6.Vejl Vladimír1953reg. muži 39 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy