Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor III. třídy
SK Telč D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
2.Pavlíček Jiří1952reg. muži 141.-150. 
3.Irha Andrej1959reg. muži 141.-150. 
4.Jirásek Radim2006nez.  
5.Lojka Vojtěch2008nez.  
6.Pařil Vladimír2005nez.  
7.Vetýška Petr2009nez.  
8.Švec Dominik2008nez.  
TJ Kozlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Oldřich1978reg. muži 174. 
2.Lang Lukáš1982reg. muži 138. 
3.Procházka Michal1989reg. muži 188. 
4.Francálek Milan1996reg. muži 136. 
5.Bruna Jan1999nez. muži  
6.Bruna Tomáš2003nez. muži  
7.Mátl David2002nez. muži  
8.Čejka Miloslav1958reg. muži 114. 
Slavoj Polná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Manelyuk Denys2005reg. muži 91. - 100. 
2.Stöhr Jan2002nez. muži  
3.Melichar Adam2001nez. muži  
4.Tlačbaba Pavel2004nez. dci  
5.Horký Aleš2006nez. sži  
6.Tomas Šimon2004nez. dci  
7.Bártík Ondřej2006nez. sži  
8.Denk Petr2005nez. dci  
9.Jelínek Adam2006nez. sži  
10.Strašil Jaromír2005nez. dci  
11.Strašil Vojtěch2006nez. sži  
12.Pešák Petr2005nez. dci  
13.Rudik Šimon2007nez. sži  
14.Urban Tomáš2008nez. mži  
15.Strašilová Barbora2009nez. mžy  
TJ Sokol Kamenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuman Miroslav2003reg. muži 161-170 
2.Trutna Pavel1978reg. muži 171-180 
3.Souček Milan1977reg. muži 171-180 
4.Trutna Jan2004reg. muži 171-180 
5.Pekárek Miloš1953reg. muži 171-180 N 
6.Trutna Tomáš2007reg. muži 181-190 
7.Souček Jan2005reg. muži 181-190 
8.Bumbálek Miroslav1951reg. muži 181-190N 
9.Semrádová Nela2008nez. muži  
10.Trutna Šimon2010nez. muži  
11.Čápová Adéla2004nez. muži  
12.Böhmová Markéta2004nez. muži  
TJ Sokol Kamenice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Jan1948reg. muži 151-160 
2.Peštál Matyáš2002reg. muži 151-160 
3.Myšková Jana2008nez. muži  
4.Myšková Markéta2006nez. muži  
5.Kopečná Adéla2008nez. muži  
6.Martinů Marek2007nez. muži  
7.Maštera Jáchym2007nez. muži  
8.Mrkvica Lukáš2006nez. muži  
9.Venc Adam2007nez. muži  
10.Muška Jan2008nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
11.Muška Dominik2009nez. muži Hostování z HB Ostrov , z.s.
SK Bítovčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Ludvík1954reg. muži 151 - 160 
2.Šťáva Miroslav1966reg. muži 151 - 160 
3.Doležal Pavel1965reg. muži 161 - 170 
4.Matula Daniel1968reg. muži 161 - 170 
5.Fejta Radek1995nez. muži  
6.Hron Jiří1981nez. muži  
7.Špaček Josef1952nez. muži  
8.Zimola Stanislav1974nez. muži  
TJ Zhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Petr ml.1992reg. muži 131.-140. 
2.Klimeš Luboš1965reg. muži 151.-160. 
3.Parůžek Tomáš1977reg. muži 161.-170. 
4.Zvolánek Petr1981reg. muži 171.-180. 
5.Oberreiter Daniel1996reg. muži 181.-190. 
6.Pejcha Lukáš1986reg. muži 195+ 
7.Kunst Jiří1979reg. muži 195+ 
8.Pytlík Petr1977reg. muži 195+ 
TJ Sokol Batelov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jan1967reg. muži 121-130 
2.Šuhaj Ondřej1985reg. muži 131-140 
3.Krejzlík Michal1974reg. muži 131-140 
4.Tereza Habrová1985reg. muži  
5.Havelka Jiří1973reg. muži 151-160 
6.Doležal Pavel1948reg. muži 151-160 
7.Šlesinger Martin1984reg. muži 161-170 
TJ Sokol Batelov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ladislav1950reg. muži 171-180 
2.Milaberský Pavel1957reg. muži 171-180 
3.Pecka Vladimír1959reg. muži 171-180 
4.Grégr Petr1979reg. muži 181-190 
5.Doležal Bohumír1952reg. muži 181-190 
6.Fous Petr1973reg. muži  
SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Dominik2002reg. dci 131.-140- 
2.Eliáš Martin1973reg. muži 151.-160. 
3.Vrzáček Michal1983reg. muži 161.-170. 
4.Eliáš Adam2005reg. dci 181.-190. 
5.Součková Nikola2005reg. dky 171.-180. 
6.Poláková Aneta2007nez. sžy  
7.Smejkalová Pavla2006nez. sžy  
Tělocvičná jednota Sokol Puklice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wejwoda Petr1969reg. muži 101-110 
2.Drastich Michal1981reg. muži 101-110 
3.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 111-120 
4.Trávník Milan1955reg. muži 121-130 
5.Novák Kamil1983reg. muži 161-170 
6.Thál Josef1951reg. muži 171-180 
7.Povýšil Vladko1952reg. muži nezařazen 
8.Novotný Zdeněk1944reg. muži nezařazen 
9.Ecker Jiří1946reg. muži nezařazen 
10.Šedivý Jiří1952reg. muži nezařazen 
11.Půža Jan1979reg. muži nezařazen 
Sportovní klub Jihlava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons David2006reg. muži 111-120 
2.Frydrychovský Pavel1964reg. muži 121-130 
3.Cahová Zuzana2001reg. muži 121-130 
4.Rambousek Jan2008reg. muži 132-140 
5.Píšová Adéla1982nez.  
6.Hons Karel1978reg. muži 161-170 
7.Dohnal Jan1991nez.  
8.Lacek Matěj2007nez. muži  
9.Motáček Tomáš2008nez. muži  
10.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
11.Škoda Tomáš2008nez. muži  
12.Urban Oldřich1991nez. muži  
13.Zikmund Lukáš1993nez. muži  
14.Polák Ondřej2007nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy