Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Český pohár 1. stupeň
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
7.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
8.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
9.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
10.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
TJ Blatná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
2.Trefný Jan1971kraj. muži 131-160 
3.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
4.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
5.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
7.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
8.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 251-300 
9.Hornát Josef1957reg. muži 30 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
4.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
5.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
6.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
OST Velešín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 41-50 
2.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
3.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
5.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
6.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
7.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
8.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy