Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
TJ Frenštát pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Radan1969reg. muži 41-45 
2.Turek Jindřich1969reg. muži 61-70 
3.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
4.Hüttl Marian1978reg. muži 71-80 
5.Holub Ivo1959reg. muži 71-80 
6.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
7.Sobota Martin2004reg. muži 111-120 
8.Král Zdeněk1966reg. muži 121-130 
9.Pargač Jakub2004reg. muži 141-150 
10.Sedlář Dominik2006reg. muži 141-150 
11.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 161-170 
12.Holašek Stanislav1962reg. muži N 
13.Vantuch Karel1965reg. muži N 
TJ Frenštát pod Radhoštěm D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Martin1998reg. muži 51-60 
2.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
3.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
4.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
5.Milata Radek2002reg. muži 91-100 
6.Mezerová Andrea1973reg. muži 131-140 
7.Fešar Tom1999reg. muži N 
TJ Mořkov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Petr1969reg. muži 61-70 
2.Kyselý Radim1976reg. muži 81-90 
3.Kyselý Tomáš1984reg. muži 81-90 
4.Pavlín Petr1970reg. muži 101-110 
5.Kyselý Ondřej2007reg. sži 151-160 
6.Jurišinec Ladislav2003reg. dci 161-170 
7.Macíček Jan2004reg. dci 171-180 
8.Volek Ondřej2005reg. dci 191-197 
TJ Mořkov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kravčenko Viktor1962reg. muži 46-50 
2.Kudělka Tomáš1970reg. muži 51-60 
3.Kunc Patrik1973reg. muži 61-70 
4.Vilímek Zdeněk1959reg. muži 71*80 
5.Kyselý Štěpán2004reg. dci 131-140 
6.Štěpán Jaromír1961reg. muži 141-150 
7.Kudělka Adam2006reg. sži 171-180 
TJ ODRY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
2.Bača Jaroslav1972kraj. muži 221-260 
3.Král Petr1956reg. muži 51-60 
4.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
5.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
6.Lev Jindřich1953reg. muži 91-100 
7.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
8.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
9.Jakubec Vladimír1962reg. muži 91-100 
10.Kubík Tomáš1989reg. muži 111-120 
11.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-130 
12.Kolek Šimon2007reg. muži 121-130 
13.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
14.Hendrych Pavel2007reg. muži 131-140 
15.Bláha Jan2004reg. muži 141-150 
16.Krahulík Jaroslav1966reg. muži 151-160 
17.Ronge Jiří1971reg. muži 151-160 
18.Tashev Michail2007reg. muži 161-170 
19.Mikoška Ivo1974reg. muži 171-180 
20.Gajdičiarová Markéta1988reg. muži 191-197 
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stillner David1972reg. muži 31-35 
2.Zaoral David1975reg. muži 46-50 
3.Stillner Petr1970reg. muži 81-90 
4.Falhar Přemysl1956reg. muži 101-110 
5.Hon Vítězslav1950reg. muži 121-130 
6.Hanyš Petr1976reg. muži 121-130 
7.Mamula Radek1962nez. muži  
8.Klein Milan1952nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
2.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
3.Fojtík Luděk1954reg. muži 61-70 
4.Jakubec Ondřej2003reg. muži 81-90 
5.Kučera Martin1979reg. muži 81-90 
6.Peichel Stanislav1978reg. muži 91-100 
7.Pařil Stanislav1971reg. muži 111-120 
8.Jachym Zdeněk2001reg. muži 111-120 
9.Polášek Bohuslav1956reg. muži 121-130 
10.Krompolc Jiří1972reg. muži 141-150 
11.Bajer Šimon2004reg. muži 151-160 
12.Kypr Tomáš1989nez. muži  
Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařil Ondřej2003kraj. muži 181-220 
2.Merenda Ladislav1968kraj. muži 181-220N 
3.Hodaň Jiří1978reg. muži 51-60 
4.Klečka Miroslav1966reg. muži 51-60 
5.Šmída Radek1991reg. muži 81-90 
6.Vítek Luděk1958reg. muži 101-110 
7.Mičola Čestmír1977reg. muži 131-140 
8.Michálek Pavel1975reg. muži nez. 
KST NOVÝ JIČÍN D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 221-260 
2.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 221-260N 
3.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
4.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
5.Ščibrániová Jana1971reg. muži 71-80 
6.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
7.Černý Luboš1961reg. muži 91-100 
8.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
9.Beier David2000reg. muži 101-110 
10.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 
11.Kozák Alexandr2005reg. muži 161-170 
12.Lišková Tereza2009reg. muži 181-190 
13.Knopová Natálie2009reg. muži 191-197 
14.Jakubec Michal2010nez. nži  
15.Jiřík Filip2006nez. sži  
16.Orlita Matyáš2005nez. dci  
17.Tončík Oliver2005nez. dci  
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Milan1975reg. muži 26-30 
2.Kletenský Lubomír1993reg. muži 36-40 
3.Bosák Martin1985reg. muži 45-60 
4.Filko Daniel1998reg. muži 71-80 
5.Návedla Matyáš2003reg. muži 81-90 
6.Pivka Patrik2000reg. muži 81-90 
7.Vařák Luděk1960reg. muži 101-110 
8.Pustowková Zuzana2004nez. muži 161-170 
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žurek Ladislav1961reg. muži 61-70 
2.Langer Tomáš1987reg. muži 61-70 
3.Šimíčková Martina1991reg. muži 91-100 
4.Sommer Jan2002reg. muži 111-120 
5.Málek Martin2003reg. mži 111-120 
6.Longin Milan1968reg. mži 131-140 
7.Andree Jan1946reg. muži 131-140 
8.Vavroš Štěpán2002reg. muži 141-150 
9.John Filip2002reg. muži 141-150 
10.Šimeček Jakub2007reg. muži 171-180 
11.Bilíčková Nora1976nez. muži 191-197 
Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popadič Kamil1977reg. muži 51-60 
2.Bosák Vítězslav1978reg. muži 91-100 
3.Lachký Petr st.1974reg. muži 101-110 
4.Stoklasa Pavel1988reg. muži 111-120 
5.Takáč Roman1969reg. muži 111-120 
6.Sedlák Milan1962reg. muži 121-130 
7.Jurča Lubomír1958reg. muži N 
8.Lachký Jan2006reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy